Teplota zo zúbkov

nelly652020
8. jún 2022

Ahojte, moja dvojročná dcérka začala teplotovat včera ráno, na pohľad jej nič nie je je veselá a hra sa, až na tie teploty. Všimla som si že jej vychádzajú stoličky. Je možné, že zo zúbkov má 39 horúčky a nie a nie ich zbiť dolu?
Máte s tým niektorá skúsenosť?
Ďakujem

jjanulienka
8. jún 2022

Taká vysoka nebýva zo zúbkov, možno 6ta choroba 🤷🏽‍♀️3-4 dni teploty a potom sa vysype.. moja to mala tiež a tiež som si myslela, že zuby ale neboli to oni😬

mayka730
9. jún 2022

Áno tiež sme mali do 39teploty pri zuboch , a pri 6tej taktiež čiže uvidíš co z toho bude ..ale my stále teplotujeme pri zuboch hlavne pri stoličkách keď išli .

3petka
9. jún 2022

@nelly652020 aj môj mal pri stoličkách skoro 40-tky. V podstate pri každom zube sme si pretrpeli sople a horucky.

minimilan
9. jún 2022

@nelly652020 vraj take teploty pri zuboch nie su… Z mojej skusenosti-pri vsetkych 4 poslednych stolickach mal syn 40 horucky. Ale iba den. A hned potom vykukol zub. Kebyze to bolo pri dvoch zuboch, tak by som si myslela, ze ozaj nejaka viroza, ale pri kazdej stolicke ten isty scenar. Tak si myslim, ze to mozne je. Pri 6.chorobe mal zas teplotu tri dni a samozrejme potom vysev.

bashee
9. jún 2022

Moj mal pri zuboch teploty len na vecer. Nikdy nie cez den. Minuly tyzden ma horucky den aj noc asi 3-4 dni a potom sa mi vysypal na tele. Takze to bola siesta choroba u nas. Hned mi to bolo divne ze aj cez den horuckoval.