Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
2. júl 2010

dnes S opat tretí den nekakal,takze asi budeme tam kde sme boli,hadam nie ☹ ☹ ☹ ☹

mukky
2. júl 2010

@zuziiiicek17 jááj som si dnes kupila make-up 😀 ,penový

petka035
2. júl 2010

zuzi ale futbal pozerá 😝 no už ideme spať. dobrú noc kočky 😵

leelo
2. júl 2010

@petka035 presne aj u nas - nechybam mu, lebo je futbal 😠
dobru a pokojnu nocku zelam 🙂

zuziiiicek17
2. júl 2010

@mukky to mi je luto a si volala tej dr ?
a aky make up ? maybelline alebo iny ?

petka dobruu 😵

mukky
2. júl 2010

@zuziiiicek17 som len taký ten z dm es...si kupila,lebo mam teraz,2 tekuté a panstik max factor,ale tha ma cahalo ši kupic 😀 ,aky bude uvidím 😔 ,som sla malemu kupit gel na zubky ach jo 😀

zuziiiicek17
2. júl 2010

@leelo
http://mac.nabizi.cz/stetce_c3859/
😵 😵 😵 ale tie cenyyy 😖

mukky
2. júl 2010

@petka035 dobru,moji hajaju uz davno a ja som zaspala pri uspavani/rozpravku som mu 😀

mukky
2. júl 2010

@zuziiiicek17 som jej volala vtedy,ona ze ked to neprejde mam jej zavolat opat a asi pojdeme k nej´a uz bolo dobre teraz zase ☹

zuziiiicek17
2. júl 2010

@mukky jaaaj ,ja si chcem kupit tie zelene tiene co mas ty 😵 krasne boli

mukky
2. júl 2010

nedala by som tolko za stetce,aj ked ja som uz za ne dala dost 😠 ,ale tak nepijem,nefajčím,nesexujem tak prečo nie? 😀

mukky
2. júl 2010

@zuziiiicek17 juj a uz maju novinky 😅 ,krajsie farby ,viac druhov 😅

zuziiiicek17
2. júl 2010

@mukky ja nepijem ,nefajcim ,nesexujem a ani tie porantane stetce si kupit nemozem 😅

zuziiiicek17
2. júl 2010

@mukky joj skoda ,ze tu kozmetiku iba v galerke maju 😒

mukky
2. júl 2010

ale nemaju tu novinky-tiene 🙄 na linku

zuziiiicek17
2. júl 2010

@mukky diky 😵
musim vyskusat si nieco kupit z toho .ako mi sadne .

mukky
2. júl 2010

@nikollette si viem predstaviť chriska nezbedníčka 😀 😔

mukky
2. júl 2010

@bashenka aj ja si idem dopniť melír,ale az v auguste,len musim zavolať kadernícke ci tu bude 😕 ,kolegyna jej neviem ako striha a farbí,ale snad dobre keby niečo 😨

mukky
2. júl 2010

@zuziiiicek17 dik ty že určite nesladím 😀 😀 😀 😀 žiješ so mnou ci ako?? 😀 ale máš pravdu,krkavcia mater som 😔

zuziiiicek17
2. júl 2010

@mukky no uz ta poznam 😀 heh ,nie si krkavcia mater ,to potom sme vacsina 😀

mukky
2. júl 2010

@leelo po javorovom sirupe som sa aj ja minule pozerala,ako chutí?

mukky
2. júl 2010

@leelo a nechcs si kupi tie stetce co mam ja???? 😕 by som ti dala link na ne aj na tiene co mám

zuziiiicek17
2. júl 2010

@mukky ja uz som tiez premyslal ,ze leelo poslem link na nich 🙂

mukky
2. júl 2010

@lenka_66 ahoj moja 😀 ,kde si?

a si predstav,že s tým kurčatom to robím podobne aj ja 😎

ked upečiem kurča,zjem v prvý den,na druhý den nemam rada ohrievané kurča,už to nie je ono ani chrumkavé nie je, mm je to jedno
takze ak zvyši,na druhý den napr ho oberiem a pekne podusim na cibulke,cesnaku,pridam korenie a primiesam do cestovín na to syr,maju skvelu chut s takto urobeným maskom
alebo mm doje kurca na druhy den

mukky
2. júl 2010

@nikollette uvediem ti príklad:
ak by ta nedaj bože tp opustil,musela by si vedieť vyziť a obracať každu korunu a najviac clovek vie usetriť na jedle 😔 ,pokial nemáš bohatých rodičov,výlety do NC,mekáče a ostatné požitky by skončili

leelo
2. júl 2010

malinky sa zoudil, bola som s nim.
idem citat back

zuziiiicek17
2. júl 2010

@mukky ......cista pravda ...

leelo
2. júl 2010

mukky, javor.sirup chuti rozne, ma svoje stupne sladkosti/chuti. ja mam teraz Ccko, ale radsej mam Dcko, ten je taky vyraznejsi, aj vonia viac.
ta chut je ale vseobecne omnoho jemnejsia ako chut rafinovaneho cukru. je skvely. kup ten v dm, je fakt dobry

mukky
2. júl 2010

@leelo v dm taky v pastovej flaske?maju ho aj v skle v bio obchode
a kde ho este pouzivas?
mam hnedy trstinovy cukor tiez aj med,biely uz nekupujemlen praskovy 😝 😀