Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
14. aug 2009

Nooo 😅 😅
a prečo ten smutný smile? Ved si si to sama vybrala, nie?
čo si to olutovala?

cestovatelkaandrea
14. aug 2009

sama ani tak nie. musela som studovat v mieste bydliska. keby som bola vedela tak sa na to vyprdnem a idem studovat strojarinu natvrdo do Blavy. teraz by sa mi to zislo. ale ak Boh da a motyka vystreli a deti mi to dovolia tak si chcem urobit doktorat tu v NL. ale to je piesen buducnosti

cestovatelkaandrea
14. aug 2009

to natvrdo som myslela, ze by som si zobrala nejaku studentsku pozicku 🙂

miskachrumka
14. aug 2009

ahojte tak malikonecne zaspal ani v noci nebuval ☹ no a asi je už ja hore vobec nebuva!ale hadam to už prejde co najrychlejsie! 😒

cestovatelkaandrea
14. aug 2009

mas to tazke Miska. hadam to rychlo prejde. nas je naopak velky spac.

nikollette
14. aug 2009

No moj tiež spinká, už asi pol hodku... na obed tiez spal asi hodinku, a v noci spinká zatial pekne, klop,klop...
ale asi ho tiež zubky trápia, tak je menj kludný, ale dá sa to sním...

andy natvrdo 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
14. aug 2009

😀 niki keby si vedela ako ma nasi prosili aby som nesla do Blavy. a ja spr.. som nesla. teraz by som robila inak. keby bolo podla nich tak ani v NL nie som.

nas pri zubkoch akurat zle zaspava, ale ked uz spi, tak spi. no ale zatial ma len dva, tak este toho mame vela pred sebou.

nikollette
14. aug 2009

Júj zajko malý, iba dva 😅 tak aj vás toho ešte dosť čaká...
náš je tiež spáč, našťastie 😉

miška tak snad ho to čím skor prejde... a je to určite zo zúbkov?

miskachrumka
14. aug 2009

ano nikol je to zubkov lebo ho nemaco ine trapit brusko urcite ni eje vykakany vaprdeny vygrgany napapany prebaleny vycerpany len zaspat poriadne nejak nemoze!su to zubky lebo som mu pozerala do ustociek a ten druhy este niej po celej sireke vonku a ten prvy už hej chvalabohu!ale som si vsimla ze ich tak dalej od seba!je to normalne?ma medzi nimi medzeru! 😖

nikollette
14. aug 2009

Neviem Miška, nemám skúsenosti so zubkami.. možno je to v pohode 😉
a nie je to preto že mu rastie nejaký iný zubok, nie hned vedlajší? Fakt neviem...

miskachrumka
14. aug 2009

ved nao hned vedla mu rastie druhy naspodu v predu!len ich ma tak trosku od seba taku medzeru tama ma ale to asi bude ok!hadam!ved jatak vypadnu za 6rokova mi hovorili ze sa mu toeste napravi ale nieviem ja tiez mam prve a nevidela som este ako presne rastu zubky! 😖

nikollette
14. aug 2009

Moj teraz vypil po spiačky aspon 1OOml mliečka... jupíí.. aspon niečo... 🙂

miskachrumka
14. aug 2009

no moj mal mliecko ldnes len v kasicke ale vecer 240ml a ideme hihihi 😀

nikollette
14. aug 2009

No my sme už napany, (síce len 100ml) ale aspon nieco..
aj dnešné jedenie bolo také biedne, no moj teda nie je veľký jedák 😒
On mi pripadá taký dlhý, ale žiadne faldíky, čo bábatká mavajú... čo už.. snáď mu neskor bude viac chutiť 😉

a najviac ma trápi, že už aj v noci tak oničom papká,... hm... ☹

nikollette
14. aug 2009

Dneska sa tak jasšil vo vani, že skror celú prekotil, mám problém ho udržať nech sa neblázni...
ale aspon sa poriadne vyšantil a už hajinká 😵

vinifera
14. aug 2009

Nikollette. No možno neje za troch ale ako píšeš vo vani sa jašil. Má teda dosť energie. A podľa všetkého prospieva. Je spokojný. Tak si nelám hlavu, že veľa nepapá. Podľa všetkého mu to stačí. Dobré spinká. A keď je hore je plný energie.
Nechcem porovnávať tvojho syna s mojími psami. Ale si vezmi napr. že Bany (ten bledý) nikdy veľa nežral. Len minimum. A je to hyperaktivita sama o sebe. Ten pes má energie za 4 😝 . Naproti tomu Axel zožere všetko. VŠETKO. A je lenivý. Nič sa mu nechce. Len spí...
Môj krpec tiež nemá faldíky. Plne sa kojíme. Váži dosť. A je veľmi dlhý. Má skôr takú športovejšiu postavu. No ale veď nie všetky deti sú "tabuľkovo" faldíkové a clony Mischellin panáčika 🙂

