• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
@bashenka nepustala som mu to,ale zajtra skusim :sweat_smile: on rad tancuje
15. júl 2010 o 00:25  • Odpovedz
baby ,dr na gastre si predstavte co mi povedala že tie probiotiká radsej dophilus nemám dávať,že obsahujú aj chémiu :confused:
odporucila mi iné,akurat idem kuk na net viac o tom,ale nemali ich dnbes v 2 lekárnach tak zajtra musim ist hladať dalej,dufam ze uz auto budeme mať opravené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2010 o 00:26  • Odpovedz
takže ich asi doberiem ja a mm :fearful: a S kupim tie druhé..mame zacat jednými a potom dalsie mam kupit pokracovacie..
15. júl 2010 o 00:27  • Odpovedz
@mukky hm ,tak ja malemu take nedavam ,nastastie problem s kakom nie je .
som zvedava co zistia
15. júl 2010 o 00:30  • Odpovedz
@zuziiiicek17 to nie je len na kako,ale na vsetko...

ani mi o tom nevrav..uz chcem aby bolo zajtra po telefonate a vsetko vyslo dobré...to čakanie..
15. júl 2010 o 00:32  • Odpovedz
@mukky a co to za foto ? henta bola lepsia ,na tejto ta nevidno
15. júl 2010 o 00:33  • Odpovedz
mukky drzte saaaa :slight_smile:
15. júl 2010 o 00:34  • Odpovedz
@zuziiiicek17 ved o to mi ide :grinning: to som bola tehu :sweat_smile: ,pocitam take 4 mesiace
15. júl 2010 o 00:35  • Odpovedz
@vevusiatko dakujem
15. júl 2010 o 00:36  • Odpovedz
@mukky ahaaaa ...no hej ,chuducka si bola :slight_smile:
15. júl 2010 o 00:38  • Odpovedz
@zuziiiicek17 chudučká je silny vyraz ale o 15 kg menej som mala :pensive:
15. júl 2010 o 00:39  • Odpovedz
@mukky aj ja chcem mat o 15kg menej :sweat_smile:
15. júl 2010 o 00:43  • Odpovedz
ja o 5 kg menej spevnit prsia zmensit brucho a odstranit futb. lytka ..este daco z obocim a z osatnym hnusny ochlepnim spravit :grinning: troska zajst na pedikuru a manikuru kadernik namalovat ma odstranit moje pehy a budem spokojna :grinning:
15. júl 2010 o 00:46  • Odpovedz
@vevusiatko brutalne nenarocna si :grinning:
15. júl 2010 o 00:48  • Odpovedz
prsia mozem zmenit operaciou ale to az po druhom dietati :grinning: brucho mozno zacnem cvicit lytka to neviem s tym nespravim nic budem sa tvarit, ze to tak ma byt
ochlpenie nejaky laser asi vyriesi pehy nic a ostatne neni problem :grinning:
15. júl 2010 o 00:51  • Odpovedz
@vevusiatko ochlpenie ? ake ochlpenie ? :grinning:

a pehy su mile ,tak co ....aspon daco mile na tebe :grinning: :grinning:
15. júl 2010 o 00:57  • Odpovedz
ja som cela chlapata ja hrozne zarastam ja mam bledu plet mne to velmi vidno a tmave chlpky :grinning:
vsade po tvari na oboci nad perou vsade :grinning: :grinning: nohy hroza a tak
a mne sa pehy pacia len na urciych babach na sebe nie :grinning:
15. júl 2010 o 00:59  • Odpovedz
@vevusiatko to poznam ,mne sa tiez nieco na niekom paci ,ale na mne nie . :sweat_smile:
Ja zase chlpata nie som ,ale holim komplet vsetko ,dokonca si niekedy depilujem aj ruky
15. júl 2010 o 07:17  • Odpovedz
ooou baby aké silné nároky máte na seba :grinning: :grinning: ... my sme akurát došli od dr. brala mi krv no som zvedavá čo zistí, dneska som mala strašnú noc... horúcu, dneska mám pocit že možno aj spŕchne :sweat_smile: ...a zateplujú barák okolo, máme lešenie to je hrúza počúvať to.. @zuziiiicek17 malá ked to prvý krát videla tak sa strašne smiala páčilo sa jej to :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz už to s nou nič nerobí .. :sweat_smile:
15. júl 2010 o 08:47  • Odpovedz
@mukky to by ma ani nenapadlo že by tam mohla byť nejaká chémia :unamused: nám ich dr. odporučila..
15. júl 2010 o 08:51  • Odpovedz
@bashenka Ahojky ,ja som asi debil ,ale co ked L videla ,tak sa smiala ? :confused: :sweat_smile:
15. júl 2010 o 08:58  • Odpovedz
@mukky aké iné probiotiká Vám odporučila? My sme dávali Bio Gaiu.
15. júl 2010 o 09:09  • Odpovedz
Inak ste ma pozitívne navnadili s tým odchlpovaním a tak. Idem si sparaviť obočie. Lebo som včera volala kozmetičke a povedala že najskôr tak o 2 týždne. A už teraz vyzerám jak orangután.Tak ja inak keby som si hlavu odrezala tak telo celkom újde. Len brucho treba spevniť :sweat_smile:
15. júl 2010 o 09:13  • Odpovedz
@vinifera joj ,ved aj hlavu mas dobru ,co vymyslas :grinning: no ,kozmeticky maju teraz strasne vela roboty .jedna kamoska ma objednavky uz na mesiac do predu :confounded: chudak ona ,tehu je a v tykych horucavach robi od rana do vecera.
15. júl 2010 o 09:26  • Odpovedz
15. júl 2010 o 09:26  • Odpovedz
@bashenka jaaaj ,jasne :grinning: vypadok :grinning:

mne maly konecne zaspal .uz ma trefi .vobec nechcel zaspat ,hodinu som ho uspavala
15. júl 2010 o 09:30  • Odpovedz
ja hodinu a pol včera... nechcela spať večer stále vymýšlala že mama zakry ma... zachvílu zasa mama zakryyyyť ... a piiiť a 300-krat sa to opakovala... a mama zasvieť nemám dudu :sweat_smile:
15. júl 2010 o 09:33  • Odpovedz
15. júl 2010 o 09:35  • Odpovedz
@bashenka :grinning: :dizzy_face: akeee zlate :sweat_smile:

ja akurat brazdimm po mmb a hladam nieco pre kamosku .v septembri bude mat dievcatko(lauru :dizzy_face: )a ja by som vseeeetko chcela :sweat_smile: tie dievcenske vecicky su take krasne
15. júl 2010 o 10:02  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.