• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Mukky, hlavne sa upokoj, aj ked viem že je to asi ťažké.....
Až ma vytriaslo :pensive:
7. apr 2010 o 13:12  • Odpovedz
ono to boli najma tam kde su kosti :slight_smile: teda task by to malo byt...
7. apr 2010 o 13:15  • Odpovedz
No hej, tak by to malo byť..
Ale napr. na krku nie sú kosti, ale je to tam citlivé...
NO uvidíme ako to zvládnem....
7. apr 2010 o 13:16  • Odpovedz
mas tam take kosticky ci zilky a to iste aj na predlakti ale tm kde mas zili ja neviem ako sa volaju tie casti tela tak sa mi to tazko opisuje :grinning:
Inak ja som uz tetovala :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 13:18  • Odpovedz
Koho, kedy, ako? :grinning:
7. apr 2010 o 13:19  • Odpovedz
byvaleho :grinning: on sa zvykol aj sam tetovat a raz nedociahol tak som tu skusila...a potom este brata ale ked si vsimol, ze som to ja usiel takze to som si len pichla :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 13:21  • Odpovedz
7. apr 2010 o 13:22  • Odpovedz
ja by som na to nemala...ja neviem ani kreslit :grinning:
7. apr 2010 o 13:23  • Odpovedz
Ani ja :sweat_smile:
7. apr 2010 o 13:24  • Odpovedz
sme sikovne :grinning:
7. apr 2010 o 13:25  • Odpovedz
ahojte baby,o chvilu odchadzame na daleký západ :grinning: ,chce sa rozluciť,majte sa pekne...asi neprídem pár dní tak si odomna oddýchnete :grinning: hlavne asi vinifera :grinning:
je ofučana :grinning: na moj príspevok pre nu ani nezareagovala :grinning:

a mozno dojdem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidím aká bude po veceroch zábava..
bolo to strašné,drobcek vyzeral akoby nežil :frowning2: :frowning2: :frowning2: moj malý nezbedníček..
7. apr 2010 o 15:57  • Odpovedz
mukky tak prijemne bezveterne pocasie ti prajem....hehe drzte sa paaaaaaaaaaaaaaa :wink:
7. apr 2010 o 16:20  • Odpovedz
Mukky som si zasa nevšimla. Nerobím to úmyselne :confused:
Celý den sme boli vonku. A som vytočená - lebo som ráno nemala čistu bavlennú čiapku. Tak som malému dala zo 100% polyesteru čo sa pod bradou zapína. A už má zasa ohádzanú bradu:frowning2:((((((((((((((((((((
7. apr 2010 o 16:46  • Odpovedz
Muky tak príjemný výlet na západ :wink:
.
Vini :frowning2: to musí byť hrozné.. všetko poctivo kontrolovať, a sledovať.. aká látka sa ho dotkne :unamused:

