Hnačka pri prerezávaní zubov

kamanima
11. okt 2014

Mamičky, ktoré máte skúsenosť s hnačkovaním vašich detí pri prerezávaní zubov, ako dlho u detí hnačka trvala? Koľkokrát za deň ju dieťa malo, v akej farbe a konzistencii? Môjmu 7 m. dieťaťu už vidno zuby cez ďasná, čakám, že sa začnú prerezávať a problém je, že hnačkuje dnes už 11. deň. Dr. nám dal Probio Biogaia, počet hnačiek za deň sa znížil, ale neustávajú. Poprosím skúsenosti.

sendym
11. okt 2014

Ahoj,no my s hnackami mame problem castejsie a pri prerezavani zubkov ani nehovorm.Ze hnacky byvaju pri zuboch,ale hnacka je normalna cca 3 dni,nie ako u vas 11dni,to mi hovorila gastroentologicka.Ak hnacky neprestavaju,zavolaj znova lekarovi a musi to riesit,lebo takto dlho hnacka nemoze byt.

sosanna88
11. okt 2014

@kamanima fuha, 11ty den?moja mava hnacky, resp. taku redsiu stolicu,nie uplne riedku,zltu a otrasne zapacha, tak kyslo alebo jak..ale trva to max.3dni a zub je zanedlho vonku...
si si ista, ze je to zo zubov?

eminka123
11. okt 2014

Nám sa prvý zúbok prerezal keď sme mali 3 mesiace a 10 dní. Hnačkovali sme asi 2 dni - a to 4 x riedšia stolica v plienke. Do týždňa vyšiel druhý zúbok a riedšia stolica bola 2 dni. 11 dní je veľa aj pre nás.... treba sa poradiť s lekárom, myslím si.

nika5214
11. okt 2014

Mi sme tiež maly hnačky pri zuboch asitýždeň a aj 10 krát za deň ho prehnalo dokt nam dala smectu po troške dávať do jedla

kvetinka0099
19. okt 2014

ahojte baby, moj malinky ma 3 mesiace, neviem ci mu idu zubky alebo co, hnacku ma nevie dobre spinkat furt sa mrvi a malo papa , predtim papal kazde 3 hod.. 150 ml a teraz vidrzi 4 hod a vipije 90 ml a pri papani obcas place, s nervami si dava rucicku do ust ,viete mi nietko poradit co to moze byt ?dakujem