• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Dobrý večer ženy!
Hmm ani neviem, čím som si vyslúžila toľkú priazen:slight_smile: Milé:slight_smile:
Čestne hlásim, že som dnes malému navarila obed. Ryžu s kuracinkou. No viem to niekto nepovažuje za varenie ale u mńa je to nadľudský výkon :grinning: A dokonca som dala aj jednu várku zamraziť. Inak sme mali na ranajky presnidávku s piškotkami detskými. Obed kura s ryžou. Poobede banán a jablčko (u svokry) na večeru zasa kura s ryžou. Sem tam cicik. Malo by to by OK, nie mukky? Ak zasa robím niekdde chybu tak povedz.
Poobede som skočila s kamoškou do tesca. Sme sa smiali aké sme truby. Hrabeme sa v novembri do tesca v nedelu poobede ked je tam plno ako keby zadarmo rozdávali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ako keby sme ked sme obe na materskej nemohli skočiť napr. v pondelok doobeda - ked tam nie je nikto. No materská demencia je ťažké postihnutie. :grinning:
Akurát sa rozčuľujem nad výživami ktoré sú pomaly od 4. tého mesiaca - že jahoda, so smotanou, vanilkou... atď.
Akurát som dožehlila. Kukam superstar a idem sa venovať maléu lebo postieľka ho už omrzel už vrčí :angry:
22. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz
Vini, tiež som bola dnes v tescu...
A ludí ako keby niečo zadarmo dávali :sweat_smile:
22. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz
tiez som bola v tescu a kooopec ludi no o nicom ale hracky dobre niektore :sunglasses: tiez som sa dneska vyjasila na nakupoch :grinning:
22. nov 2009 o 21:02  • Odpovedz
Podla mna celkom dobrý výber hračiek v tescu :wink:
22. nov 2009 o 21:03  • Odpovedz
vini to nieje priazen ale pravda si tam taka ruza a si fajn aj poradis a kludne a normalne bez zbytocnych rypaciek a neviem coho! :wink:
bejby dakujem :slight_smile: a ja už nemam preco skakat a asi to nikole spravilo dobre ze to preposlala sem ale dobre neberem jej to !
to je vsetko spravila som co som musela a hotovo majte sa tu krasne! :wink:
22. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz
Mišela ok :grinning:
22. nov 2009 o 21:07  • Odpovedz
a ja som dneska v Tescu nebola :angry: :angry: :angry:
22. nov 2009 o 21:08  • Odpovedz
no ved vravim ze dobre poniektore...som nakupila malej vsetko do kuchynky: riadiky,mikrovlnku, kavovar uz len tu kuchynku musim kupit len sa neviem rozhodnut medzi tromi :sweat_smile:
Pôjdeš zajtra :grinning: :sweat_smile:
Bejby videla som aj také... majú tam fakt všeličo a za fajn ceny :wink:
22. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz
nepôjdem :frowning2: akurát tak do DMka a tam sa toho moc nedá nakúpiť, aj keď.... :slight_smile:
22. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz
Bejby medzi akými sa rozhoduješ?
Nemáš linky, kukla by som si... :slight_smile:
22. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz
na mmb majú krásne... a niektoré aj dobré ceny...

ale napríkald dnes som videla takú kuchynku v ALL TOYS, úplne oničom, takú umelú, malú a že 130eur :confused: :astonished:
22. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz
Ženy aké je číslo na informácie?
22. nov 2009 o 21:25  • Odpovedz
vini, neviem, neda sa to vygoogliť?
22. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz
Allle nakoľko pozeraám superstar tak mi net ide zúfalo pomaly. Tak by to asi bolo rýchlejšie tu. Ja teda potrebujem tel číslo konk na jedného človeka. A cez žiadny vyhľadávač tel čísel mi to nevie nájsť. Asi na seba ten človek nemá písaný žiadny tel. :confused: Všetky stránky na vyhľ. tel čísel viem. Ale číslo na samotnú infolinku nie :astonished: Ale tak nebudem počut jednu pesničku a budem googliť. Lebo môj super pomalý net všetky moje aktivy nestíha k mojej spokojnosti.
22. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz
Som našla len informácie o tel. číslach - 1180 Univerzálna informačná služba - :unamused:
22. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz
AK na človeka tak som asi dobre poradila :slight_smile:
22. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz
Alebo:

1181, Informácie o telefónnych číslach v SR.
22. nov 2009 o 21:34  • Odpovedz
niki medzi tou prvou barbie ta sa mi velmi paci ta tefal je uzasna ale tolko peniazkov je na nas v tomto obdobi prilis...a este jedna barbie sa mi paci ta je taka lacnejsia a v tescu letaku mali paradnu no u nas v tescu ju nemaju...no uz nemam vela casu takze musim konat...najdem nejake linky a potom hodim ale asi az zajtra...dnes som maximalne vystavena a baby depka mam v nemocnici :frowning2: vcera trosku viac vypil a on ma problemy so zaludkom dnes zvracal krv tak ho nechali v nemocnici na infuzkach a zajtra pojde na hadicu...je mi smutno no chyba mi...
22. nov 2009 o 21:36  • Odpovedz
Bajby, tak nech sa čím skôr uzdraví a vráti domov k vám :slight_smile:
22. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz
dakujem velmi pekne ak bude vsetko ok tak v stredu ho mame domka...uz som z toho unavena ma velke problemy s tym zaludkom uz bol dvakrat na tej hadici a nikdy nic nezistili ale krv nevracia len tak z nicoho nic a dnes sa im nepozdavali vysledky krvi co mu brali tak hadam mi ho daju do poriadku :wink:
22. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz
bejbypd-nikdy by som nedala tak malunkemu dietati kacacinu!!!
22. nov 2009 o 21:49  • Odpovedz
..... :confused: :confused: :confused: .....

ja že už je klud :unamused:
už by fakt stačilo...
22. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz
lenka uplne narovinu s tebou si ja nemam co povedat a ani nechcem :sunglasses: tym som skoncila a este nieco chuda tvoje dieta nie vinine ona je aspon uvedomela a neuraza inych a nemachruje a podobne tak si odpusti slova na jej adresu...dakujem inteligentne ta mam na haku :sunglasses:
22. nov 2009 o 21:56  • Odpovedz
no, viete, čert nikdy nespí :wink: :wink: :wink: a admins tiež :wink: :wink:
22. nov 2009 o 21:56  • Odpovedz
Bejby tak ste doma samé. To mi je ľúto, že je v nemocnici. Ale aspon si budete troška vzácnejší:slight_smile:
Ten môj zasa zdupkal do Trenčína. Tak som tu tiež s malým sama. No teda uplne sama nie. Pes spí vedľa mna v posteli :grinning:
22. nov 2009 o 22:03  • Odpovedz
bejbypd-ja som nikdy nikoho neurazila to ty si napisala uplnu blbost o mne
22. nov 2009 o 22:06  • Odpovedz
vini, to ako pes vo vašej posteli???tak to radšej granko do mlieka :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 22:09  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.