nikollette
14. aug 2009

Vini díky, ved hej máš pravdu. On je od narodenia spokojné bábo, len ked tak porovnávam kolko papaju ine deti a tak. Môj nedkokáže zjesť ani jednu celú výživu... 😒
prospievať prospieva, má okolo 7500g, neviem presne, poradnu máme az v polke septembra.. a dlhý je dosť 😅
rastie, lebo veľa spinká 😀
tiež sa mi zdá že má takú športovejšiu postavu (aj ked u bábatka to znie trocha divne 😅 )
ale zas nie je vychudnutý, to vôbec, ale ajtak... ked všetko do neho musím tlačiť, och 😒

nikollette
14. aug 2009

Vini, tak táto foto nemá chybu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

sophie1981
14. aug 2009

caute...nikol..dojde do puberty a zozerie aj teba s chladnickou, uvidis.....budes spominat na zlate stare casy.... 😀

vini, no pfuj, porovnavat dieta so psom.......cisto netabulkove..... 😀 😀 😀 😀 😀

nikollette
14. aug 2009

Sophie, no možno 😅 si to bude v puberte kompenzovať 😀

vinifera
14. aug 2009

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/albu...

Nemám predstavu, či to to otvorí Niki ale skús. Moje psi majú neskutočný talent na hľadanie divných spôsobov spania.

Inak s tou pubertou je to pravda. No neskutočné čo som ja požrala. A to som ženská!!!

sophie1981
14. aug 2009

no ved..ja ked si spomeniem ze som v pubi stave zozrala aj pol kurata, je mi zle...teraz zjem biele maso a do rana mam kilo naviac..... 😠 ....

ale ako pise vini, tie si myslim, pokial je spokojny, tak neries....tlac kolko vladzes...... 😉 ...moja taha cecky o dusu...chcela by som vediet kolko vypije, ale nema dogo vahu.... 🙄 .......mam pocit, ze sme dosli na dalsi spurt.....cecky mam uz ako koza..... 😝

sophie1981
14. aug 2009

pisem ako madar...takze oprava:....nemam digi vahu,,,, 😝

vinifera
14. aug 2009

sophie - tak 324 krát lepšie ako poniektoré iné prispievateľky 😎

nikollette
14. aug 2009

Vini ukazuje mi to že obsah sa nenašiel, a to som registrovaná na face.. tak neviem...

Sophie, cecky ako koza 😀 😀 😀

megi93
14. aug 2009

Aaaahojte. Fuf to bola dnes fuška. Kedže zajtra ideme na celý deň preč, tak sme si dne spravili sobotnajšie upratovanie. Malej som zvliekla celú postielku nakomplet aj s hniezdom a so všetkým a oprala ju. A teraz večer to bolo akurát suché, ale už ju bralo spať, tak sme jej dali kašu a že ide spinkať. Ale v holej postielke sa jej nepáčilo, tak si v nej sadla doprostred a tak srdcervúco sa rozplakala, že som sa skoro k nej pridala aj ja. Tak som ešte narychlo žehlila návliečky, aby spala vo svojom 🙂 A už spinká spokojná. No a sranda, dnes sme kupili kašu a že skúsime čokoládovo pomarančovú, tuším sunarka je to a nám ju okašlala. A taká je dobrá, mne teda chutí veľmi a nášmu havovi ani nehovorím 😀 Takže po dvoch lyžičkách šla kaša havovi a malej sme museli spraviť zo starej. Neviem čo sa jej nepáčilo, pritom čokoládu má strašne rada. Takže tolko náš dník, zajtra sa budeme hojne vetrať na čerstvom dedinskom vzduchu a večer sa ozveme 🙂

Miška, skús malému potrieť ďasienka, kde sa mu prerezáva zub citrónovou šťavou. Ja som to počula, že to super zabera a dnes som to skúsila na malej a skoro mi odhryzla prst, čo jej to tak chutilo a na chvilu zostala fakt spokojná.

megi93
14. aug 2009

Andy ja som vyštudovala vďaka študentským pôžičkám, len teda nevýhoda je, že teraz splácam ako divá. Ešte že manžel zarába, inak by skoro celý RP šiel na pôžičky ☹ A tiež som nevyštudovala bohviečo - sociálnu prácu. V tejto oblasti je nástupný plat minimálna mzda 😖 ale aspoň ma to bavilo 😔

sophie1981
14. aug 2009

vinifera...dakujem.... 😵 ...ze niesom ta najhorsia..... 😀

nikollette....no ako koza..... 😒 ....som zvedava ake psie usiska mi ostanu ked prestanem kojit... 😝 ...2 male kamienky v dvoch igelitovych sackoch...... 😀 ....ked bude blato budem musiet nosit podprdu, bo si ich zablatim.... 😝 ...ale nie....snad to prezijem a nejako si raz zvyknem ze uz nestoja ako za mladi..... 😀

sophie1981
14. aug 2009

ja som vystudovany agropodnikatel...... 😀 😀 ....takze profik na bio produkty.... 😝 ......a bio kravy/// 😅

nikollette
14. aug 2009

Sophie, ty máš teda hlášky 😀 😀 😀
už minule som písala, že sa tu na koňovi nasmejem, 😀 😀 😀
"2 malé kamienky, v dvoch igelitových sáčkoch" no to ma dostalo 😀 😀 😀