• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Kukám TV. Chlap mi prišiel domov o 18 alebo bolo19 (neviem na ktoré hodiny som sa dívala ale ak na tie od satelitu tak idu o hodinu dozadu). Som normálne nechápala. Ale čo z toho ked sa akurát najedol a zaliezol do postele. A spí :confused: Zato malý ešte chodí ako demolačná čata. By to malo byť naopak...
16. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz
Vini, že demolačná čata. Keby išiel tvoj chlap ako demolačná čata, tak by narobil viac škody ako tvoj drobček :sweat_smile:
Moj pozerá TV, ja som zasadla na net trocha, popridávala pár fotos a len tak surfujem....
16. jan 2010 o 22:13  • Odpovedz
Mukky, píš píš... :slight_smile:
nech nám tema nemrzne tolko :unamused:
16. jan 2010 o 22:28  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:
som tu..sme neboli doma

vini ahoj..asi ho zmohla unava :grinning: ,pocuvaj na tej fotke na mimibazare si jaká kočka :grinning: :grinning:

niki idem kuk foto
16. jan 2010 o 22:57  • Odpovedz
niki moj s neterkou sa minule hodinu nevsimali,teda ona by aj hej,ale ked sme dosli ku nim a zbadal ine hracky,dym a čára k nim :grinning: az potom po hodke asi sa hrali a objimali a bozkavali :grinning: :grinning:
len nemam fotky,same rozmazane boli..mojho nestiham zachytit do zaberu,stíhačka to je :grinning:
16. jan 2010 o 23:00  • Odpovedz
Aj ja som už písala Vini, že tá foto na MMB, je super :wink: úplná modelka :slight_smile: :sunglasses:
Mukky, kukla som co si pokupila v tvojej téme... ty kozmetikový maniak :sweat_smile:
No ty máš teda fakt perfis muza, by som ho aj okukla :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2010 o 23:02  • Odpovedz
nikoll malý ti nepodrastol??zlaty je,uz velký chlapcek--nebijí sa toho hada?? :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2010 o 23:13  • Odpovedz
moj ucil maleho zvieratka jeden sen a zacal hadom :grinning: ledva ho bolo vidieť taky malz a on ze co to je?had..a hlavne plno inych velkych zvierat tam bolo :grinning: :grinning: ,ale vie kde je had v knizke kreslenej,ale fakt je prtavý tam :grinning:
mne sa paci co mas to nafukovacie pre maleho..ten stan..aj tie motivy su mile na stene :dizzy_face: ,my este nerobime detsku,hadam uz ked sa oteplí
16. jan 2010 o 23:16  • Odpovedz
Díky, no podrástol posledné dni, každý vraví.
No ten nafukovací hrad sa nám min. asi vyderavil ,bo fuci niekde :frowning2:
ten stan je fajn, malý tam zaleze a tam sa schová.

No deti si zapamataju velakrát tie nejmesie, nepodstatné veci... :wink:
Nebojí sa hada :slight_smile:
On tiež ukazuje zvieratká, alebo vie ukázať na tvári noštek, ucho, oko :wink:
A cim dalej tým viac prejde sám... uz aj celú izbu :slight_smile:
16. jan 2010 o 23:22  • Odpovedz
mne maly zacal chodi na rok a dva dni,,odvtedy behááááá :grinning:

my mame stan len taky nenafukovaci ale zatial ho neberie velmi...ho tahal skor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jan 2010 o 23:31  • Odpovedz
Náš stan tiež nie je nafukovací.. stan je iba stan :grinning:
nafukovacie máme to druhé, ten skákací hrad :wink:

Snad aj ten nas sa rozbehne sám okolo roka už bez problémov..

