• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
písala som aj na predchádzajúcej stránke :wink: :sunglasses:
7. feb 2010 o 20:57  • Odpovedz
Už mám hotový comp...
Bože aké je to zvláštne... taký velkú... velký display.. úplný nezvyk... :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
oslepnem :fearful:
7. feb 2010 o 21:03  • Odpovedz
Vini, ty si zlatááá..
a tvojich hláškach sa viem tolkokrát pobaviť...
čítala som v téme v ktorej aktuálne prispievaš ako zniči ltvoj drahý postel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ako si to rozpísala.. že si jedla hrach.. fakt... iba jedla hrach a čítala knihu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a on sa otočil a bolo po rošte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
som sa dobre zasmiala :wink:
7. feb 2010 o 21:15  • Odpovedz
škoda že som tu zase sama :frowning2:
7. feb 2010 o 21:32  • Odpovedz
7. feb 2010 o 21:49  • Odpovedz
Adal, dobrá foto, že: "netabulková mamča" :sweat_smile: :wink:
7. feb 2010 o 22:47  • Odpovedz
Já su tu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. feb 2010 o 22:54  • Odpovedz
Super, teším sa Bohuši :grinning:
7. feb 2010 o 22:55  • Odpovedz
Adalll bola na Donovaloch a mna nezobralaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Bueeeeeeeeeee. :frowning2: :frowning2: Bueeeeeeeeeee. :angry: :angry: Já scu na Donovaly na psie záprahy.
7. feb 2010 o 22:56  • Odpovedz
ahojte :slight_smile: no zakáž dieťaťu hranolky keď každý naokolo ich má na tanieri :wink: zavše zhrešíme :grinning:
7. feb 2010 o 22:56  • Odpovedz
Adal, raz za čas aj zhrešiť treba :sweat_smile:
no nie :sunglasses:
7. feb 2010 o 23:06  • Odpovedz
Mp, ešte teraz vypeká mäso :sweat_smile:
som hladná, tak čo už :confused:
7. feb 2010 o 23:16  • Odpovedz
ten chlap ta musí milovať a ty miluješ iného :rolling_eyes: :grinning:
7. feb 2010 o 23:40  • Odpovedz
adal a nikki pekne mate fotky a deti su tááke zalté :dizzy_face: :dizzy_face:
idem kuk ci aj vini pridala nejake nove svojho drobca :sunglasses:
8. feb 2010 o 00:19  • Odpovedz
vini zlatý je ten tvoj "rošťák" :grinning:
8. feb 2010 o 00:21  • Odpovedz
joooj mukky fotiek mám na kvantá. Len som to akurát sa snažila upratať v PC. Nafigu je , že je to na dvoch PC na dvoch kartách. A vo veľa súboroch. Tak to dávam ako tak dokopy. Aby tie fotky do roka malý aký taký zmysel. A po roku už sľubujem to budem ukladať a triediť priebežne. No a ked dám tieto fotky do roka dokopy. Tak vyberiem nejaké fotky čo nemáme ešte na nete a vycapím to.
8. feb 2010 o 09:16  • Odpovedz
ahojte,
pijem kávičku a malý papá v stoličke pomelo a pozerá repete :grinning: :grinning: no cigán je po mne,darmo..má rád hudbu

vini a kedy si popridávala tie nové fotky?ja som casto pozerala a vzdy si mala tie iste a vcera kuk a nové :grinning: :fearful: :dizzy_face:
8. feb 2010 o 09:45  • Odpovedz
mukky nové tam nie sú. Len som popresúvala z albumu do albumu. A to čo si nevidela tak hanba ti lebo je to tam už dlho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2010 o 09:52  • Odpovedz
asi mi je hanba :cry: :cry: :pensive:
ako dlho??lebo ja vacsinou ked nieco pridám tak dám do éteru ze mozte kuk nieco som prihodila...to len nikollette si stále pozerá albumy aj bez zahlásenia informácie ,ona je z FBI a má prehlad :grinning:
dufam ze tu nie je a nečíta :grinning: :grinning:/nikki zdravím/ :grinning: ,este sa si len prevracia na druhý bok :grinning:
8. feb 2010 o 10:00  • Odpovedz
mukky netusis nahodou odkedy sa moze davat detom kuracia pecienka.
v skolke Damianovi davaju na chlebik pomazanku, ktora je vyrobena z kuracich pecienok... preto sa pytam...
8. feb 2010 o 10:01  • Odpovedz
adi ahoj...
od roka sa uz moze davat pecienka,ale tak max.2 krát do mesiaca...ja som zatial dávala len raz do rizota a chutila mu ako vzdy..
8. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz
oprava-chutilo mu ako vzdy :grinning:
8. feb 2010 o 10:31  • Odpovedz
mukky dik, tak im len poviem, ze tak raz za dva tyzdne je to ok, nech potom radsej davaju na chlebik nieco ine :wink:
8. feb 2010 o 11:29  • Odpovedz
adi pečeň obsahuje vela vitamínov a minerálov, na druhej strane v pečeni zvierat sa hromadia i škodlivé látky, z tohto dôvodu by sa pečeň nemala deťom podávať príliš často,1 až 2 x za mesiac ako spom pisala je postačujuce..a oni ju dávaju často?
8. feb 2010 o 11:41  • Odpovedz
mukky kazdy den :frowning2: :frowning2: jeden chlebik ma s touto natierkou a druhy chlebik ma s bylinkovym masielkom. niekedy mu daju taky detsky dzem, ktory nie je sladky ako ten normalny co kupis v obchode.
to je proste holandska mentalita a tazko sa im vysvetluje, ze si toto a tamto neprajem, lebo vsak vsetky holanske deti to jedia, tak preco nie aj moj syn. a vrchol je, ked vidim, ze davaju detom na chlebik nutelu alebo cokoladove lupienky. ale to vedia, ze Damian nesmie, lebo uz som kvoli tomu urobila hurhaj...
8. feb 2010 o 11:46  • Odpovedz
adi :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry: ved ani dospelým sa neodporuča často jesť..ved zachytáva všetok humus a vsetky skodlivé látky,ved iste vieš že pečen je ako filter..a ked ešte tie kurčatá napr.maju vybeh na nejakej super pohnojenej a "zdravej" trávičke kde si aj zobnu tak super
8. feb 2010 o 12:00  • Odpovedz
Ahojte...

No snáď ma ten mp miluje, aspoň to tak vyzerá :wink:
Ja nemilujem iného, len ho tak povediac "žeriem" :grinning: :grinning: :grinning:
Sa mi dnes o nom zase snívalo... potom sa mi ani vstať nechce :sweat_smile:

Veru, veru Vini tam už má dlho tie fotky, priebežnek nej do albumíku vždy nakuknem či niečo nepridala :slight_smile:

Mukky ty pridávaš skoro každý den :sunglasses:
a vidím to na v sekcii fotoalbumy, ked nieo pridáš, tak vždy pozriem :wink:
8. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz
Mukky, čo to má malý v ruke?
Hajzel kefu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa pobavila, zlatý :sweat_smile:
8. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz
ja viem mukky, preto som sa ta pytala. no budu to musiet obmedzit len raz za dva tyzdne... inak to nevidim dobre pre nich...
8. feb 2010 o 13:03  • Odpovedz
Baby mna naši pchali pečienkami cca od 5mesiacov, a som tu :wink:
viem, ale že by som to svojmu dieťaťu určite nerobila :sweat_smile:
8. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.