Môže rásť 4 mesačnému synovi očný zub?

ivka289
3. dec 2012

Ahojte maminy... Mam 4 mesacneho synceka a dnes ako sme sa hrali zobral mi prst a zacal ho zuzlat (nic neobycajne), ale ako sa do mna zakusol zacitila som daco ostre asi zubok ale na takom mieste kde prve zubky nerastu..teda bol hore 3, moze to byt??? 😒 ostala som uuplne mimo heh

jarabica123
3. dec 2012

@ivka289 Moze to byt, aj mojej susede vysli prve ocne a tiez okolo piateho mesiaca, takze moze byt, nasa mala ma uz dva zubky, sice spodne, ale zacitila som ich presne tak isto, ze zakusla a ja som zacitila akoby skrupinku ostru a potom pekne rastol🙂) Skus to este raz nahmatat ci to tam bude. Tak budes mat maleho drakulu asi🙂)

velvet26
3. dec 2012

no neviem je to mozne, ale skor ne, lebo ocne rastu od 16-20 mesiaca, nasej tak zacali od 17 mes. teraz ma 18 a uz ich ma do polovice vyrastene....ako prve zvyknu vychadzat spodne dva zubky..

dominika311
3. dec 2012

Tiez viem,ze je to mozne....kamaratkinemu malemu tiez okolo 4 mesiaca vysiel prvy zubok ocny 🙂 Mojej malej vysiel prvy sice az v 10.mesiacoch a to horny predny..

lusynka22
3. dec 2012

pravdupovediac my mame 5 a pol a mame ocne zubky..

surviver
3. dec 2012

skôr nie ako áno 😉

ivka289
autor
4. dec 2012

takze dnes som bola u pani doktorky a mame to potvrdene, nas drobec je maly drakula =) hadam nam v noci nevysaje krv 😀

namarie
4. dec 2012

@ivka289 našej vyliezli v 6 mesiacoch prvé dva spodné, potom v 9 mesiacoch jeden očný a teraz predný horný, jej idú ako chcú 😀 a tak aspoň to máte za sebou🙂 .

ivka289
autor
4. dec 2012

No len mi ho je luto, ze 4mesiace a uz toto musi prezivat =( ale zas som rada, ze uz vieme pricinu toho jeho nocneho vycinania 😉 hadam do vianoc vylezie uplne, som zvedava teda, ze ktory zub bude dalsi...

evulienka22
5. dec 2012

ano idu uz v 4 mesiacoch, poznam dva pripady, to je rozne...

dadusa57
12. dec 2012

Ahojte maminy.Tak nasa mala ma 6 mes.a 2 tyz.a ide jej horny ocny zub.Spodne jednotky jej vysli ked mala 4 mes.aj 2 tyz.

babubabu
7. dec 2015

Nas maly ma 3,5 mesiaca, uz par dni ma na mieste dolneho ocneho zubka bielutvrdu gulicku, na dotyk apri masirovani citit, ze to nieje dasienko. 🙂 Sestricka cez telefon tvrdi, ze podla nej to bude zatial iba pripravana zubok.

stacinka69
14. dec 2016

Mojš malá má stále teploty tak som išla s oboma ku Dr. Staršej diagnoza bola laringitida a 4 mesačnej spodné 2 zuby a spodné očné jej idú. ...žiadna sranda o 6 chodím spať a o siedmej som už hore. ...nespia cez deň takže ľahnúť si nemôžem. ..Už 3 týždeň ruka hore 😂nič som nespala. ...🖒