Dobré foto, ty si maniak v zmene fotiek :slight_smile: :sweat_smile:
16. jan 2010 o 23:32  • Odpovedz
no hrad som myslela :grinning:

niki pod do mojej temy daco ti ukazem :grinning: :grinning:
16. jan 2010 o 23:39  • Odpovedz
Co my ukážeš :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
o chvilu budem musieť offíkovať, bo mm bude kričať :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2010 o 23:40  • Odpovedz
To som už pozerala, ale až tak ma to neoslovilo zatial...
vsak aj to bude :slight_smile:
16. jan 2010 o 23:42  • Odpovedz
tak chod ...povenovat sa..moj pozera blby film ma nebavi,ja si potom kuk nejaku romantiku :grinning:
16. jan 2010 o 23:44  • Odpovedz
Len ide na mna hlad :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jan 2010 o 23:45  • Odpovedz
aj na mna :grinning: ale ty si to mozes dovolit...zavidim,zavidim,zavidim,zavidíííííííííííííííííííííííím ti :grinning: ,jest a nepriberať :grinning:

vinička je kde ???asi hajíííí
16. jan 2010 o 23:49  • Odpovedz
Nezávid, nie je čo :wink:

Asi spí, neviem... vsak ked bude mať cas, snád nabehne :wink:
16. jan 2010 o 23:51  • Odpovedz
Isla som kuk nieco pod zub, som si dala do misky také medové krúžky s mliekom.
A to chalujem... aspon niečo....
16. jan 2010 o 23:54  • Odpovedz
ja chlipkam kavu a mm šampanské...
ale dnes si dam asi lentilky,vynimocne :grinning: po dlhsej dobe :grinning:
17. jan 2010 o 00:06  • Odpovedz
Ja lentilky nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Radsej nejakú cokoládku, ale ajtak najoblubenejsia sladkosť je smotanová torta studená!!
mnam..... :dizzy_face:
17. jan 2010 o 00:06  • Odpovedz
Mukky sa asi prestahujem do receptov, je tam celkom švanda, ty facundo za mládi :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2010 o 00:16  • Odpovedz
17. jan 2010 o 00:22  • Odpovedz
ahojte, ja som Vás prišla pozdraviť, aj keď tu určite nikto nebude, hlavne nie Nikol, že?? :grinning:

doma nám rastie riadna skaza, už neobsedí ani chvíľu, stále len na nožky, aj za kočíkom chcel chodiť, len ten mu utekal :slight_smile: ale dosť sa bojím, lebo máme v obývačke krb a z neho hocčo vystane :unamused: už nám zničil dve blikačky na mobil, tak ich ožužlal, že to už ani nezasvieti, nieto ešte zabliká... :grinning:

akurát sa chystáme ku svokrovcom, moc sa mi nechce, ale ak zostanem doma, tak sa musím učiť, takže ideeeem :grinning: vo štvrtok mám skúšku, tak hádam prejdem :slight_smile:

zatiaľ sa majte, a ak bude čas, tak sa zastavím! :slight_smile:
17. jan 2010 o 10:19  • Odpovedz
Ahoj, Smaili, aspon že napíšeš :wink:
No teraz to budes mať cim dalje tým veselšie s drobcom, tomu ver :wink:
17. jan 2010 o 12:54  • Odpovedz
Ja cakam MM, je u otca na dome, a potom asi smer blava, uvidíme...

Smaili, určite prejdeš :wink:
17. jan 2010 o 12:55  • Odpovedz
Smaili držím palce. Booože ja som tak rada, že toto už so školou mám za sebou. A čo vlastne študuješ?

Ja to tu idem trochu uhádzať. Lebo malý stále všetko vyhadzuje zo všetkých šuflíkov a komôd, že to tu vyzerá jak na smetisku.
17. jan 2010 o 13:18  • Odpovedz
Ahojček...
teraz sme dorazili...

Vidím že sa tu to moc nepohlo :unamused:
17. jan 2010 o 18:54  • Odpovedz
kuki kuk :confused:
17. jan 2010 o 22:32  • Odpovedz
17. jan 2010 o 23:27  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.