• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
ahojte,idem piť kávičku,teraz som si sadla od rána.bobko vstal 7.30,potom mliecko,potom sa dokakal ako kúň-koník :grinning: ,sme sa šli kupkať aj vlasky som mu umyla a potom ostrihala...som odážna :grinning: ale uz mal po bokoch velmi dlhé a sli mu vsade no hadam to bude lepsie..ale nakratko ho nedám :pensive:
dala som prať,teraz dopapal mensiu desiatu a este papa chrumky jahelné a kuk rozpravku aby som si mohla trosku vypit kavicku.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
von pojdeme asi az poobede...
LEN CI NEBUDE FUKAT VIETOR LEBO U NAS V KE ZVYKNE :confused: :angry: :rolling_eyes:
/to som vcera zistila od jednej nemenovanej/
30. mar 2010 o 11:05  • Odpovedz
30. mar 2010 o 11:06  • Odpovedz
to n tam nema byť :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mukky ale tu fakt stale fuka.len my si neuvedomujeme lebo sme zvyknute :wink:
:grinning: :grinning: :grinning: víchrica
30. mar 2010 o 11:09  • Odpovedz
lenka aj teba nakazili cio si na tabletkách?? :confused: :confused:
30. mar 2010 o 11:09  • Odpovedz
moj nový účes :dizzy_face:
30. mar 2010 o 11:16  • Odpovedz
Chutnučký je :grinning: a ani na leto ho nechces podstrihnúť ?
30. mar 2010 o 11:18  • Odpovedz
mukky nenakazili , tak to je. to ti aj meteorog povie . ja to tiez nevnimam az ked fatk fuci ,mala som kolegynu so sklerozou multi plex a to nesmie vobec prievan. ona v kuse v satke chodila ze fuka ale my sme necitili.raz sme ju prehovorili dala satku na 10 minut dole no do vecera skoncila v nemocke :angry:.

inak si sikulka a maly podareny :dizzy_face:
30. mar 2010 o 11:24  • Odpovedz
lenka asi sa zobudím a zistím ze nebyvam v Ke :grinning:

zuz dík,v lete bude nosiť copík :grinning: uz nosil minuly rok :grinning:

uz pocujem tie reci v rodine a preco ho neostrihas?preto :grinning: pokial mu to nebude nejak velmi vadit a nebude neprijemne zatial mu necham dlhé vlásky
30. mar 2010 o 11:26  • Odpovedz
mukky :grinning:
30. mar 2010 o 11:27  • Odpovedz
Mukky ale no nefuc sa :grinning: :grinning: naozaj podla mna stasne fuka ...a vidis aj lenka potvrdila :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ale ked chces tak budem tvrdit ze nie :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 11:31  • Odpovedz
a maly je chutnucky z dlhymi vlasmi :slight_smile:) a ropdina nech sa nestara je to tvoje dieta :wink:
30. mar 2010 o 11:32  • Odpovedz
veve , mudro vravis co vravis :wink:
30. mar 2010 o 11:33  • Odpovedz
:grinning: :grinning: si prva osoba co tvrdi, ze mudro vravim :grinning: :grinning: :grinning: asi sa do teba zalubim :slight_smile:)

lenka aj ty si z KE?
30. mar 2010 o 11:34  • Odpovedz
jééééj,akýýý podarený :grinning: na reči kašli,je to tvoja vec či ho ostriháš :wink: a nepýtajú sa ľudia na ulici či to nie je dievčatko ? :grinning: fakt chutné
30. mar 2010 o 11:35  • Odpovedz
vev a zvysok vety znie : az mi je to divne :grinning:
30. mar 2010 o 11:35  • Odpovedz
hehehe lenka tak uz nie som do teba :grinning:

zuzii hehe mozno pytaju ale na tvaricke mu vidno ze je chlapcek aspon podla mna....Mna sa pytaju vzdy ze ci to je chlapcek :grinning: :grinning: :grinning: to najviac milujem ked je mala cela v ruzovom :grinning:
30. mar 2010 o 11:37  • Odpovedz
Mňa sa tiež pýtajú,či mám dievčatko :grinning: ale veď nevadí.My mamičky rozpoznáme dievčatko od chlapčeka,ostatní asi nie :grinning:
30. mar 2010 o 11:40  • Odpovedz
akoze obcas sa mi stane ze kukam na nejake dieta ze ci je chlapec ci dievca ale tak nepytam sa :grinning: :grinning: :grinning:
moja mala ma take crty chalanske :slight_smile: takze chapem ze sa to pytaju...ona od zaciatku vyzerala ako chlapcek :grinning:
30. mar 2010 o 11:41  • Odpovedz
ved ja srandujem :grinning: ja sa nefučím :grinning:
ale ja som toho nazoru ze nefuka :grinning:
30. mar 2010 o 11:43  • Odpovedz
vacšiniu si myslia ludia že je to dievčatko :grinning:
30. mar 2010 o 11:44  • Odpovedz
no poobede ideme do poradne .tak som zvedava kolko vazi.a ockovat budu tiez auuuu
30. mar 2010 o 11:45  • Odpovedz
mukky tak to mas ako kinderko. kazdy mysli ze zvonku dievcatko ,rozbalis a tam prekvapko :grinning:
30. mar 2010 o 11:46  • Odpovedz
Lenka tvoj maly je o mesiac starsi od mojho:slight_smile: To musi byt uz velky zvedavec :grinning:
30. mar 2010 o 11:47  • Odpovedz
Tak vies ako som rozmaznana babenka z BA tak mne furt daco vadi :grinning:
Lenka tak drzim palce....my uz mame pokoj nastastie s ockovanim az do nejakych 5 rokov :slight_smile:
30. mar 2010 o 11:47  • Odpovedz
no my tusim posledne do jedeho roka ci ako to je.
zuzi , zvedavec velky je stale ale pazrut este vacsi
30. mar 2010 o 11:49  • Odpovedz
leni :grinning:

vev ved teba tá rozmaznanosť na dedine prejde :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
zuzi a ktoreho septembre ste?
zuz malý je zlaty,dnes si ho fotila?
30. mar 2010 o 11:50  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.