Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
18. jún 2010

@bashenka neviem 😀 ale asi na konci leta ostriham a necham dorast vlásky

bashenka
18. jún 2010

sranda jak si tam ťukaš svoj nick 😀 .... mala by som ísť do obchodu ale vobec sa mi nechce necham si to asi na poobedie... dufam že nebude pršať 😠
Malá tu pobehuje ... vstala tak o 6:15 ale to len preliezla ku mne do postele a spala do pol deviatej a tvoj ako vstava??
Naši odlietaju na dovčuuu .. tak tu budem kralovať sama ... 😒 dojdite na návštevu so Savierkom 😀 inak super meno to si ako k nemu prišla? 🙂

bashenka
18. jún 2010

No šak aj mne toto najviac vadí ...proste hračky sú tam kde sa len pozrem... už sa teším jak ja budem zariadovať 😀 všetky hračky natrepem do izbičky a zamknem 🙂

mukky
18. jún 2010

@bashenka raz som to meno započula a strasne sa mi páčilo...povodne som ale chcela SIMONA /čítaj Saimon/ ale tu by ho kazdý cital ako SIMON takze to padlo..
mala som vela zvlástnych mien vybratých..z tých vsetkých sa mm pácil najviac Marco..mm potom chcel nech ma malý 2 mena ale som ja nejak nechcela..neterka sa vola Tamara Serafína

inak ja ked som bola tehu tak som automaticky myslela ze baba,takže mala byť Eliška 😀 ,len Eliška má chvostík 😀

mukky
18. jún 2010

malý vstal o 7 😅 ,inak vstáva tak vacsinou akolo 6.15.,6.30 kedy ako..len sa zobudil ked som sla spat a mm premiestnila do obyvacky,dala mu trochu mlieka ked plakal asi preto vstal neskor

pojde spinkat okolo 12.30 a tebe?

bashenka
18. jún 2010

Ja som chcela chlapca .. Nicolas sa mi velmi páčilo 🙂 volala by som ho Nikuško alebo Niko ... ale boli nato také názory že to je teplé ...a čo ja viem čo .. 😀 takže ani ked bude druhé sa mi nepodarí presadiť Nikiho 😔 ..A laurinku som dala to sa mi vždy páčilo .. nad tým som ani neuvažovala 😀 ...ešte sa mi lúbi Emily ...a týych mien by bolo asi ešte dosť 😉

mukky
18. jún 2010

@bashenka ako že Vasi odlietaju?myslíš rodicov?bývate spolu?

bashenka
18. jún 2010

moja tiež o 12:30 ju ukladám... ale tak dufam že to pojde teraz v pohode lebo vstala dosť neskoro .. a on potom dokedy bude hajať? ... lebo ja som tu niekedy pisala že dlho spí... ale super sa to upravilo každý den vstáavala o siedmej isla spat o 12:30 ..a vstala o 14:15 ... teraz dufam ze ked neskor vstala nebude dlho spat poobede lebo vecer nezaspí ...snád som to dobre napísala 😉

mukky
18. jún 2010

@bashenka aj ja som mala Nicolasa napisaneho na zozname 😀 len svagrina je Nikola tak to by sa bilo..ale ja som chlapca chcela SAIMONA,z v siedmom nebi 😀

bashenka
18. jún 2010

Hej bývame spolu ... ale v novembri sa budeme sťahovať 😒 konečne

mukky
18. jún 2010

no dingo je už von zo stoličky,neviem ci este budem moct písať..

bashenka
18. jún 2010

Ano ved Nikuško je také chutné 🙂 ... a Saimon to by sa hodilo tvojmu malému ved je skoro ako on 😀 saimon ked bol malý 🙂

mukky
18. jún 2010

@bashenka a ak mozem vediet si vydatá?takze super nie? 😅 ,idete do svojho alebo podnájmu?

bashenka
18. jún 2010

Ved zachvílu aj hajať pojdu... dopapá chlebík a pomaličky ju prichystam na hajíí .. potom nakuknem ak nezaspim 😉

bashenka
18. jún 2010

Niesme zobratí ... 😉 taký taliansky životný štyl 😀 ...ale ja by som aj chcela! Do podnajmu nie ... uz sme chceli aj také, ale niekoho kŕmiť peniazmy to by som nerobila. Naši kupili ale este neni celkom postaveny bude hotovy ževraj v novembri tak snad sa to nepredlži 😉

bashenka
18. jún 2010

A vy ste sa zobrali? 🙂

mukky
18. jún 2010

vaši čo kupili?domcek? 😅
nový ste stavali? 😉 super

boli sme na wc oblečení 😖 a prebalili sme sa...mu nejak zacalo vadit ked sa popiská,vzdy mu vadilo uz od babatka zacal mavať ruckami ..inak nikdy neplakal,len ked sa popiskal alebo bol hladný ,ale teraz mu to vadí evidentne

o chvilu budeme mat vyrocie 5 rokov sobáša,ale sme spolu 14 rokov

S papal ráno mliecko,potom 1,5 chlebíka s lucinou a ten slivkový nektar riedený vodickou a trosku lingroty som mu dala..

