• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
nikto netuší ... mala by som aj robiť, aj drýmkať sa mi tuším chce, ale idem čítať a uvidíme ... predpokladám do 1-2 ... aj podľa toho či sa krpúš medzitým nezobudí a tak
20. apr 2010 o 22:55  • Odpovedz
vevu som nedojedla to je to iste jedlo :grinning: lebo som zacala pisat na konovi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale wolfa si s tebou rada pokecá,zoznamim vas? :grinning:
20. apr 2010 o 22:59  • Odpovedz
hej zoznam sa hanbim :grinning:
20. apr 2010 o 23:11  • Odpovedz
:grinning:
toto je wolfka a toto je vevusiatko :grinning:
20. apr 2010 o 23:14  • Odpovedz
adal :grinning:
veď ja sa teším z brušiska, len ho tak volám, lebo je velikééé už teraz :wink:
20. apr 2010 o 23:16  • Odpovedz
ahoj vevu :grinning: teší ma :wink:

dočítavam ešte pár dní dozadu, neviem rýchlo čítať, som jak spomalený film :grinning:
20. apr 2010 o 23:17  • Odpovedz
ahoj wolfka :slight_smile:
a mukky si nas mohla nejak romantickejsie zoznamit :grinning:
20. apr 2010 o 23:20  • Odpovedz
doba je rýchla, na romantiku nie je čas :grinning:
20. apr 2010 o 23:23  • Odpovedz
:frowning2: ja chem romantiku :grinning: :grinning: :grinning: ja ju potrebujem doma ju nemam :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2010 o 23:24  • Odpovedz
tak cmuk na líčko na zoznámenie posielam :wink:
ani ja doma nemám, už som zvyknutá :grinning:
20. apr 2010 o 23:32  • Odpovedz
takto verejne, gratulujem k druhemu babatku ako to zvladas?? nie si unavena??? ja sa bojim unavy :grinning:
20. apr 2010 o 23:54  • Odpovedz
ja sa nehanbím, ak ešte niekto chce, tak kľudne pošlem, aj chlapom, aj ženám :grinning: :grinning: :grinning:
dík, jaj veru ťažšie ako pri Samkovi, hlavne už nie som paňou svojho času a nemôžem ležať a spať kedy chcem a to je asi najhoršie, pri Samkovi som už asi pol roka pred pôrodom robila z domu, takže pohodička
myslím, že tá hlavná únava ešte len príde, keď bude teplejšie a pôjdeme do finale, ale už to nejak vydržíme ... a keď nie, tak pustíme :grinning:
21. apr 2010 o 00:00  • Odpovedz
Ak máš chuť, tak ma môžeš gramaticky bozkávať na prdel a či ti zmäkne či stvrdne úsmev je mi to jedno, lebo idiot je idiot stále, aj keď gramatiku ovláda :grinning:

tha dakus romantiky :grinning:
21. apr 2010 o 00:11  • Odpovedz
tak sa drzte :slight_smile: hehe no ved to, ze ja som cele tehu prespala :grinning:
21. apr 2010 o 00:12  • Odpovedz
Ak ešte nespíš a vládzeš čítať, pred tým, než sa ti začnem snívať, jeden sladký božtek na pery ti dám a potom ťa už s láskou sladkým snom prenechám
21. apr 2010 o 00:13  • Odpovedz
Slniečko už dávno spí, no mesiačik nie - dáva pozor na ľudí, ktorým spať nechutí. Zavri oči, prejdi tmou, stretneme sa v ríši snov.
21. apr 2010 o 00:13  • Odpovedz
Posielam ti na tvoj noštek, na dobrú noc malý božtek, nech sa ti zdá krásny sník, ty môj sladký anjelik.
21. apr 2010 o 00:14  • Odpovedz
mukky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to čo za básnička tá prvá :astonished:
ostatné ok :grinning: :wink:
21. apr 2010 o 00:16  • Odpovedz
vevusiatko ty romantičko posielam ti 1000 kilometrový, ultra, mega, extra, tučnučký, žiadostivo, rozvinutý, eroticko-šumivý, zo srdca prichádzajúci, šialene milovaný božtek. :grinning:
21. apr 2010 o 00:18  • Odpovedz
srandy trocken je tá prvá :grinning:
21. apr 2010 o 00:18  • Odpovedz
muky ktoru mam poslat chlapovy ma vysmeje :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 00:19  • Odpovedz
ooooo dik laska :grinning:
21. apr 2010 o 00:19  • Odpovedz
ja vieeem :grinning:
vevu dík, no nejak to musíme zvládnuť, ešte že Sam čo to pospí cez deň a ja môžem s ním :slight_smile:
21. apr 2010 o 00:24  • Odpovedz
vevu mam ich vela ake len chces :grinning:
wolfka este stale mas robotu?som myslela ze uz si skoncila aj to aj tamtej..
21. apr 2010 o 00:32  • Odpovedz
mukky uz som mu poslala tu druhu :grinning: napisal, ze pekne :grinning: a ze dakuje sa mi nesmial

daj aj nejaku eroticko nie len romanticko :grinning:
21. apr 2010 o 00:38  • Odpovedz
vevu :grinning: fiha si zalaskovana hej? :grinning: krásne :grinning:

Chcem s tebou splaviť rieku nežnosti, chcem prežiť noc plnú radostí, počuť a cítiť každé tvoje chvenie, nemám ťa pri sebe a to je na zbláznenie. :slight_smile:)) Ľúbim Ťa!

toto mu pošli :grinning:

moja oblubena :grinning:

Lepšie je umilovať sa k smrti, než v domove dôchodcov spomínať na pracovné úspechy. Ideš zomrieť so mnou?

Už si teraz jazyk brúsim, že si s Tebou niečo skúsim. Rozbrúsim ti srdce zdravé, až ti bude búšiť v hlave. Milovať sa s Tebou chcem, zbaľ si veci a príď sem

Lepšie byť zdravá a pretiahnutá, ako chorá a seknutá!

21. apr 2010 o 00:45  • Odpovedz
Chcem sa s Tebou milovať. Ak cítiš to isté, nehovor nič, len sa usmej… Ak si sa usmial - tak zavolaj!
21. apr 2010 o 00:47  • Odpovedz
dakujem mukky krasne :slight_smile:
nie ale chyba mi chlap nie som zvyknuta spat smaa v posteli :unamused:
21. apr 2010 o 00:47  • Odpovedz
ja som..ale tiez som nebola do narodenia krpčeka :grinning:
21. apr 2010 o 00:48  • Odpovedz
wolfka a my co napiseme tym nasim chlapom? :grinning:
21. apr 2010 o 00:49  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.