Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zabka8423
21. mar 2012

@pastelka74 vcera tu bol tatko moj. no a mali strasne uzasnu temu ako teraz nasa planuje odklonit asteroid ci meteorit ci co vlastne a maly nabehol s papierom a perom, nakreslil zem, planety a kreslil navrh ako to odklonit a cim, ako nechapala som no. nemala to hlavu ani patu, ale zly napad to nebol veru. zasla som nad tym ako cisto rozmysla. a tiez potom vodikovy pohon, ultralahky material, vzdialenosti tam a tam, aby ulomky z rozbiteho asteroidu netrafili zem, sak aj to by nebolo dobre a tak. no takze sme si pri kave podebatovali 😀 😀

zabka8423
21. mar 2012

@pastelka74 o, dakujem. 🙂

bubush
21. mar 2012

@pastelka74 suuuhlas 🙂

andreaka11
21. mar 2012

@zabka8423 treba poslat navrh do nasa. dospelaci rozmyslaju komplikovane, mozno to je vazne take jednoduche, ako to vidi tvoj syn.

pastelka74
21. mar 2012

@zabka8423 ...mňa zabilo to ako môjmu milému chlopovi vysvetlovala,čo spôsobuje zemy,ked vyfúkne dym z cigarety do vzduchu....vraj ničí atmosféru a obal zeme,mali sme pocit,že kôli jednej cigarete sa začali topiť ladovce 😀 😀

simona112
21. mar 2012

@andreaka11 jeee a ja? ležala som na tom stole, robila mi ultrazvuk a hovorí, tak čakáte dvojičky, jednovaječné, jedno je chlapec a pod...v prvom momente som nevedela či mi tečú slzy od radosti alebo od strachu 🙂 nakoniec je všetko v pohode, je pravda že zo začiatku kým sme bývali u našich tak mi mama sem tam pomohla, ale odkedy sme sa presťahovali som skoro na všetko sama. Nikoho tu nepoznám, svokrovci síce bývajú nejak 15-20 minút autom ale neprídu pomaly jak je rok dlhý, muž v robote od rána do večera, dakedy aj cez noc ako napríklad dnes, lebo robia v rakúsku..ale zo vstýčenou hlavou môžem povedať, že som na seba hrdá 🙂

pastelka74
21. mar 2012

....nejak na mňa padla tá jarná únava tiež...všetkým maminkám prajem príjemný večer..... 🙂 🙂 🙂 ..papa.

andreaka11
21. mar 2012

@simona112 no mna sa opytala, ze vidis, co ja vidim, tak som sa pozrela na jej monitor, potom na moj a ze ano, vidim to, co ty vidis. a potom jan zahlasil, ze su dve. no ja som revala zo strachu.

andreaka11
21. mar 2012

aj ja sa na dnes vecer lucim! sii juu tumorou

danissimo
21. mar 2012

ahojte maminy.Kerdy ste začali s mliekom?

simona112
21. mar 2012

@andreaka11 no so mnou bola mama, lebo muž vtedy ešte býval doma, to sme spolu ešte len chodili, ale keby si videla jeho reakciu 🙂

bubush
21. mar 2012

@danissimo s akym mliekom?

zabka8423
21. mar 2012

@pastelka74 ano, celkom to chapem. u nas sa prebera mozna 3. sv. vojna a ktore armady su najvybavenejsie. z dostupnych udajov predsa vieme, ze USA lebo rocne minu niekolko miliard na obranu. ale jednoznacne sa treba starat o bunkre a tak, lebo teraz keby nieco, tak praskne atomovka a jedine prezijeme ak sa skryjeme pod zem lebo z geologickeho hladiska bla bla neviem co, hlavu mam ako melon 😀 viem, co mi chce povedat, ale nerozumiem reci jeho kmena 😀
ale minule mi hovoril, ze by nebolo odveci, keby bol antropolog 😀 /pozeral kosti/ a ze by to mohlo byt zaujimave, dokonca ze by to aplikoval pri vyskume UFO, tak to uz som mala uplne dost 😀 UFO Antropolog 😀
zatial mi z neho jednoznacne vychadza politik s jeho nevymachanou drzkou. vyjadril sa, ze ludia po 80. by nemali uz zit, ze zatazuju nas socialny system. ehm 😀 som ho poucila, nech to v ziadnom pripade nehovori pred prababkou, sice ma 81, ale ziva je az moc. aby sa neurazila 😀 😀 uz ju pochovava kvoli dochodku 😀

