• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Homeopatiká pri prerezávaní prvých zúbkov. Používate?

24. septembra 2016 
@wanilka8 len an lekarsky predpis je slovenske specifikum.. :wink: :grinning: neris to..... naozaj sa nemusis bat a mam pocit ze tvoja lekarka by ti velmi nevedela pomoct.. pokial nie je aj homeopatka.. :slight_smile:
14. jún 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vam velmi pekne za odpovede a mate pravdu volala som nasej lekarke no nepochodila som je proti tomu ani som ine necakala.Ja neviem preco tie homeo niekomu tak vadia.Ja som ich tiez brala v tehotenstve.No nic chcela som len vediet vas nazor aj tak ich vyskusam :wink: este raz vdaka.
15. jún 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky prosím vás ,jaké homeopatikum je doporučeno na špatné spsní u 7.měsíčního dítěte,už jsem vyřízená......budí se několikkrát za noc i po 1,5h a ráno vstává brzy....prosím..... :frowning2:
15. jún 2012 o 09:16  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka37 ,zkus tady
http://www.kezdravi.cz/oddeleni/232-prorezavani-zubu
nebo u vás to není zubama?

@wanilka8 vadí,protože buď o tom nic neví,nebo si to hlavou nedokáže pobrat. Já mám pouze homeo lékárničku,takže teplotu srážím taky jen homeopaticky a neznám lepší léčbu :wink:
15. jún 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
U nas ano,,,chamomilaa vulgaris 5ch...ale to uz ked fakt nezabera nic
15. jún 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.chcem sa spytat ako dlho sa moze uzivat chamommilla?my davame 15ch, 5 guliciek vecer pred spinkanim.moze sa to uzivat aj dlhodobo?nemoze mimi nejak ublizit?aj ked su to vlastne len kamilky...nemam s tym ziadne skusenosti,ani v okoli nie je nik vyslovene homeopat..prosim poradte ak viete. Vdaka
15. jún 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wvwvw homeopatika nemohou nijak škodit,je to holistická medicina,působí na sebeuzdravné procesy,ale rezonuje na duchu,takže každopádně než začnu cokoliv užívat buď já,nebo mé dítě,zjišťuju info,kde se jen dá
15. jún 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petja ahojk , vidím ,že máš dost zkušeností s homeopatií,nemůžeš mi ,prosím poradiut homeopatikum na kašel u dětí ,malému je 7.měsíců a kašle už přes měsíc ,Mucosolvan a Hedelix nepomáhá,na průduškách to nemá ,tudíž to naše mudr neřeší!!!!!!!!!!!
15. jún 2012 o 10:34  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka37 ahojky,to bys mi musela napsat víc,poslat fotku malého,klidně písni IP a něco vymyslíme :slight_smile:
15. jún 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petja písnu ti odpoledne nebo k večeru ,ted už musím a děkuju :slight_smile:
15. jún 2012 o 10:47  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wvwvw uskodit nemoze , ale davat ju len preventivne dlhodobo kvoli zubom nie je dobre ..pozor neuskodi len ma mierne iny ucinok dieta je viac stimulovane, moze byt viac aktivne... :wink:

logicky sa dava par dni pred a pocas a potom este na doliecenie ale nie ako prevetivka;. :wink:

dostat na slovensky camiliu??