Idem robiť vyprážaný karfiol so zemiakmi. Sa mi nechce, ale čo už...
7. apr 2010 o 17:28  • Odpovedz
Vieš najviac ma tom vytáča to že dáš na 1 000 000 vecí bacha a jednu zvoráš a je to zasa tu:frowning2: Naschvál som nebola celý den dom - že ak náhodou raguje na psov (ale šak bol dva dni doma a reakcia žiadna) a ideme von na čerstvý vzduch a pokkazí to čiapka :frowning2:
Ešte ráno som stretla svokra. A vravím no nemali sme inú čiapku hádam to prežijeme - som si robila sradnu. A on že pre jednu čiapku sa nič nestane - a just!
7. apr 2010 o 17:31  • Odpovedz
Musí mať velmi citlivú pokožku, ktorá hneď zareaguje :frowning2:
Si to neviem ani predstaviť....
7. apr 2010 o 17:34  • Odpovedz
Viete čo je pre mna záhada? Že ked malý chce cicky. Tak sa každému hrabe do výstrihu a každého vyzlieka. (ja som mu dnes nechcela dať tak ma tak kusol do krku že mi ostal cucflek)Dokonca aj svokra vyzlieka. :grinning: Len u kamošky čo kojí nič nehľadá. Nikdy ju nevyzliekal. Nikdy jej nešiel po cickoch. Už sme ho aj nabádali že teta má cici a no nič. Cítiť musí že tam čosi má. A čo cíti že to nie je prenho?
7. apr 2010 o 18:30  • Odpovedz
Zaujímavé :confused: :sweat_smile:
7. apr 2010 o 18:36  • Odpovedz
Hodinu som sa ho snažila uspať. Behá tu s metlou od mopu a intenzívne "umýva" podlahu. Ja už chceeem spať.
7. apr 2010 o 22:00  • Odpovedz
Ach ,dievcata,mna tak nas*al mp :angry: Mala som na navsteve kamaratku a mp sa s nami cely cas nebavil a hral poker na notebooku :angry: O maleho ani nezakopol a kamoska sa ma pytala,ze preco som s nimm,ked sa chova ako debil.A viete co je blbe ? Ze z lutosti :pensive: :pensive: Som hlupana .Stale sa s nim len trapim a peniaze na maleho som od neho nikdy nevidela :frowning2: Kazdemu klamem,aka som spokojna a stastna,ale ja uz nevladzem.Moja babkla ho neznasa,moji priatelia ho neznasaju a mne strsne lezie na nervy jeho neschopnost...Ja ho vlastne ani nelubim :frowning2: :frowning2: :frowning2: vsetko je len lutost a strach zo samoty :pensive:
Stale,kazdy tyzden si vravim,ze to ukoncim,ale potom ho vidim s malym ,ako sa zboznuju a nemozem.Neviem preco je takyto stale,ked ku mne niekto pride,ale ja uz nemozem stale vysvetlovat ,ze on je taky len pred navstevami,inak sa o maleho stara a hra sa s nim...teda,ak mu nieco nesadne na nos.Ako napr sex.... :pensive: Chapem,ze mu vadi,ze ja nechcem,ale neviem sa prinutit a boli ma to.Asi nejaky blok...Vlastne ,mne by nevadilo,keby sme vobec ziadny sex nemali,ale takto si ho len vynucuje a mna to trapi a on je nahnevany.Vlastne,ked tak premyslam ,tak ho uz beriem ako kamarata :frowning2:
:frowning2: :frowning2: :frowning2: Placem tu ako male decko a pritom ma plno ludi ovela horsie problemy ako ja :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Som len hlupa ,blba ,mlada zaba,ktora si nevie dat rady s chlapom :frowning2:
A prepacte,ze si tu vylievam nervy ,ale ja uz fakt nevladzem.Keby ste vedeli kolko namahy ma stoji ta moja pretvarka o spokojnom zivote,Ja len nechcem ,aby moj maly vyrastol bez otca ako ja :frowning2:
7. apr 2010 o 22:15  • Odpovedz
Ja som si dolakovala nechty... A ideme pozera film.. Turistas... taký triler, horor...
7. apr 2010 o 22:15  • Odpovedz
Zuzi, prepáč, budem úprimná... Ale takéto vzťahy nechápem, a teda sa snimi ani nestotožňujem...
Vzťah z lútosti? Z akej lútosti? Ved si nájde inú... a s malým môže byť... zato nemusíš byť jeho priatelka, aby sa venoval malému, aby ho navštevoval, stretával sa sním a inak mu venoval čas, či finančne prispieval...
7. apr 2010 o 22:20  • Odpovedz
Ja by som tak nevydržala... Ale viem mne sa ľahko radí, keď mám skoro dokonalý vzťah, všakže... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2010 o 22:22  • Odpovedz
A starsch z akej samoty? Z tvojej? Si vážne myslíš, že by si si nikoho už nenašla? Zato že máš bábo?!
Tak si na omyle :wink:
7. apr 2010 o 22:23  • Odpovedz
zuziiiicek17, ahoj, máš pocit že sa dobre cítiš v pretvárke a že to bude vyhovovať aj tvojmu dieťatku?
Vies,ja som ta co ho taha...jeho rodina mu nepomoze v nicom.Absolutne v nicom,este ho tahaju ku dnu.Este k tomu som prilis makka na to,aby som ho nechala,ked ma zacne prosit a tak.
Necitim sa dobre v tej pretvarke ,ale som slaboch
7. apr 2010 o 22:25  • Odpovedz
Som ja blbec,ze ? Ja o tom viem,ze by som sa s nim mala rozist ,ale ked ja to neviem.A poznam ho-viem ,ze by za mnou chodil do vtedy kym by som ho nevzala spät
7. apr 2010 o 22:27  • Odpovedz
No sama si musíš urobiť poriadok v živote, hlavne žiť tak čo je tebe dobré, čo teba robí spokojnou, si myslím aspon ja :slight_smile:
No tak to je blbé..
Ale kam sa v takom živote posunieš, resp. dostaneš? :pensive:

Lepšie by ti bolo samej... Ten chlapec ťa ťahá ku dnu... ty potrebuješ chlapa, nie chlapca, prepáč :unamused:
Tvoja pohoda je aj pre dieťa najlepšia.. A zakazovať stretávať sa s malým nemusíš...
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.