na obed bude mat to co vcera..

mukky
18. jún 2010

ja si pojdem urobiť kým je este malý hore cuketu s čínskou zeleninou a syrom...hádam sa pohraje sám v izbicke,z kuchyne na neho vidím ked tam je,ale sám tam velmi dlho neostáva sám a je tam aj stol a chodí na neho a stolicka je nestabilná,musime kupit novu tak vzdy mam nejaké obavy o neho ked je tam sám chvilu 😔

bashenka
18. jún 2010

nééé domček nie, ale bodol by sa aj ten 🙂 malinká akurat ciká 🙂 wuaaau že tak dlho spolu to je krásne 😀 aj ja chcem... a aká bola svadba?? .. moja mala na ranajky banán s jogurtom potom 180ml mlieka, teraz chlebik so syrom ani ten nedojedla 😒 moc tomu nedáva ...

mukky
18. jún 2010

S sa hraje s vypratým a uschnutym prádlom,ale neva..prekladi si ho z jedneho lavora do druheho 😀

wandeirra
18. jún 2010

AHOJ MUKKY,
my uz cikame do nocnika,ked ho posadim,vcera trikrat aj dnes,ale sam sa nepyta este. iba ked ho posadim cika

mukky
18. jún 2010

takze byt bude hotový?lebo si nenapísala..
mm sa chcel zeniť 😀 ja som sa bala hlavne toho vsetkeho v kostole,som týzden spat nemohla,taka trena ze horor 😀 alke ked sme vysli z kostala vsetko zo mna opadlo a juchuuuuuuu,uz len zabava 😀 bolo super,asi do 5-tej sme boli na svadbe a uz asi o 7 ci 8 som vstavala a sli dalej na chatu 😝 bola som mrtva este asi tyzden a potom som sa uz vyspala..

wandeirra
18. jún 2010

asi musim kupit taky co zahra melodiu,ked sa vycika

wandeirra
18. jún 2010

ale strasne malo papa,uz som z neho zufala,vsetko vyhadzujem nedojedene. vcera mi za cely den zjedol iba pol rozka, jogurt a hrozno 😒
a dnes jogurt,jablcko a marhulu. varene nechce absolut nic,ani maso,ani zeleninu a mlieku ani nehovorim..

wandeirra
18. jún 2010

nemas mukky nejaky tip na zvysenie apetitu?

mukky
18. jún 2010

rozmýslam ze pojdeme podvecer čakať mm z roboty a zajdeme na pivo capované,teda ze on nech si dá a ja zmrzku,iste sa poteší 😀 ,pivo sa dá pit von na lavičkách 😀 vzdy je tam plno rodicov 😀 i ked mne sa blizko krcmy nepáci sediet ci postávať,par krat sme boli minuly rok ale ja som sa vzdy vzdialila ..
😀 ze nepozná mm 😀

ale je to tam dobre spravené

wandeirra
18. jún 2010

jedine co do neho dostanem je ovocie,sem tam rozok,syr a baby keksy,bebe a jogurt

mukky
18. jún 2010

@wandeirra ahoj 😅
super,nás ale sadnuť nechce 😒
a minule piskal vo vani a na nozky si tak som mu chytila pipíčka a nevedela ako ho držat 😀 nech sa neopiská a S sa len pozeral co to ..

bashenka
18. jún 2010

písala som že bude hotový ale až v novembri ...najviac sa tešim jak si zoberem do parady detskú.. 😉
ja si to neviem ani predstaviť ...svoju svadbu 😀 ale muselo to byť super. Malá papá párky ... idem ju už uložiť. A vidiš mukky ved kúp aj ty malému taký hrací nočnik 😉 ja som tiez chcela...super to vyzerá len nám by už vela nepomohol ked už vie 😉

mukky
18. jún 2010

@wandeirra nemám ☹ ,on už sa narodil s velmi silným sacím reflexom 😀 ,papal strasne rád vždy 😕