• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
ked ja ani na kolobezku vodicak nemam
9. jún 2010 o 00:07  • Odpovedz
@lenka_66 juj ty zvedavec :grinning: a co ked som nejaka celebrita a nechcem vsetko zverejniť? :grinning:
9. jún 2010 o 00:08  • Odpovedz
mukky agitujes?
9. jún 2010 o 00:08  • Odpovedz
ak uz vieeeeeeeeeem pomaly z teba vymacknem vsetko.ozaj cislo 29 ti je neako blizke?
9. jún 2010 o 00:09  • Odpovedz
mukky porad,ako naucim mojho rozpravat...on si furt len svoje hovori...ta ta,no,de ja,ua ua akoze hav hav,
mnau,uuuu akoze mu a este mama,takze ziadna slovna zasoba...uz ma to trosku aj trapi,lebo ked nieco chce,
tak nepovie ale ukazuje prstom a place...
9. jún 2010 o 00:10  • Odpovedz
@lenka_66 leni nie je :confused:
9. jún 2010 o 00:11  • Odpovedz
mukky a ty mozes o nas vsekto?

ako nemam byt zvedava ? uz si videla staru babu co nie je zvedava ?????
@janac1974 ty mne porad :grinning: :grinning: moj tiez nerozpráva :grinning: ale netrka ta keca ako stara babka :grinning:
neterka
9. jún 2010 o 00:12  • Odpovedz
janka , niekde som citala ze dieta co nerozprava je v podstate spokojne tak nepotrebuje rozpravat .nieco v tom zmysle len to bolo asi na pol strany rozpisane
9. jún 2010 o 00:13  • Odpovedz
ani tvoj nerozprava...tak to mi padol kamen zo srdca... :grinning: :grinning: :confused:
9. jún 2010 o 00:14  • Odpovedz
no nieco na tom pravdy bude,v podstate malemu nic nechyba,musi byt spokojny...dokonca si zvykol,
ze ked zacne kricat ikat,alebo ako nazvat tu jeho rec,vsetci hned priskocia a daju mu,co chce...
9. jún 2010 o 00:19  • Odpovedz
@janac1974 :grinning: :grinning: :grinning: podarená si :grinning:
pekne povie iba mama a to vykrikuje casto :grinning: a od 10 mesiacov vravel TA KDE JE?? :grinning: ale uz prestal.. :frowning2:
a dem,to je daj :unamused: ,uaua-pes,teta,pismena niektore cita v texte ale neche opakovat vobec slova...mu je krava :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pá,pá,pá :grinning: je pí,pí a to je kuriatko a podobne..
oco nepovedal nikdy,len raz sa mi zazdalo a kde je oo :sweat_smile:
9. jún 2010 o 00:22  • Odpovedz
baby idem , bo uz som zavislak
majte sa ako chcete :wink:
9. jún 2010 o 00:23  • Odpovedz
neterka je o 12 dni mladisa a ta melie :grinning: sa dnes z nej maly smial ked spievala..no zlate to je
ale vidim ze uz chce vela povedat naraz ale take smiesne to vyznie :sweat_smile:
9. jún 2010 o 00:23  • Odpovedz
mukky a aky pressovar idete kupit?ja uz davnejsie uvazujem,ale vobec neviem aky...ja som tiez kavickarka..
aj 3 denne vypijem :grinning: :grinning: v tehotenstve som nepila vobec,tak preto mi teraz tak chuti :grinning:
9. jún 2010 o 00:24  • Odpovedz
@lenka_66 dobru
ja som kavej uz spravila si :sunglasses:
9. jún 2010 o 00:25  • Odpovedz
moj hovori na oca ze brrrrm
9. jún 2010 o 00:26  • Odpovedz
lenka bruuu nocku...
aj ja uz zachvilu pojdem,bo rano ma maly bude musiet zase skopnut z postele :grinning:
9. jún 2010 o 00:27  • Odpovedz
mukky...to je dobre,ze neterka kecia,nech su castejsie spolu a uvidis,
ako sa maly rozkeca pri nej...
9. jún 2010 o 00:29  • Odpovedz
@janac1974 :grinning: :grinning: a mne sa zda ze moj mu hovori mama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vies co,co som kukala testy a co radili predavajuci tak naj znacka je vraj pre pressovary delonghi a taký nejaky som dnes pozerala
http://eshop.domoss.sk/domoss.aspx?content=PRODDETAIL&nparams=kod_id;236982

ale neviem ci ten,som si nezapamatala presne
9. jún 2010 o 00:29  • Odpovedz
ja som nepila kavu hned jak som zistila ze som tehu a potom este 13 mesiacov..pred tým som pila skoro vzdy len turka,ale v tehu sa mi nejak zhnusila ta vona ked som mm robievala :grinning: a od vtedy som turecku nemala..len nescu :confused:
9. jún 2010 o 00:31  • Odpovedz
mno vyzera dobre...mm kavu nepije,dcera si obcas capucino urobi...ja mam rada tiez take lepsie kavicky...
9. jún 2010 o 00:35  • Odpovedz
presne mukky,ja som tiez pred tehu pila zalievanu kavu,bleee,a pred rokom som zacala pit nescu,
kupujem si nescafe gold..ta mi najviac chuti
9. jún 2010 o 00:38  • Odpovedz
moj mm pije ale bez cukru a ani mlieko nemusi mat :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ja aj,aj
más fešandy dievčatá :wink: počuvaju ťa?
9. jún 2010 o 00:38  • Odpovedz
@janac1974 :grinning:
ja som cele tehu nepila a potom este 13 mesiacov kojenia ale asi 3 krat som si dala ked som cely den nekojila maleho ale to uz uplne na konci..uz ked mal rok ked sme boli celý den na nakupoch -
ja nescafe original a nescafe gold :grinning:
9. jún 2010 o 00:40  • Odpovedz
som taka hladna aj na sladke mam chuť ale nemožem tak som si preto kavu urobila teraz :grinning: ale aj na chuť
9. jún 2010 o 00:42  • Odpovedz
no ten triler je des :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejaky mysteriozny,to neznasam...lucim sa pomaly,idem kuk este bez servitky a postu pre teba
9. jún 2010 o 00:43  • Odpovedz
ja detto...cukor aj mlieko musi byt...
ano baby su velke paradnice,ich radsej zivit ako satit...a stale ma rozculuju... :angry:
niekedy mi uz poriadne zdvihnu adrenalin,ale to musim len nejako prezit,bude aj lepsie...hadam
9. jún 2010 o 00:43  • Odpovedz
ja uz tiez vypinam nb,
idem spat,maly sa uz prehadzuje
prajem dobru nocku :pensive:
9. jún 2010 o 00:45  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.