Prerezávanie zúbkov

evalin88
26. sep 2018

Ahojte dievčatá, snažila som sa nájsť odpoveď na nete ale tam su strašne všeobecne informácie. Resp. chapem že každé dieťa je iné..
Krpcovi idú prvé dva spodné zuby. Dva naraz. Sú už vidno a ma všetky s tým spojené priznaky od nervozity po teploty.. hnačky nechtenstvo atď.
Zaujímalo by ma ako dlho trvá samotné prerezanie zuba kým výjde celý. 2 týždne.. mesiac. ?? Aspoň približne z vašich skúseností..
Je mi ho strašne luto chudiatka 🙁

tomeckovas
26. sep 2018

@evalin88 synovi sa tieto prve dva prerezavali najdlhšie (tiež naraz ako u Vas) ... vidno ich bolo skoro mesiac kym vyšli von

lily09
26. sep 2018

@evalin88 ahoj ! Kym vyjde komplet cely po dlzke to neviem, ale ten moj napr. Ich ma take do polky a tazkosti mu presli. Mam pocit ze ho boli len ked idu von aspon kym sa neobjavka.potom dorastaju vez bolesti. Ano kazde dieta je ine.ak by bolo najhorsie, skusala si hadam Paralenovat a potierat tymi gelikmi od bolesti? Pr Dentinox Gel

evalin88
autor
26. sep 2018

@tomeckovas super.. dik za info.. radsej som preto odlozila ockokanie..

evalin88
autor
26. sep 2018

@lily09 davam calgel.. akurat mam pocit ze si ho pokazde zliže a učinok žiaden... a zas neviem kolko krat denne sa moze dst. Z jedneho mu trci kusok a druhy len taky naznak ze pojdu spolu

vikinecka89
26. sep 2018

No mam ten isty problem. Spodne jednotky mu sli asi 2 tyzdne ale ked sa ukazali uz bolo po probleme... Ale teraz sa mu deru horne jednotky a uz v nedelu ked som mu umyvala pusinku tak som citila z jednej prerezany kusok... ale v pondelok nie... 😣 asi mu napuchlo dasienko... 😕 dnes je mega nervozny a s dolnymy zubkami si stale sucha po hornom dasienku tak hadam sa uz ukazu.. 😣

lenkaam_1
26. sep 2018

Mojmu sa druhy spodny odkedy som ho videla pod dasnom kym vykukol 2 tyzdne ale nervozita len nejake 2 dni

tomeckovas
26. sep 2018

gelik by som Vam odporučila vyskušať Kamistad senzitiv... u nas funguje zázračne 🙂 Na každe dieťa sice učinkuje niečo ine ale skusiť môžete

evalin88
autor
26. sep 2018

@tomeckovas dakujem.. mam pocit ze mu ho asi davam zle.. nedovoli mi sa k tomu miestu priblyzit.. furt mi tam dava jazyk

evalin88
autor
26. sep 2018

@lenkaam_1 uz je taky treti den.. ale tvrde dasno som citila uz skor.. inak je kludas ..ale teraz hruuza