• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Nemal čas ten chalan, keby som to vedela tak mu ho tak dopredu ten comp nedávam...
no co ja viem, aj sa cudujem že sa to celkom dalo zvládnuť :sweat_smile:
27. apr 2010 o 16:16  • Odpovedz
to co pises Niki je asi zle nastavenie rozlisovania na obrazovke. ak si to dobre pamatam tak musis na ploche kliknut pravym tlacitkom mysi, a potvrdit vlastnosti alebo in english properties a potom nastavit pozadie, alebo screen a tam je rozlisenie. a nastavit tam povodne ake bolo. ked sa s tym troska pohras, tak nakoniec to spravne trafis.

ak sa mylim, tak ti pomoze priatel alebo kamarat o ktorom si pisala
27. apr 2010 o 16:18  • Odpovedz
A co ste robili cele dni ?
27. apr 2010 o 16:20  • Odpovedz
Ahooojte. Celý den sa to tu snažím zúfalo dočítať. No ale náročné to je lebo malý furt vystrája.
Zasa vstal o 6 tej ráno. Doobeda spal hodinu a pol a celé poobedie som musela kočíkovať a to spal hodinu. Furt by lietal. Keď mu niečo nechcem dovoliť - teda ho odniekal zobrať tak si ľahne na zem. Šuma fuk že je to v strede námestia. Vreští piští.....
Sunny face vitaj !
27. apr 2010 o 16:30  • Odpovedz
To naozaj robi kazde dieta ? JA som hrozny nervak ,brutalne ma to bude s*at.Vcera v meste jeden otecko tak zmlatil dieta na ulici ...nechapem takych ludi do kelu .Taka ma to nastvalo ,ale nebudem sa miesat do veci druhych :pensive:
27. apr 2010 o 16:33  • Odpovedz
Zuzka a to som myslela že bude neskôr. Veď máme len rok a dva mesiace. Ke´d ho zoberiem na ruky tak štípe a hryzie.
27. apr 2010 o 16:37  • Odpovedz
Katastrofa :confounded: A ty na to ako reagujes ?
Musi to byt zle ...este k tomu vsetci ludia kukaju ,ze ako si si vychovala decko nie ? :pensive:
Sa osalime raz vsetky :grinning:
27. apr 2010 o 16:40  • Odpovedz
Andy dík si zlatá :dizzy_face:
už som si to vdaka tebe spravila :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2010 o 16:51  • Odpovedz
Ahojte :slight_smile: čítala som len zbežne, akosi nstíham :frowning2: ja praženicu malému ešte nedávam, myslím že na to je ešte čas :slight_smile:

mukky, ďakujem za pochvalu fotiek, no vzduchovku už máme :grinning: aby sme odháňali ten húf čo si písala :grinning:

Zdravím všetky "netabuľkové" tabuľkové :grinning:
27. apr 2010 o 17:03  • Odpovedz
No Zuzka zoberiem ho na ruky a tvárim sa že ja tam nie som :grinning:
Keď má fazu tak ani do kočíka ho neuviažem. Sa tak vzoprie že sa proste nedá. Ale akurát došiel svokor po 2 týždnoch z roboty tak už aj zobral dinga a idem upratovaťťť lebo to tu vyzerá ako keby sa tadiaľto prehnalo stádo opíc.
27. apr 2010 o 17:12  • Odpovedz
Vini, máš to s malým perné :sweat_smile:
27. apr 2010 o 17:13  • Odpovedz
Vini ,nie zeby si si konecne oddychla ,ale ides upratovat :confused: Vykasli sa na to aspon nachvilu .Bordel ti neutecie :grinning:
27. apr 2010 o 17:20  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
27. apr 2010 o 17:21 • adal
ja by som ho "prihlušila" byť jeho frajerkou :grinning:
27. apr 2010 o 17:21  • Odpovedz
adal a čo ho viedlo k tomuto tetovaniu? Inak véééľky fešák. Keby nebol na fotke s tvojím malým tak by som povedala že nejaký americký herec :wink:
No zuzka bordel neutečie - už na to čakám týžden a furt nič :grinning:
27. apr 2010 o 17:22  • Odpovedz
Adal pekné tetko prepracované :wink:
Tiež by ma zaujímalo prečo práve ten motív?
27. apr 2010 o 17:27  • Odpovedz
vini, to neviem :wink: a nesranduj že herec ... no inak fešák je, veď priateľka to má ťažké, kde sa objaví tak rozruch a ešte keď bol majster Slovenska na U rampe na korčuliach, no čo Ti budem hovoriť :unamused: ale v pohode chalan :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a Ty sa nestresuj a nenaháňaj furt, veď robota počká, zdravie je prvoradé :frowning2:
27. apr 2010 o 17:28  • Odpovedz
oné, chcete číslo že opýtať bo ja neviem :grinning:
27. apr 2010 o 17:30  • Odpovedz
a ako to zmažem ? :frowning2:
27. apr 2010 o 17:31  • Odpovedz
Adal daj :grinning:
Začnem že: Ahoj, videli sme tvoje tetovanie na Modrom koníkovi. Môžeme sa opýtať čo ťa viedlo dať si práve ten motív, ktorý máš? Vdaka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

...srandujem.... :sweat_smile:
27. apr 2010 o 17:32  • Odpovedz
to sa nedá zmazať z fora :unamused:
Mala si do dať do albumu radšej...
27. apr 2010 o 17:32  • Odpovedz
no brďo, musím riešiť lebo bude zle - nedobre ...
27. apr 2010 o 17:33  • Odpovedz
Prečo? Ideš to skusiť cez adm. vymazať?
27. apr 2010 o 17:34  • Odpovedz
no keď sa nedá, tak sa nedá ... :wink: veď je k svetu, či ?
27. apr 2010 o 17:48  • Odpovedz
Nemá sa za čo hanbiť :wink: veru....
27. apr 2010 o 18:02  • Odpovedz
Hehe tiež som chcela napísať že hanbu ti isto robiť nebude :wink:
Dožehlila som ! Ufff. Fičím ďalej. :slight_smile:
27. apr 2010 o 18:52  • Odpovedz
Ja pojdem dať vanu, a potom zalahnuť k seriálom. Nejaká som zmorená po dnešenej noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tata je ešte vonku s malým. O chvilu dojdu hore, okúpem drobca a ide spať....
27. apr 2010 o 19:51  • Odpovedz
SOm si vykukala telefon... bud mesiac ho asi ideme vybrať.. teda mp pre mna..
Ale je to dotykovka... tak uvidím či sa mi bude pozdávať...

Tento:
27. apr 2010 o 20:27  • Odpovedz
Alebo že by nie... Som si čítala recenzie :unamused: a že slabý nekvalitný foťák... hm tak asi nie... :confounded:
27. apr 2010 o 20:35  • Odpovedz
27. apr 2010 o 20:36  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.