vyzera to takto... http://www.boiron.fr/Nos-produits/Medicaments-homeopathiques/Medication-familiale/Etat-general-douleurs/Camilia je to v tekutom stave dava sa ked uz su zuby fakt na vlasku a deti su najviac podrazdene.... berie sa jedna az 3 jednorazovka za den ak sa pamatm super vecicka;.. :wink: a pocas max 4 dni.....
15. jún 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikasadek davam mu ju iba pred spanim,lepsie potom v noci spinka.problem je ze teraz nam idu ocne a stolicky a byva casto nervozny.vcera bol po dlhej dobe fajn den,tak som ju na noc nedala a bol skoro kazdu hodinu hore aj s placom,len sa prevaloval.neviem co ine by pomohlo.od kedy nam zacali ist zubky,nocny spanok sa veeelmi zhorsil a nic nepomaha.:(
15. jún 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wvwvw to je v pohode ak idu zuby to je v pohode... ja len pisem ak niekto pouziva ako preventivku je to opacny vysledok na miesto kludu vyvolava neklud chapeme sa... tvojmu teraz idu zuby tak to je ok;. :wink:
15. jún 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preventivně homeopatika určitě ne! pouze při problému
15. jún 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tiez som kupila chamomilla 9ch a čitam popis a tam ze len na lekarsky predpis, divne troska, kedze som to kupila volne v lekarni
31. júl 2012 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika chamomila je bez předpisu, asi jako většina homeopatik. Ale vhodnost použití a koncentraci by měl stanovit lékař. :slight_smile:
31. júl 2012 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a nechcu sa mi rozpustit vo vode, skusala som ich aj pučit ale neslo to velmi
31. júl 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika to neni mozne, nechala jsem cca 10 min. ve vode a pak lzickou :wink:
31. júl 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvalentova no rozpustili sa ked som dala teplejsiu vodu, len vie mze som kedysi mala pri prvom synovi ale oranzove a tie sa veeeelmi dlho rozpustali
31. júl 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,poradite dobrého homeopata v Praze,který má zkušenosti s prací s dětmi?díky:slight_smile:
31. júl 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zofka44 ahoj, jukni semka.
http://svethomeopatie.cz/cs/
Já s dětmi chodím k MUDr. Budkové
1. aug 2012 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petja ahoj, chcem sa spýtať v lekárni mi dali fialovú chamomillu čiže 30-tku... vraj mám dávať 2x denne 5 globuliek. Nie je to pre 6 mesačné bábo veľa? Malému sa už týždeň prerezáva druhý zúbok... aj mu ho vidno pod dasienkom a nie a nie sa prerezať. Už sme nespali poriadne 5-tu noc a aj cez deň je mrzutý... tak potrebujem poradiť či je 30-tka pre nás to správne aby som mu uľavila. Dnes som mu dala do 5 ml vody 3 globulky a dala naraz vypiť zo striekačky z nurofenu. Môžem mu to dať aj napríklad na večer? prosím o radu...
26. aug 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi321 jj.30CH by mohlo zafungovat,určo stačí 1globulka,ale ne proto,že by to bylo moc nebo málo, o to v homeopatii nejde,i,kdybys to vysypala celé,nedočkáš se většího,nebo menšího účinku,ten účinek je i v globulce jedné,spíš nevim,co ta stříkačka od nurofenu,není to nějak cítit? Já používám jen sklo a kapátko vždy nové na to konkrétní homeo,to by se totiž nemělo míchat s ničim...
26. aug 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petja Ďakujem a koľko krát denne mu to môžem dať? Tá striekačka od nurofenu je úplne nová nebola ešte použitá tak by to mohlo byť ok. :wink:
27. aug 2012 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi321 a trápí to Lukáška hodně?
27. aug 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petja Už týždeň sme sa poriadne nenapapali a nevyspali... Keď ho kojím tak ho to bolí a plače... no a to isté v noci. Na večer sa to asi zhoršuje. Včera som dala gel na dasienko a bolo lepšie trošku.
27. aug 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi321 takže symptomy chamomila odpovídají?četla sis info o tom homeu,nebo ti to dala v lékárně automaticky?
27. aug 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petja dala mi v lekárni. :unamused:
27. aug 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi321 a malý je teda zuřivý,když má kvůli zoubkům bolesti,zdá se ti jakoby ty bolesti byly pro něj nezvladatelné,řve bolestí...
27. aug 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam pocit, ze nam nic nezabera. Ani gely, ani Homeopatika. Skusali sme parkrat Panadol baby, ale ani ten nic :unamused:
27. aug 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok