• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
nikoll, ja neviem, ale ako hovorí zuzka1., vraj tie malé koiieska nie sú dobré kvôli snehu, my sme kúpili golfáč až niekedy v máji :slight_smile: zasa na druhej strane, ktovie aká bude zima a koľko bude snehu :frowning2: ale inak kočiar v pohode :slight_smile:
16. nov 2009 o 20:00  • Odpovedz
No ked bude snehu ako min rok (skoro žiadny) tak by ale nemal byť problém :wink:
vsak si nehám aj tento druhý pre istotu...
16. nov 2009 o 20:02  • Odpovedz
maly zaspava v postielke,davam mu 3 minutky,je unaveny,uragán moj maly :grinning:

nikoll my mame tento,neviem ci poznaš,maximalna spokojnost,je perfektny a hlavne ma velky nakupny košík xixi

http://www.youtube.com/watch?v=psdssPrdPjE
16. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz
kocky co mate golface hodte nejake tipy, nech mozem zacat vyberat :wink:
16. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz
mame este chicco trojk.kombinaciu,teraz som ho vytiahla po roku,sportovu cast sme vobec nepouzivali,myslela som si ze ho predam,ale necham si oba pre druhe babo ak bude
16. nov 2009 o 20:31  • Odpovedz
ahojte maminky, rada by som sa ku vam pridala, kedze nie som jedna z tych co presne dodrziavaju pravidla a ani by som nechcela byt, no chcem sa vas opytat o radu, mam 2tyzdnove babo, no a manzel nam navaril karfiol vyprazany a brokolicku, chcem sa vas opytat, ci to mozem jest, tak trosku, ake mate skusenosti... vsade citam, ze sa to nesmie, ze to nafukuje (plne dojcim), no myslim si, ze taka troska by nezaskodila... ci ano? dakujem
16. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz
mame presne tento

http://www.kocarkynec.com/1225-trekko-kocarek-trikolka-graco-akce.html

pozeram akurat že teraz maju take pekne farby,jablckovo zeleny by sa mi pacil :wink:
16. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz
baby ja neviem ale ta superstar je taka detska nejaka,či to ja som už stara korčula? :rolling_eyes: :grinning:
16. nov 2009 o 20:46  • Odpovedz
jenn, vyskúšaj, ale len trošku a uvidíš reakciu na malej....ak sa vyhádže, alebo ju zapečie, tak to radšej nechaj na neskôr....ja osobne, som mohla jesť úplne všetko, cez čokoládu až po kapustu...malý to znášal bez následkov :slight_smile:

nikol, len neviem, či by nebolo lepšie s madlom...kukala som aj tento, keď som chcela nový, ale to že nemá madlo ma odradilo....predsa len je to väčšia bezpečnosť....

ja mám nakoniec tento:
http://www.e-kociky.sk/?4,slapi
16. nov 2009 o 20:47  • Odpovedz
jenn ahoj,ja by som to radsej neskušala,je ešte velmi drobučke tvoje babatko.
16. nov 2009 o 20:48  • Odpovedz
smai tak si ma predbehla :grinning: ,kolko ludi tolko nazorov,my sme naštastie nepoznali co je bolenie bruska tiež,ale davala som si zo začiatku pozor
16. nov 2009 o 20:51  • Odpovedz
mukky, veď ja tiež, ale ochutnala som a počkala na prípadnú reakciu.....
16. nov 2009 o 20:53  • Odpovedz
Mukky, ja nechcem taký ťažký. To si potom môžem nehať náš, to je 3-kombinácia, a tiež sa z neho dá spaviť šporťák. A už nechcem s takými velkými kolesami. Chcem niečo lahko zložitelné a lahučké.

Hej a určite chcem s madlom. To bol len taký príkald že niečo na ten štýl kočíka chcem. :wink:

Skôr takéto niečo:

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=7195&category_id=368&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26
16. nov 2009 o 20:58  • Odpovedz
jenn ja som zacala skusat po meisaci kojenia, dovtedy len to co sa moze. co nie bolo tabu pre mna. som sa bala, aby malemu nebolo tazko, dost ze mal na zaciatku koliky.
radsej pockaj, das si ho pomaly za 2 tyzdne, skor brokolicu kao karfiol podla mna
16. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz
nikol, presne takýto výber som mala aj ja na začiatku :slight_smile: len sa mi to zdalo nestabilné, keďže je to také do L....mi to príde, že sa to v strede zlomí.... :unamused:
16. nov 2009 o 21:03  • Odpovedz
ja este neviem aky chcem,, chcela som chicco lightway ci multiway, neviem presne
16. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz
Tiež som pozeral tie co píše Zuzka, len mi nejak nesdeia ten tvar... taký do kocky... neviem...
16. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz
no máš veľký výber....mne to tiež trvalo....ale nakoniec som sa rozhodla a neľutujem...
16. nov 2009 o 21:12  • Odpovedz
nikol a to chceš z netu bez vyskušania alebo z obchodu?
16. nov 2009 o 21:13  • Odpovedz
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6266254

nikol a čo tento???vraj je to kvalita a myslím, že sa dá dokúpiť aj madlo....
16. nov 2009 o 21:16  • Odpovedz
Smaili nevyzerá zle :wink:

mukky uvidíme, :slight_smile:
16. nov 2009 o 21:18  • Odpovedz
ja kupujem casto z netu bez skusania, aj kocik sme tak kupili.

mne sa pacil aj nejaky viper myslim, alebo tak nejak, je ich vela
16. nov 2009 o 21:18  • Odpovedz
aj mne sa páčil, ale keďže to už bol 3kočík, tak som sa troška krotila... :grinning:

zuzka, viper??

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5397734
16. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz
minuly tyzden sme malemu kupili tohoto hrošíka a stale skoro s nim chodi :grinning: ,to sa nestava aby ho tak jedna hracka zaujala :grinning: ,maju aj ine zvieratka,rozmyslam este nad korytnackou alebo psikom....vsetky boli zlate,okrem kravy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz
mukky, skvelá kúpa, má asi 20 rôznych melódií, malý ho miluje a je to nezmar, už nám 4krát zletel zo stola a stále hrá ako predtým, len ma zarazilo, prečo je tam od 18mes, keď napr. hovoriaca korytnáčka od FP je od 6mes a hovorí abecedu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. nov 2009 o 21:25  • Odpovedz
:grinning:
a ake zvieratko mate? :grinning: ,no ale neviem ci ma az tolko melodii?mate to iste?
16. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz
oni to musia takto uvadzat koli EU :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale inač je to blud,to mi povedala aj predavačka
16. nov 2009 o 21:30  • Odpovedz
máme presne tohto hrocha, len sivého....no dobre, tak možno 15 :grinning: máte tam aj hymnu EÚ???? :slight_smile:
Zuzi, aj Viper je v kategorii podla mojho vkusu :wink:
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.