Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

miskachrumka
2. okt 2009

krpito dikyyyyy si zlata inteligentna zena 😉 😀 zuzana ja som si ich aj tak musela prefarbit lebo som bola skoro plesata peroxid robi svoje! ☹

miskachrumka
2. okt 2009

roka aj mi už buvame idem dat malemu mliecko bohvie kedy dojde tento nas tatko?! 😒

roka96
2. okt 2009

Niki mna strašne vie nahnevať, ked sú v tých osadách...krásne byty to boli všetko zničili, všetko všetúčko a do kamery nejaká nevzdelaná, neschopná matka začne: a to ja čo, z čoho mám žit doma 5 detí a nech sa štát postará...mne sa vo vrecku noz otvára....načo si robí tolko detí? prečo všetko zničia? a kto dá, čo nám?? ešte aj príspevok 25000 pri narodení sa dáva kvoli ním iba pri prvom a druhom dietati- zase na to doplácame my...nervy aj ja na to mám..
ale zase velký obdiv takím, čo majú prácu, slušní sú atd...pretože to majú omnoho tažšie ako my...klobuk dole... 😉

krpito
2. okt 2009

miskachrumka, už som Ti raz písala, ja viem 😀 a keď Ťa niekto upozorní na gramatické chyby, nebuď ješitná a zober si to radšej k srdcu a nabudúce napíš ako patrí 😉

roka96
2. okt 2009

my sme tiež sami...tatino mali nejakú exurziu 300 detí v práci ani nemal čas zavolat...potom ešte výjazd..no budeme si vzácnejší 😉

krpito
2. okt 2009
roka96
2. okt 2009

inak aj ja chcem niečo s vlasmi... rozmýšlam nad blond melírom, alebo medenou farbou ? no musí mi sestra poradiť...blond melír mám často tak možno vyskúšam zmenu...uvidím

miskachrumka
2. okt 2009

krpito to je už stare 😉 a roka ciganov treba vyviest na jeden ostrov a postrielat 😠

krpito
2. okt 2009

ja Ti to ale na rozdiel druhých dám na vedomie 🙂

roka96
2. okt 2009

krpito 😀
aj moj Michal tak tancuje...my sa ideme zbláznit od smiechu...počuje oblubenú hudbu a koniec, keby ste ho videli..inak akoby som videla jeho.. pustíme mu na mobile hudbu a on chodí a tancuje..,,

miskachrumka
2. okt 2009

roka nemas z toho melitu velmi znicene vlasy lebo ja som vzdy po meliroch mala straasne suche vlasy

miskachrumka
2. okt 2009

roka to musi byt zlate 😉

roka96
2. okt 2009

no ja si robím pauzu...ani nie.. teraz mám svoje zdravučke, ale lezú mi na nervy..nič sa s nimi nedá a pokial ich nevyžehlím, tak hroza...musím ich zničit vtedy sa mi lepšie češu.. 😀

miskachrumka
2. okt 2009

roka 😀 to poznam ja ked som mala blond a boli suche tak ako som ich dala tak stali 😀 ja som už 2roky tmavovlaska a este stale sami nezregenerovali po tom vsetkom farbeni teraz len sampon! 😉

roka96
2. okt 2009

No ked tancuje tak fakt všetci zomierajú smiechom...vypýta so oblubenú speváčku- Gaga- lady gaga
oblubenú pesničku- papa papa - papaparazzi a tancuje...a v aute jedine tá pesnička, ked chceme klud takže nám pekne na nervy už lezie... ale čo neurobíš pre spokojnost drobca? 😉

miskachrumka
2. okt 2009

inac ja som dostala zehlicku na vlasy už davnejsie a strasne dlhoooo som ponej tuzila a teraz ked ju mam tak sa mi nechce zehlit 😒 vlasy!

zuzka1.
2. okt 2009

miska preco si si vlasy odfarobvala melirom???ci to kadenricka???asi nie moc dobra, ja som blond a vzdy si davam farbu, vlas ymam zdrave a leskle. 😕 😅

miska krpito ma pravdu a argument to je uz stare je chaby 😖 aj to je uz stare 😀

roka tak uz viem, ze nasi drobci budu spolu chodit do tanecnej, ale nas lubi najviac ludovecky ludovky

vinifera
2. okt 2009

Baby o vlasoch mi nič nehovorte. Ja mám 3 vlasy rozfúkané do 4 svetových strán.
Teda aby sme boli v obraze. Ja mám vlasov dosť ale na menšiu hlavu 😵

miskachrumka
2. okt 2009

tak misko ked bude vacsi tak bude vymetat bari pockaj 😉 na diskotekach bude hviezda 🙂

zuzka1.
2. okt 2009

boooze pardon, ze melirom, peroxidom osm myslela, ved v tych farbach je namiesane primerane mnostvo, alebo potom odfarbovanie, ale postupnym zosvetlovanim, az s adosiahne zelany farebny ton. ☹

roka96
2. okt 2009

mne sa tiež nechce- resp. nemám čas žehlit...ale ked ho mám je to super... krásne, rovné, dlhé...len mat čas..

Zuzi no naši sú podobní.....moj strašne rád tancuje a hrá loptové hry...takže futbal a tanečný u nás..

miskachrumka
2. okt 2009

ja som si ich neodfarbovala melirom 😀 ale klasicky ale niekedy som chcela mat nejake tie pramienky este svetlejsie!vyzera to este krajsie!

roka96
2. okt 2009

vini som na tom podobné...tiež 4 vlasy...a syn po mne...dúfam ak bude babulka tak bude mat po tatovi..ved chalanovi nevadi, že má tri vlasy... 😉

miskachrumka
2. okt 2009

ja neznasam ked si niekedy vyzehlim a idem von a zacne po hodinke prsat a snaha je v z...u 😀

krpito
2. okt 2009

pridávam sa do klubu 4 vlasy v 5-tich radoch 😉 ale zuzka1. a nikoll videli album, hádam to nie je také zlé 🙂 😀

roka96
2. okt 2009

mne sa to ešte nestalo..a vždy po vyžehlení mám také aj dva dni- také rovné..lebo moje sú ani rovné, ani kučeravé...no čo už..

zuzka1.
2. okt 2009

no tak dievcence ja vam dam kludne aj z mojich, my pre zmenu s kadernickou preriedujeme 😖

vini krasna mylsienka, 3vlasy do 4 sv.stran, vyborne

dnes perlite, etse tu chyba sophie, ta ked nieco da koniec

roka96
2. okt 2009

krpitoo a kde máš album?

krpito
2. okt 2009

roka96, IP ...

miskachrumka
2. okt 2009

akurat som sa ja chcela opytat co sa nam neukazes? 😉 ty tajnostkarka 😀