Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
15. máj 2010

svata pravda velebnosti 😀

no asi budete mat navstevu 😀 .dijdem sama bo marek es 😀 te take nepapa a marian neznasa pecienku .tak o ktorej bude presterete 😀

mukky
15. máj 2010

😀 😀
ja mam rada iba kuraciu a ty?mm ma rad aj bravcovu bleee

mukky
15. máj 2010

boze to idu chu-oviny v tv 😝

mukky
15. máj 2010

som to opravila mi nedalo 😀

lenka_66
15. máj 2010

kuarinku

lenka_66
15. máj 2010

c mi vyskocilo. do ri.i s tym NB furt mi tu daco prehadzuje dedusko stary nestiha uz moje tempo 😝

mukky
15. máj 2010

čo??? 😀
a vy co mate na obed?

leelo
15. máj 2010

caute, mam precitanu poslednu stranu. nestiham vase tempo pisania, uz to vacsinou vzdam 😎
lenka, nahodou tie preklepy su funny 😀
mukky, okomentovala som ti motto a ty ho opravis v tej sekunde. zmizla moja duchaplnost... 😉
ako sa mate?

lenka_66
15. máj 2010

jaaaaaaaaaaaj lelo ja som ta nespoznala

mukky zajtra ? este neviem nechce sa mi varit .dnes som robila hlivovu polievku .ja varim kazdy den aj cez tyzden .takze zajtra sa mi moc nechce .len marekovi nieco ukuchtim.zajtra ma zltkovy den

mukky
15. máj 2010

ved skus este raz 😀 a ahoj inak..

leelo
15. máj 2010

ja som dnes drocovi varila hovadzinku (pouhu hodku to trvalo).
ale co som urobila muzovi! ten sa zalizoval. vpodstate som dodrzala nove motto mukky v plnej miere.
som zmorena, zajtra uz nevarim 😎

lenka_66
15. máj 2010

ja som ale dobre zaostala 😀 .odkedy je novy kon som este nepozerala co vsetko tu je. a ja mam aj komentare k albumu.musim este kuk co vsetko sa tu zmenilo 😔

lenka_66
15. máj 2010

leelo to si mu dala oliznut z motta ? 😀

mukky
15. máj 2010

😀 ze zaostala 😀 a co si ako myslela?

leelo a co si mu varila dobreho?

leelo
15. máj 2010

😀 lenka, mas tu teda resty 😉
uvarila som lahodny obed a drazdila som len v unosnej miere, nech nevyjde z cviku

mukky
15. máj 2010

ale co si mu uvarila? 😀

lenka_66
15. máj 2010

no vecne erdzim a exste som nepozrela vsetky zmeny. aj som zacala luskat no drahusik pustil kawasakiho ruze tak jednym ockom dvd

mukky
15. máj 2010

le a kde si bola cele dni? 😒

leelo
15. máj 2010

mukky, lososa v listkovom ceste s koprovou omackou - recept od jednej kocky tu z mk

lenka_66
15. máj 2010

leelo uz sa vymackni konecne 😠

mukky
15. máj 2010

ja idem o chvilu off kukat zmeskané

lenka_66
15. máj 2010

tha viem ja ? no tak list.cesto a kopor pre mna bleeeeeeeee

mukky
15. máj 2010

hmmmm,poprosim recept do mojej temy,dakujem 😀

lenka_66
15. máj 2010

co zmeskane?

mukky
15. máj 2010

leelo pre mna ano lenka ty si šuška 😠 aspon si ju mohla pochvaliť 🙄

mukky
15. máj 2010

lenka šicko 😀 bez servitky a este dnes ide ceska posta pre teba 01.55 🙄

leelo
15. máj 2010

tie dni tak ubiehaju, doobeda chodim s malym cvicit, potom spi, papa, spi a je vecer.
som aj tu na konovi, ale na vas treba cas! 🙂
kaw.ruze je ten novy cesky? dala by som. my sme dnes dusili marecku, ...

mukky
15. máj 2010

a spravy som nevidela uz tiez riadne dlho..pri malom nekukam tv musim davat na neho pozor a vzdy daco robime..

leelo
15. máj 2010

recept skopcim. ja kopor mozeem.
mukky, ty balis? az teraz som pozrela kolko bije.. uff, dalsi uprsany den za nami

lenka_66
15. máj 2010

leelo no mna to nezaujalo zatial a marian ti pic..e ze ako toto mohlo vyhrat ceskeho leva a uz sa aj zacal hrabat v kkope ze vymeni film.

tak jasne ze je sikulka , len ja som sa tesila a nakoniec ma to nemoze inspirovat

ceska posta je total mimo , taka nemastna neslana