• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
svokrovcom nas.rať :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
moj mm chcel iste teraz ku nim som zakazala :zipper_mouth:
majte sa
29. mar 2010 o 10:53  • Odpovedz
komu lepsie, ze ku kadernicke :grinning: tak bezkaj :slight_smile:)
Hehe mukky my sa v stredu stahujeme a kym nenajdeme prenajom tak hadaj kam...k svokrovcom :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2010 o 10:56  • Odpovedz
mukky a to ze aka krasa nevidana bude :grinning:

veve ,aspon skor najdete podnajom . situacia pomoze najst :dizzy_face:
29. mar 2010 o 11:07  • Odpovedz
lenka , zoberiem cokolvek aj v dezolatnom stave :grinning: :grinning:
29. mar 2010 o 11:11  • Odpovedz
No ja byvam s babkou,tak si predstavte co mam ja :grinning: :grinning: :grinning: Sak mu daj olizat aspon... :rolling_eyes: ved mu daj z tvojej polievky :rolling_eyes: moje deti jedli slaninu na 7 mesiacov a ty vymyslas :rolling_eyes: ved bude hladny :rolling_eyes: jasne ze nechce jest ,ked mu davas take gebuziny :rolling_eyes:
Tiez by som sa odstahovala hocikam :grinning:
29. mar 2010 o 11:20  • Odpovedz
Baby čítam vás len som nejaká lenivá prispievať..
v eurovei sme neboli ešte...
Vini dúfam že ok v nemocke...

ideme von, pajte
29. mar 2010 o 11:21  • Odpovedz
zuzicek ale vlastnu rodinu sa da lahsie poslat do riti ako svokrovcov :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj niki :slight_smile:
my sme uz boli v eurovei :wink: celkom fajn len vela ludi tam bolo
No tak to hej ,ale babka je babka,ona bola riaditelka skoly,cize je to s nou tazke :grinning: na nu ked zvysim trosku hlas tak mi zacne rozpravat o ucte k mudrosti starsich :grinning:
29. mar 2010 o 11:33  • Odpovedz
To su stari ludia, maju syndrom toho ze viac prezili a ze aj viac vedia a ze maju na vsetko pravo :slight_smile: :grinning: Ale isto to nemas lahke :wink:
29. mar 2010 o 11:37  • Odpovedz
ahojte,uz som po :grinning: .leni,krásna som,nevídali :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kým som bola u kaderníčky,chlapi boli hodinu von a drobcek uz spinkal ked som prisla.kedze nechodím od neho nikde tak hned som sa mm spýtala ci ma nehladal a že ano,2 krát povedal mama,mama ked prisli si viete predstaviť to štastie,som happy ako blcha :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zuzi už ti je lepšie??ježkove oči riaditelka,to je pruser jak sviňa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
lenka a to si im dovolila mu dať tu lokšu? :confused: nechápem čo z toho tí ludia maju ked silou mocou chcu dieťa napchať hlupostami a nekvalitným jedlom :rolling_eyes: :angry:

moja mama už pochopila,raz ma sklamala napriek mojmu zakazu mu dala nieco co nemala,nebolo to až tak neškodné :grinning: ale predsa no vypočula si toho riadne a dlho a uz počuva :grinning:
svokor ked mal drobec rok mu siel dať cokoladovy kolač a ani sa nemienil spytať ci može a ja som mu hned povedala ze take nesmie a on že prečo/ta preto :angry: /
aj minule hned mu dala do ruky tvrdy syr a mna sa ani nahodou nespytala hned som mu ho zobrala a tiez krutila hlavou a snad ma aj poohovárali ale nech,papá zatial len lučinu,ta je bez taviacich solí,bez konzervantov a stabilitzatorov nech sa paci,toto mu mozu dať
dnes som mm prosila nech tam nejde,nie je opica vystavna drobec, a nezasluzia si aby tam chodil,absolutne nemaju zaujem,svokra jak je rok dlhy nezavola ako sa ma jediny vnucik na sk..a byvame od seba autom 5 minut
svokor aspon ked s mm vola tak sa spyta,3 dni dozadu som preplakala pol dna lebo sa to tak na mna zosypalo,ako mozu byt taky bez srdca,ved ja byt babka a mat takeho vnucika by som bola stastna a sla by som za nim a pytala sa na neho ..moja babka vola denne ako sa ma pravnučik..

