• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
ja som sa dala na rizikove koli tomu aby som mala matersku a nakoniec nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2010 o 12:08  • Odpovedz
Malý už je hore. Papal jogurtík. A ešte mu varím zemiačiky s kalerábom, mrkvou, a vajíčkom :slight_smile: Dnes len tak narýchlo, bez maska. Aj tak netreba každý den maso som čítala :wink:
26. máj 2010 o 12:09  • Odpovedz
Dnes ide MP na celotýždenný nákup konečne :grinning:
26. máj 2010 o 12:09  • Odpovedz
My tiez nemame kazdy den masko dnes budeme amt asi len zemiakovu kasu a k tomu mrkvu
26. máj 2010 o 12:10  • Odpovedz
@janulka182 navyse, potrebu mlieka budes moct neskor pokryvat syrmi, jogurtami, zakysanymi vyrobkami...

@mukky od kt. mesiaca sa mozu tieto veci?
ja cim dalej sa zaujimam o prikrmy, tym menej o nich viem - teda to nacasovanie mi robi problem.
baby, viete?
26. máj 2010 o 12:11  • Odpovedz
leelo jogurty okolo toho 8 mesiaca ja som vsak davala az neskor kedze islo leto a bala som sa salmonely :grinning: takze mne mala jedla jogurty od septembra to mala cca od 10 -11 mesiaca aj maslo aj syry tak ale to len tie detske smotanove :slight_smile: a maslo len to obycajne :slight_smile:
26. máj 2010 o 12:13  • Odpovedz
ahojte.tak my sme boli doobeda na poradni.aké nervy som mala.lebo poradna býva poobede ale kázala nám prísť na pol desiatu a boli tam aj choré deti a ešte sme aj dlho čakali :confused:
leelo jogurty u kojených detí tuším od 10m
26. máj 2010 o 12:39  • Odpovedz
Leelo u kojených okolo 10m, a u nekojených 8m :wink:
26. máj 2010 o 12:49  • Odpovedz
nikollette dakujem za odpoved. tak budem davat tiez iba ked bude spat. a kolko mal tvoj maly ked zacal odmietat mlieko?

leelo no ved to, ze zatial jej toho vela nemozem dat a jogurty tiez este nemozeme.
26. máj 2010 o 12:51  • Odpovedz
Malý už napapaný :slight_smile:
Foto :grinning:
26. máj 2010 o 12:52  • Odpovedz
Janka, môj mal okolo 5mesiacov.
26. máj 2010 o 12:52  • Odpovedz
Niki to mate z ikei?? aky je chutnucky :dizzy_face:
26. máj 2010 o 12:57  • Odpovedz
Áno z Ikei :wink:
26. máj 2010 o 13:01  • Odpovedz
malý už hajá,idem variť sebe rýchlo..S mal ryžu so špenátom,oetržlenom...a kvapokou oleja,vcera mal morčaciu polievku so zeleninou a zajtra neviem čo..
26. máj 2010 o 13:12  • Odpovedz
Inak tie opice sú dobrá kravina. Ceny od 300 - 1000eur. Písala som asi na 20 inzerátov.
V každm jednom skoro to isté. Tie isté otázky, to isté meno opice, ten istý vek opice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Všade že dopredu treba zaplatiť za dovoz, atd.. Vsetko písané lámanou slovenčinou :confounded:
Proste úplný ojeb to je... Už sa pár ludí nachytalo, a aspon no tom dali vedieť na net, že celý obchod s opicami je podovd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže opica nebude, budeme musieť nájsť iné zvieratko :sweat_smile:
26. máj 2010 o 13:14  • Odpovedz
@nikollette v albume... všeličo... na konci vidno ako malý vylieza..nohu si zdvohol do výškyy ,nejak podskočil :rolling_eyes: a bolo...
26. máj 2010 o 13:23  • Odpovedz
Lenže on si asi nohu zaprel o gauč čo bol úplne blízko postielky. Nejak cez ten kraj postielky učite...
aj je vidno že tam má niekde nožičku druhú.
26. máj 2010 o 13:26  • Odpovedz
No ja som niekde čítala že pre kojencov mliečne výrobky až po roku.
26. máj 2010 o 13:33  • Odpovedz
caute bambule,
tak Damian nakoniec nemal crevnu infekciu ale usnu. este stale je doma, lebo mal 5 dni horucky.
26. máj 2010 o 13:36  • Odpovedz
@nikollette práveze tu nohu si nezaprel ved nie som blbá zeby som ti pisala ze vyskakuje :grinning: tam bola vtedy postielka a aj ked tam gauc nie je detto a to robí aj v svojej postielke..je uz asi vyssi ako tvoj,je starší
26. máj 2010 o 13:37  • Odpovedz
mukky :grinning: moj tiez vyleze presne ako tvoj,neviem co na tom Niky nechapes :sweat_smile:
tiez z normalnej ohradky,aj z cestovnej postielky.
26. máj 2010 o 13:39  • Odpovedz
@leelo kedže kojíš,s mliečnymi výrobkami by sa mala začať až po roku,aby čím najsor prišiel do styku s kravskou bielkovinou,ja som začala po roku dávať biele jogurty a maslo a acidko cca 4 mesiace späť,syr okrem lučiny sme ešte nemali,tvaroh raz po 2 dni