emmmuska
21. mar 2012

ja mam doma doktora...... 😀 vola mi do prace ,, mami mam uzkost" pytam sa ho ze z coho ju ma a on mi na to ze sa boji lebo ho kamarat pritlacil o preliezku a teraz mu prestanu kosti rast ( ukazal na hrudnik) a pluca mu budu stale rast az ho roztrhaju a on sa zadusi 😀

zabka8423
22. mar 2012

@emmmuska 😀 😀 aka silna uvaha 😀

simona112
22. mar 2012

@zabka8423 hmmm...tak to som zvedavá čo mi začnú hovoriť moje deti až budú hovoriť 🙂

zabka8423
22. mar 2012

@simona112 no to ani srnka netusi 😀 ale urcite to bude zaujimave. dnesne deti uz su ostrielane a vedia co a ako. hlavne tie nase netabulkove. lebo vsadim sa, ze tabulkove maminy maju naplanovany zivot svojich deti az do ich 30 rokov 😀

simona112
22. mar 2012

@zabka8423 no asi tak nejak..ja si neviem predstaviť, že by som nútila dieťa do niečoho čo nechce. No ale keď sa tým mojim pusa nezavrie tak budem mať migrény aj v snoch 🙂

zabka8423
22. mar 2012

@simona112 ale nie, zvyknes si 😀 ani ja nenutim deti a nech sa sami rozhodnu v otazkach viery, profesie a kym chcu byt. ja budem sluzit ako poradny a kontrolny organ. mozem mat predstavu o tom, ze budu z nich uspesni lekari, ked mozno mlady bude nakoniec ministrom obrany 😀 aj keby sa mi to nepacilo, ale ja mozem tak akurat hovno spravit, dolezite, ze on sa bude citit dobre, ze on bude statsny. naco mam byt ja stastna s mojou viziou, ked ma byt decko nespokojne. no nie? 🙂 jedine co nebudem akceptovat a to som mlademu povedala, ze povolanie alkoholik, fetak, tyran a mafian. toto je u nas tabu 🙂 🙂

simona112
22. mar 2012

@zabka8423 tak tieto povolania zatrhnem aj ja 🙂 ale presne tak, môžeme snívať o tom že z nich budú fotbalisti alebo neviem aký významný ľudia ale oni sami si vyberú na akú cestičku sa dajú..

zabka8423
22. mar 2012

baby, som sa konecne po dlhej dobe namalovala ako kraslica 😀 idem na postu, svieti slnko, vsetko vidiet, tak aby sa ma okoloiduci nezlakli 😀 celkom dobre vyzeram upravena 😀 😀 len keby sa mi chcelo kvalitne sa malovat castejsie.

simona112
22. mar 2012

@zabka8423 ja sa tiež namalujem len ak idem medzi ludí ale nejak som vyšla z cviku už mi to poriadne nejde 😀

zabka8423
22. mar 2012

@simona112 no mne to ide, len sa mi nechce 😀

simona112
22. mar 2012

keď niekam ideme tak mne sa aj chce, ale už som si tak zvykla na to, že nemám žiadnu omietku na ksichte, že už si pripadám neprirodzene ak si dám špirálu a náhodou že linku alebo tiene 😀 a potom sa mi to zas večer nechce oškrabávať dolu.

zabka8423
22. mar 2012

@simona112 proste sme spohodlneli. ale co, sak my sme krasne aj bez fasady, my si to mozeme dovolit 😀 😀

simona112
22. mar 2012

@zabka8423 určite áno, ja to tiež hovorím, aj muž mi hovorí koľkokrát, ty si namalovaná? a na čo? Však si pekná aj bez toho 🙂 aký lichotník 😝 ale tak radšej nech sa ľudia nezlaknú a chcem reprezentovať, nech si nikto nemyslí, že sa o seba nestarám a on si ide vyfešákovaný, vygelovaný atď a ja pôjdem nenamalovaná? 😀 Však aj za mnou sa môže ešte niekto otočiť nie?

zabka8423
22. mar 2012

@simona112 sak rpave preto muzi nechcu, aby sme sa malovali, lebo sme neodolatelne a potom sa chlapi otacaju a to ti nasi skripu potom zubami 😀 😀

stardust
22. mar 2012

@zabka8423 vzdy lepsie chodit bez fasady ako sa ukazat vonku raz bez fasady a vsetci zostanu v udive, ze aka skareda zena 🙂

simona112
22. mar 2012

@zabka8423 no však áno..ja som mu povedala, tak ty sa vyfešákuješ a za tebou sa budú baby kukať a hovoriť že z akou zrúdou to si? 😀 tak preto sa namalujem nech vyzerám k svetu a môžu sa otáčať aj za mnou (chlapi) 😀 😀

zabka8423
22. mar 2012

@simona112 ved aj zeny, dneska to uz mas zajedno 😀