vevvu hadam to nejako prežijete v zdraví :grinning:
29. mar 2010 o 14:24  • Odpovedz
ahojte :slight_smile: Takže dnes sme boli na sone a z toho, čo sme tam videli, sa dievčatko ani pri najväčšej vôli urobiť nedá, takže doma budem mať samých chlapov :grinning:

Čítam ale nestíham písať :unamused: cez obed si "pobúvam" s Lukáškom, dnes výnimočne zatiaľ nie :grinning: lebo som bola u dr. a asi sa
mi už neoplatí :wink: Inak dobre, chorúšikom prajeme skoré uzdravenie a ostatným nech sa darí. Nebojte sa usmerniť maminy či svokry čo sa týka stravy :slight_smile:
Určite sa ešte ozvem. Adal
29. mar 2010 o 14:45  • Odpovedz
My sme už doma..
Malý hajá... som lenivá... prispievať.. ale čítam vás :wink:
Mukky daj foto :grinning:
29. mar 2010 o 14:47  • Odpovedz
adal :grinning: super,blahozelam ja som ti to vravela ze chlap :grinning: aj wolfke :grinning:
hlavne nech ste zdravučkí a blahoželám k chvostíku :grinning: :dizzy_face:
29. mar 2010 o 14:55  • Odpovedz
mukky no ako si ostrihana??
29. mar 2010 o 14:56  • Odpovedz
zvyknete mukky chodit do KE?
29. mar 2010 o 14:57  • Odpovedz
Ved mukky je z KE nie náhodou :sweat_smile:
mukky ved si chcela dlhé vlasy si nechať :wink:
29. mar 2010 o 14:57  • Odpovedz
niki ahoooj
ja viem, ze je z vychodu :grinning: ale ze ci priamo z KE sa mi nezda :grinning:
29. mar 2010 o 14:58  • Odpovedz
Z KE je tuším :grinning:
29. mar 2010 o 14:59  • Odpovedz
inak hej je to mozne...ja som si myslela, ze z presova ale teraz ako spominam ze ked sme si davno pisali tak som jej vravela, ze budeme byvat kusok od seba :grinning:
29. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz
takze mas pravdu :sweat_smile:
29. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz
Ty budeš bývať v KE??
Prečo?
29. mar 2010 o 15:03  • Odpovedz
Nie nie v KE kusok pred Kosicami v roznave :unamused: sa stahujeme :frowning2:
29. mar 2010 o 15:04  • Odpovedz
Ale prečo?
NIe je dobre v BA?
29. mar 2010 o 15:04  • Odpovedz
ďakujem mukky :slight_smile:
29. mar 2010 o 15:05  • Odpovedz
chlap je odtial a chce sa vratit a tu v ba nie je zle ale ani dobre :D
29. mar 2010 o 15:05  • Odpovedz
vevus , odpovedam za mukky. ano kadzy vecer zaspava v KE

zuzi , no je to tazka diagnoza : ucitelka na dochodku

mukky , no ked som zbadala tak som hucala jak stary pilinak.no nebola cela tak neviem :angry: .daco mal lebo sa udivovali ako to zlato papka
29. mar 2010 o 15:08  • Odpovedz
jaaaj a dal som zabudla pozdravit :slight_smile:
29. mar 2010 o 15:10  • Odpovedz
lenka dakujem :wink:
29. mar 2010 o 15:11  • Odpovedz
vev, hehe kym som dopisala tak si na to aj sama prisla

adal, a meno ?
29. mar 2010 o 15:18  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.