ale aj nekojené deti by podla niektorých mali jest mliečne výrobky až po roku s čím plne suhlasím,umelé mlieko je postačujuce
26. máj 2010 o 13:42  • Odpovedz
OPRAVA-cim najneskor
26. máj 2010 o 13:43  • Odpovedz
@cestovatelkaandrea juj to ma mrzí adi :frowning2: ,ako to znášal? :frowning2: ušká su strasne citlivé :frowning2:
26. máj 2010 o 13:44  • Odpovedz
@wandeirra :grinning: no nikoll dnes skoro vstala tak je trošku nechápavá :grinning: :pensive:
26. máj 2010 o 13:45  • Odpovedz
@mukky zle to znasa. dost place a uska sa mu nemozes ani chytit. od vcera ma antibiotika, tak dufam, ze to uz konecne prejde.
26. máj 2010 o 13:47  • Odpovedz
@cestovatelkaandrea som smutná :frowning2: ,nech je čím skor zdravučký :pensive:
mne raz nafukalo strasne do ucha,bodavo to bolelo a dosť a je tomu hádam aj cez 10 rokov a to ucho mám stále citlivé,ked silno fúka vietor,alebo je velká zima vzdy ho cítim,take neprijemné pichnutie bodavé :frowning2:

a ked je to infekcia tak ho to velmi musí bolieť chudáčik malinký,posielam mu pusu..
26. máj 2010 o 13:50  • Odpovedz
@mukky mne sa mari nieco, ze v urc. pripadoch sa syry, acidko, jogurty podavali skor. tu totiz nejde o kravske mlieko (to ja malemu nedam vobec, ani my ho nepijeme), ale tieto vyrobky su fermentovane, teda iny sposob spracovania BKM...
zdoraznujem - mari sa mi, teda pohladam zdroj a overim si to.
mojho maleho bolelo brusko iba 2x pocas nasho kojenia - raz ked som si dala pohar mlieka (neviem preco, asi sa minulo ryzove a omylom sme mali doma) a 2.raz. ked som zjedla tvaroh. takze dokaz, ze toto su velmi agresivne veci, ked az cez mlieko presli.

chvilu tu nie som a nestiham vas docitavat :slight_smile:
26. máj 2010 o 13:51  • Odpovedz
@cestovatelkaandrea ja som malého este ani tuším nevidela na fote :frowning2:
26. máj 2010 o 13:51  • Odpovedz
@leelo su inak spracované tie výrobky,tie molekuly su tam naštiepené ale aj tak je tam bielkovina..a um je postacujuce do roka urcite,ved su podla veku a su tam vzdy pridane potrebné zlozky pre daný vek,ale je to na každom ako kedy dá...
26. máj 2010 o 13:53  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.