Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
15. máj 2010

spominame ako stareny 😀

mukky
15. máj 2010

😀
leni tebe zajtra rano vstava mm ka malemu ze si tak dlho hore? 😅

lenka_66
15. máj 2010

mukky kto ti bol triedny /a .mne oroszova

leelo
15. máj 2010

leni, ucis sa robit s novym konom? 😉
mala by som spat, ale nechce sa mi. a drobcov denny spanok mi nestaci, mam velky deficit. okolo 3.00 ajtak vstavam a kojim.
ale ved aj nam sa to raz utrasie, este sme malicki 🙂

lenka_66
15. máj 2010

haha ssrandistka .on spravi vsetko len nech vsat nemusi .ale ked ze ho zobudim ze chcem ja spat tak pojde len nech to nie je casto 😀 .on inac chodi spavat az po mne

lenka_66
15. máj 2010

eee kukam film . nemam cas luskat ,,novoty "

leelo
15. máj 2010

ja sa niekedy ako starena citim - stale len upozornujem: nedavajte prikrmy v 2.mesiaci; pozor na vajcia v piskotach; nenechavajte vyrevat v postielke... a pod. 🙂
takze vy 2 mate spolocnych znamych? ci sa poznate?

lenka_66
15. máj 2010

nie len sme tusim na stejnu skolu chodili

mukky
15. máj 2010

a kde si chodila?tam kde ja? 😀
juj mi vypadlo...neviem si spomenut 😕

lenka_66
15. máj 2010

ale zajtra sa spozname idem na pecienku 😀

lenka_66
15. máj 2010

by som sa divila ze si spomenies lebo som to nepisala a ani ty si neodpovedala.poliklinika sever bola blizko?

leelo
15. máj 2010

baby, dobru noc teda zelam.
pocitam, ze sme momentalne od seba cca 900 km, cize mukky, kludne dojdi na lososa a tebe lenka spravim nieco speci ine podla tvojej chuti 🙂

mukky
15. máj 2010

ja chcem komuniznuuuuuuuuuuuuuuuuus 😀

http://ekonomika.idnes.cz/ekonomika.asp?y=ekono...

mukky
15. máj 2010

kliknite na obchod 😀

mukky
15. máj 2010
lenka_66
15. máj 2010

lelo dobru

mukky to boli ine pochutky 😵 .a nechce ma pustit do obchodu 😠

lenka_66
15. máj 2010

uz . pamatam .ja som mala rada teke ze bravcove vo vlastnej stave za 5 korun.len raz som otvorila a tam odychovala velka masiarka tak uz 😝

mukky
15. máj 2010

hmm preco? 😕 mna pustilo...

akurat som volala manzelovi a nemá čas sa vykecávať,trdlo makové 😀 jeho kolegovia si stale myslia ze mu volaju nejake milenky po nociach 😀
aj vcera jeden ze a kto je tam?manzelka? 😀

lenka_66
15. máj 2010

idem hodit sprchu

mukky
15. máj 2010

leni 😝 😝 😀

leelo dobru nocku ráno som u teba 😀
juj neruste ma zacina láska medzi tými dvoma v seriali 😵 😀

lenka_66
15. máj 2010

a to ho kontrolujes, ci myslis ze sa nudi? ale som si nevsimla ze ma zablokovalo 😎

mukky
15. máj 2010

hej kontrolujem co si pipi? 😀 co by som skontrolovala cez mobil? 😀
nie len tak si volame ze čo nové 😀 a ja že čo robi a on ze nech uz idem spať 😀

mukky
15. máj 2010

nemal čas,maju vela roboty,niekedy má cas niekedy nie...teda cas ako cas..par minut na jedlo 😔

mukky
15. máj 2010

leni pisni mi do ip kde si chodila do skoly..

lenka_66
15. máj 2010

no lienocka je uz pekne vonavucka 😵 ale idem off bo si v schranke najdem poukaz na prednu horu 😝 .

z.nejedleho / boccatiho

lenka_66
15. máj 2010

ale zajtra vlastne dnes som tu ako na koni 😀 😀 😀

vinifera
16. máj 2010

Čaute ženy. Tak už som doma. Sme posedeli s kamošmi. Dnes som bola za peknú 🙂) No a idem drichmať.

zuziiiicek17
16. máj 2010

Dobre rano ...Myslim ,ze oktobrovky vsetko co sme im napisali pochopia ,ked budu mat deticky . 😔 Smutne je to,ze askorka sa k nim na 100% prida skor ci neskor.MAju ju aj na fb .tak im nakeca ako jej vsetky zavidime atd...

Vini,ako bolo ?

mukky
16. máj 2010

ahojte 😎
a nepoprší a nepopršíííí 🙄 už by mohlo sprchnuť taká je horučava 😕

zuzicek po tom čo napísali a ako zareagovali si nezaslužia dalej pozornosť a najma jedna osobka no čo už nechajte to tak,nech si maju v teme koho chcu,na pokeci a Fb detto

idem popratať nejaké blbosti,malého prebaliť,neskor si urobím kávičku a moj dingo 😀 pojde papať desiatu tak nakuknem ked bude v klietke 😀