Prvý rok
manika77
19. júl 2009

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

Mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😃
mukky
30. mar 2010
ahojte,idem piť kávičku,teraz som si sadla od rána.bobko vstal 7.30,potom mliecko,potom sa dokakal ako kúň-koník 😃 ,sme sa šli kupkať aj vlasky som mu umyla a potom ostrihala...som odážna 😃 ale uz mal po bokoch velmi dlhé a sli mu vsade no hadam to bude lepsie..ale nakratko ho nedám |-|
dala som prať,teraz dopapal mensiu desiatu a este papa chrumky jahelné a kuk rozpravku aby som si mohla trosku vypit kavicku.. :-p
von pojdeme asi az poobede...
LEN CI NEBUDE FUKAT VIETOR LEBO U NAS V KE ZVYKNE =-) ]-( 8-(
/to som vcera zistila od jednej nemenovanej/
mukky
30. mar 2010
😃 N
mukky
30. mar 2010
to n tam nema byť 😃 :-p
lenka_66
30. mar 2010
mukky ale tu fakt stale fuka.len my si neuvedomujeme lebo sme zvyknute 😉
zuziiiicek17
30. mar 2010
😃 😃 😃 víchrica
mukky
30. mar 2010
lenka aj teba nakazili cio si na tabletkách?? =-) =-)
mukky
30. mar 2010
moj nový účes x-)
zuziiiicek17
30. mar 2010
Chutnučký je 😃 a ani na leto ho nechces podstrihnúť ?
lenka_66
30. mar 2010
mukky nenakazili , tak to je. to ti aj meteorog povie . ja to tiez nevnimam az ked fatk fuci ,mala som kolegynu so sklerozou multi plex a to nesmie vobec prievan. ona v kuse v satke chodila ze fuka ale my sme necitili.raz sme ju prehovorili dala satku na 10 minut dole no do vecera skoncila v nemocke ]-(.

inak si sikulka a maly podareny x-)
mukky
30. mar 2010
lenka asi sa zobudím a zistím ze nebyvam v Ke 😃

zuz dík,v lete bude nosiť copík 😃 uz nosil minuly rok 😃

uz pocujem tie reci v rodine a preco ho neostrihas?preto 😃 pokial mu to nebude nejak velmi vadit a nebude neprijemne zatial mu necham dlhé vlásky
lenka_66
30. mar 2010
mukky 😃
vevusiatko
30. mar 2010
Mukky ale no nefuc sa 😃 😃 naozaj podla mna stasne fuka ...a vidis aj lenka potvrdila 🙂 😃 😃 😃 ale ked chces tak budem tvrdit ze nie 😃 😃
vevusiatko
30. mar 2010
a maly je chutnucky z dlhymi vlasmi 🙂) a ropdina nech sa nestara je to tvoje dieta 😉
lenka_66
30. mar 2010
veve , mudro vravis co vravis 😉
vevusiatko
30. mar 2010
😃 😃 si prva osoba co tvrdi, ze mudro vravim 😃 😃 😃 asi sa do teba zalubim 🙂)

lenka aj ty si z KE?
zuziiiicek17
30. mar 2010
jééééj,akýýý podarený 😃 na reči kašli,je to tvoja vec či ho ostriháš 😉 a nepýtajú sa ľudia na ulici či to nie je dievčatko ? 😃 fakt chutné
lenka_66
30. mar 2010
vev a zvysok vety znie : az mi je to divne 😃
vevusiatko
30. mar 2010
hehehe lenka tak uz nie som do teba 😃

zuzii hehe mozno pytaju ale na tvaricke mu vidno ze je chlapcek aspon podla mna....Mna sa pytaju vzdy ze ci to je chlapcek 😃 😃 😃 to najviac milujem ked je mala cela v ruzovom 😃
zuziiiicek17
30. mar 2010
Mňa sa tiež pýtajú,či mám dievčatko 😃 ale veď nevadí.My mamičky rozpoznáme dievčatko od chlapčeka,ostatní asi nie 😃
vevusiatko
30. mar 2010
akoze obcas sa mi stane ze kukam na nejake dieta ze ci je chlapec ci dievca ale tak nepytam sa 😃 😃 😃
moja mala ma take crty chalanske 🙂 takze chapem ze sa to pytaju...ona od zaciatku vyzerala ako chlapcek 😃
mukky
30. mar 2010
ved ja srandujem 😃 ja sa nefučím 😃
ale ja som toho nazoru ze nefuka 😃
mukky
30. mar 2010
vacšiniu si myslia ludia že je to dievčatko 😃
lenka_66
30. mar 2010
no poobede ideme do poradne .tak som zvedava kolko vazi.a ockovat budu tiez auuuu
lenka_66
30. mar 2010
mukky tak to mas ako kinderko. kazdy mysli ze zvonku dievcatko ,rozbalis a tam prekvapko 😃
zuziiiicek17
30. mar 2010
Lenka tvoj maly je o mesiac starsi od mojho:-) To musi byt uz velky zvedavec 😃
vevusiatko
30. mar 2010
Tak vies ako som rozmaznana babenka z BA tak mne furt daco vadi 😃
Lenka tak drzim palce....my uz mame pokoj nastastie s ockovanim az do nejakych 5 rokov 🙂
lenka_66
30. mar 2010
no my tusim posledne do jedeho roka ci ako to je.
zuzi , zvedavec velky je stale ale pazrut este vacsi
mukky
30. mar 2010
leni 😃

vev ved teba tá rozmaznanosť na dedine prejde 😃 😃 😃 :-x
lenka_66
30. mar 2010
zuzi a ktoreho septembre ste?
mukky
30. mar 2010
zuz malý je zlaty,dnes si ho fotila?