Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
22. nov 2009

Dobrý večer ženy!
Hmm ani neviem, čím som si vyslúžila toľkú priazen🙂 Milé🙂
Čestne hlásim, že som dnes malému navarila obed. Ryžu s kuracinkou. No viem to niekto nepovažuje za varenie ale u mńa je to nadľudský výkon 😀 A dokonca som dala aj jednu várku zamraziť. Inak sme mali na ranajky presnidávku s piškotkami detskými. Obed kura s ryžou. Poobede banán a jablčko (u svokry) na večeru zasa kura s ryžou. Sem tam cicik. Malo by to by OK, nie mukky? Ak zasa robím niekdde chybu tak povedz.
Poobede som skočila s kamoškou do tesca. Sme sa smiali aké sme truby. Hrabeme sa v novembri do tesca v nedelu poobede ked je tam plno ako keby zadarmo rozdávali 😝 Ako keby sme ked sme obe na materskej nemohli skočiť napr. v pondelok doobeda - ked tam nie je nikto. No materská demencia je ťažké postihnutie. 😀
Akurát sa rozčuľujem nad výživami ktoré sú pomaly od 4. tého mesiaca - že jahoda, so smotanou, vanilkou... atď.
Akurát som dožehlila. Kukam superstar a idem sa venovať maléu lebo postieľka ho už omrzel už vrčí 😠

nikollette
22. nov 2009

Vini, tiež som bola dnes v tescu...
A ludí ako keby niečo zadarmo dávali 😅

bejbypd
22. nov 2009

tiez som bola v tescu a kooopec ludi no o nicom ale hracky dobre niektore 😎 tiez som sa dneska vyjasila na nakupoch 😀

nikollette
22. nov 2009

Podla mna celkom dobrý výber hračiek v tescu 😉

miskachrumka
22. nov 2009

vini to nieje priazen ale pravda si tam taka ruza a si fajn aj poradis a kludne a normalne bez zbytocnych rypaciek a neviem coho! 😉
bejby dakujem 🙂 a ja už nemam preco skakat a asi to nikole spravilo dobre ze to preposlala sem ale dobre neberem jej to !
to je vsetko spravila som co som musela a hotovo majte sa tu krasne! 😉

nikollette
22. nov 2009

Mišela ok 😀

smailinka
22. nov 2009

a ja som dneska v Tescu nebola 😠 😠 😠

bejbypd
22. nov 2009

no ved vravim ze dobre poniektore...som nakupila malej vsetko do kuchynky: riadiky,mikrovlnku, kavovar uz len tu kuchynku musim kupit len sa neviem rozhodnut medzi tromi 😅

nikollette
22. nov 2009

Pôjdeš zajtra 😀 😅

nikollette
22. nov 2009

Bejby videla som aj také... majú tam fakt všeličo a za fajn ceny 😉

smailinka
22. nov 2009

nepôjdem ☹ akurát tak do DMka a tam sa toho moc nedá nakúpiť, aj keď.... 🙂

nikollette
22. nov 2009

Bejby medzi akými sa rozhoduješ?
Nemáš linky, kukla by som si... 🙂

nikollette
22. nov 2009

na mmb majú krásne... a niektoré aj dobré ceny...

ale napríkald dnes som videla takú kuchynku v ALL TOYS, úplne oničom, takú umelú, malú a že 130eur 😕 😲

vinifera
22. nov 2009

Ženy aké je číslo na informácie?

nikollette
22. nov 2009

vini, neviem, neda sa to vygoogliť?

vinifera
22. nov 2009

Allle nakoľko pozeraám superstar tak mi net ide zúfalo pomaly. Tak by to asi bolo rýchlejšie tu. Ja teda potrebujem tel číslo konk na jedného človeka. A cez žiadny vyhľadávač tel čísel mi to nevie nájsť. Asi na seba ten človek nemá písaný žiadny tel. 😕 Všetky stránky na vyhľ. tel čísel viem. Ale číslo na samotnú infolinku nie 😲 Ale tak nebudem počut jednu pesničku a budem googliť. Lebo môj super pomalý net všetky moje aktivy nestíha k mojej spokojnosti.

nikollette
22. nov 2009

Som našla len informácie o tel. číslach - 1180 Univerzálna informačná služba - 😒

nikollette
22. nov 2009

AK na človeka tak som asi dobre poradila 🙂

nikollette
22. nov 2009

Alebo:

1181, Informácie o telefónnych číslach v SR.

bejbypd
22. nov 2009

niki medzi tou prvou barbie ta sa mi velmi paci ta tefal je uzasna ale tolko peniazkov je na nas v tomto obdobi prilis...a este jedna barbie sa mi paci ta je taka lacnejsia a v tescu letaku mali paradnu no u nas v tescu ju nemaju...no uz nemam vela casu takze musim konat...najdem nejake linky a potom hodim ale asi az zajtra...dnes som maximalne vystavena a baby depka mam v nemocnici ☹ vcera trosku viac vypil a on ma problemy so zaludkom dnes zvracal krv tak ho nechali v nemocnici na infuzkach a zajtra pojde na hadicu...je mi smutno no chyba mi...

nikollette
22. nov 2009

Bajby, tak nech sa čím skôr uzdraví a vráti domov k vám 🙂

bejbypd
22. nov 2009

dakujem velmi pekne ak bude vsetko ok tak v stredu ho mame domka...uz som z toho unavena ma velke problemy s tym zaludkom uz bol dvakrat na tej hadici a nikdy nic nezistili ale krv nevracia len tak z nicoho nic a dnes sa im nepozdavali vysledky krvi co mu brali tak hadam mi ho daju do poriadku 😉

lenka1smejka
22. nov 2009

bejbypd-nikdy by som nedala tak malunkemu dietati kacacinu!!!

nikollette
22. nov 2009

..... 😕 😕 😕 .....

ja že už je klud 😒
už by fakt stačilo...

bejbypd
22. nov 2009

lenka uplne narovinu s tebou si ja nemam co povedat a ani nechcem 😎 tym som skoncila a este nieco chuda tvoje dieta nie vinine ona je aspon uvedomela a neuraza inych a nemachruje a podobne tak si odpusti slova na jej adresu...dakujem inteligentne ta mam na haku 😎

smailinka
22. nov 2009

no, viete, čert nikdy nespí 😉 😉 😉 a admins tiež 😉 😉

vinifera
22. nov 2009

Bejby tak ste doma samé. To mi je ľúto, že je v nemocnici. Ale aspon si budete troška vzácnejší🙂
Ten môj zasa zdupkal do Trenčína. Tak som tu tiež s malým sama. No teda uplne sama nie. Pes spí vedľa mna v posteli 😀

lenka1smejka
22. nov 2009

bejbypd-ja som nikdy nikoho neurazila to ty si napisala uplnu blbost o mne

smailinka
22. nov 2009

vini, to ako pes vo vašej posteli???tak to radšej granko do mlieka 😀 😀