Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
29. jún 2010

diki, kocky 🙂
no vecera samozrejme nebude v podniku, ako som pisala - maleho tym trapit nebudeme. ked tak taka skora vecera a sadneme si von, ved v takomto teple sa ajtak vsade sedi na ulici.

@mukky nic speci, vsak vsetko mam. a co som potrebovala, to som si nakupila v sobotu v outlete. len som si zelala 1 male prekvapenie, tak z toho je bezradny 😀 on vie super trafit, oblecko mi nakupuje aj bezo mna, ked cestuje po svete. len si to zase nechal na poslednu chvilu, tak ide dnes "zhanat". nemam rada, ked mi niekto dava najavo, ze kupit darcek pre mna je stres 😝

leelo
29. jún 2010

@wandeirra to bol priklad, akoze extrem.
tu taky problem s jogurtami v obchodoch nemame, takze neriesim...

nikollette
29. jún 2010

skúšala si????????

wandeirra
29. jún 2010

@leelo,som napisala,ze u vas je to asi ine.
tu to nie je extrem,ale bezna realita,bezny zakaznik ani nema sancu to spoznat,na aky vykon chladia tie chladnicky.
mp s tym robi,robia sa pravidelne revizie,servisy...tak od neho viem,ze ako to funguje tu v prevadzkach.

nikollette
29. jún 2010

na pokeci si????

mukky
29. jún 2010

lásočky moje idem hajíííííí,nestihavam dočitat,ale vecer alebo podvečer prídem 😅
mám Vás rada 😅

dufam ze neumriem v spánku a nebola to posledná pamatná veta 😀

bashenka
29. jún 2010

počkaj ... ja tam vlastne som 😅 len som vymazala z emailu ten kood lebo som sa rozhodla že tam nechcem byť, ale teraz som si to znovu poslala tak idem kuknúť ak sa mi to podarí

wandeirra
29. jún 2010

aj my teba mukkynka, sladke sny 😅

nikollette
29. jún 2010

skus ten link, podla mna ti to normálne pojde a sa ti otvorí moj album 😉

bashenka
29. jún 2010

som sa išla prihlásiť a že "niečo sa po*ralo" ... to čo malo byť 😀

nikollette
29. jún 2010

dobrú mukky 🙂

bashenka
29. jún 2010

skúšala som ....ukazalo sa mi iba tvoja fotka a niekolko tvojich priatelov album nič...

nikollette
29. jún 2010

ale kde teraz?

bashenka
29. jún 2010

na FB ...

maatkka
29. jún 2010

Ahojte
oslavenkyne 😉 tiez pajem vseeetko naj... naj... naj... nech sa vam splnia vsetky priania 😵
Baby mm ma jednu kerku na celom predlakti a teraz si ide dat dve na hrud 🙂 Sa z toho vytesujem viac ako on 😀 V jednej bude mat "zakamuflovany" Julinkyn datum narodenia 😀 Prave si isiel pozriet ten navrh ku kamaratovi do salona a dohodnut kedy to bude robit...

bashenka
29. jún 2010

ja nemám nič zatial ... nikollette už som to videla 😉 je to super, kde to bolí najviac?? .. moj má jednu na ruke a chce si dať ešte moje meno ale to by som si musela dať asi aj ja jeho a ešte rozmýšlam ako to celé vymyslieť... a potom ešte určite si dám niečo s Laurinkou...

leelo
29. jún 2010

@wandeirra no a pokuty za to nedostavaju?
tuby dostal ten zamestnanec, co ma to oddelenie nastarosti, z fleku vypoved. ani hnile ovocie, zeleninu som tu vzivote nevidela, oni to stale kontroluju a vyhadzuju uz pri 1.znamkach poskodenia/rozkladu. inak by fakt leteli.
zato v hypernove v avione vidim uplne be\zne pokrocilo plesnive, hnile veci a nic sa s tym nedeje. ani zakaznici sa evidentne nestazuju..
s tymi teplotami uschovy pises zaujimavu vec. ja som myslela, ze je na to zakon, ci nariadenie a jeho dodrziavanie sa potom kontroluje

maatkka
29. jún 2010

nikol ty si akaaa pokerovanaaa 😉 ten motylik je super!!!

bashenka
29. jún 2010

iba pearcing v nose 😀 tento týžden si idem do mesta prepichnúť dalšiu dierku v uchu... a odhodlávam sa dať Lauruške náušnice... ale bojim sa že budem plakať s nou ked jej to budú robiť tak to odkladám už asi rok 😅

bashenka
29. jún 2010

@nikollette a kde si si to nechala urobiť??

nikollette
29. jún 2010

AJ MP má moje meno, aj meno malého 😉
Najviac to bolí dole na nohe, na nárte, auuu 😖

Matka, o tak trocha 😅

nikollette
29. jún 2010

V Šali 😉

leelo
29. jún 2010

@nikollette to "A" mas krasne

bashenka
29. jún 2010

A to brucho máš pred porodom či po?? 😀

nikollette
29. jún 2010

Po pôrode 😉

Leelo dík, to je začiatočné písmeno MP... ked už nie celé meno, aspoň niečo 😀

nikollette
29. jún 2010

4 kerky som si dávala robiť teraz v apríli, a 3 hned na to v máji 😅

wandeirra
29. jún 2010

@leelo samozrejme ze su zakony,nariadenia...ale pokuty su tak smiesne,ze na to zvysoka kaslu obchodnici. aj ovocie,bezne vidno v obchode v takom stave,ze by som to ani prasatu zrat nedala 🙂 nieto este malemu dietatu.
je to smutne.

maatkka
29. jún 2010

bashenka my sme davali Liluske uska prepichnut ked mala asi 10-11 mesiacov a ja som sa tak bala ze som bola bleda ako stena nohy aj ruky sa mi triasli a nasa sestricka ktora jej ich prepichovala ma nechcela pustit dnu ked videla v akom som stave 😀 nakoniec mala vobec netusila ze sa nieco dialo lebo sme jej na radu dr. znecitlivovali uska lydocainom ani sa nepohla ked jej to pichala ani sekundu nezaplackala... a hojilo sa jej to uplne krasne - takaaa som bola rada 🙂

leelo
29. jún 2010

@nikollette ja viem, on ma pekne meno 🙂