Mierny opuch líca a bolesti po trhaní osmičiek

filomenahh
12. máj 2018

Ahojte pred 3 dňami mi trhali osmičky mám bolesti a ťažké otváranie úst mám mierene napuchnutú líce nevie čo mám robiť ? Prosím o radu

renatka100
13. máj 2018

@filomenahh antibiotika ti nedali? Vacsinou ich davaju a v pripade nudze (opuchy, vacsia bolest) Ide pravdepodobne o zapal a nakolko zajtra je nedela, tak ti tostava iba ist na pohotovost. Nemas nahodou tantum verde na vyplach? Pripadne slivovicu alebo iny tvrdy alkohol, mohol by potlacit zapal. Na bolest zubov je dobry flector, ale ten je tiez na predpis...

magnolia555
13. máj 2018

@filomenahh ahoj mne dali na ne nalgesin a hneď si daj 2 a potom ráno večer po jednej tablete a vyplachovat veľmi jemne repikom,aby sa Ti to nerozkrvacalo. Tak mi to poradili v Martine,kde mi to robili. Pri poslednej najhoršej osmičke som dostala antibiotiká, ktoré som nebrala 8rokov,lebo som mala taký zápal. Buď rada, že to máš za sebou. Prajem skoré uzdravenie

pininka
13. máj 2018

Vyplach repikom a davat mierne lad, aby si zasa neprechladila nerv. Mne ked vyberali osmicky tak ma to bolelo a bola som opuchnuta este asi tri tyzdne.

bosoriak
13. máj 2018

3 dni je este malo. ak ta to bude boliet este po 10 dnoch, chod k lekarovi. Mne raz trhali spodnu sedmicku a to sa mi hojilo asi 3 tyzdne.

Inak odporucam vyplachovat skor Tantum Verde alebo Florsalmin tinkturu. Ale velmi slabo a opatrne, aby si si nevyplachla krvnu zrazeninu, ktora tam vznikla, ta tam ma byt. Ak si ju vyplachnes von, vytvori sa ti suche lozko a to je fakt ze bolest.

filomenahh
autor
13. máj 2018

Ďakujem Vám za radu a mám aj antibiotiká aj flektor ale veľmi veľké bolesti mám. Aj tá musím sk dávať dva flektori naraz a za repík od báb ďakujem za vašu radu 🙂

titla
13. máj 2018

Ja som mala este tyzden po trhani 8-ciek lica ako sysel... Pri takomto zakroku je to normalne. Opuchy sa daju zmiernit priladanim studenych obkladov, ale to je najlepsie urobit hned po zakroku, este pred tym, ako spuchnes, potom to uz nema taky ucinok.