Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

roka96
5. aug 2009

moj papával v polohovateľnom kresle. Tam može byť dieťatko od narodenia,,
Andrea som si predstavila tú školku pre deti to musí byt zlaté! To sú tam všetky také maličke?

nikollette
5. aug 2009

Kristinka, iné mliečko nepije vobec len to plnotočné normálne?? a kolko ho denne vypije?

nikollette
5. aug 2009

Baby a čo si myslíte o tom ked je dieťatko v chodítku ked už vie chodiť a chodí samé, len je tam, aby nespadlo.. Viete ako to myslím... aby ste nemuseli mu držať v kuse rúčky a nehate ho pol hodku behať samé, pri vás, ked uz vie chodiť, a chodítko tam je len na opuru, keby sa nahodou zatackalo a malo hapať???

miskachrumka
5. aug 2009

ahojte tak smily ako to ide vam mai zas zaspali bez kocikovania bolo to dnes aj trosku s placom ale super zabuval teraz pred deviatou!no roka klokanka sluzi az dnes mala premieru!!!!!ukazala sa v dobrom svetle 😀 a ozaj unas to v bille nemaju tie brokolicove a krfilove hipp tak neviem kde to este kupim kde to este maju?a zevraj nemam davat karfiol lebo ze naduva .........taka ho asi nedam a co tak zeler kalerab alebo petrzlen? 😉

miskachrumka
5. aug 2009

j som nikol napisala svoj nazor už dnes na tieto choditka!ja maleho tiez dam do choditka ked bude vecsi a ja som tam bola veky vekuce a nemam ziadne problemy..............vies kazdy den pridu doktori alebo vedci ne nieco nove a keby sme sa mali vsetkym riadit ako sa vsetci neriadime tak by to bolo ine..........nikto ti nikol nezakaze davat maleho do chodula! 😉

nikollette
5. aug 2009

Ja tiez uvazujem z ked uz bude sám chodiť že tam može byt, nie cele hodiny, aj ked len chvilku, ... vsak uz to nebude záťaž pre neho ked bude sám chodiť, bude to len taká bezpečcnosť, keby sa zatackal a nedržala by som ho za ručičku...
baby malému by som chcela kúpiť také autíčko ako mám v albume na Vianoce, dobré je nie??? 😀 😀 😀
kuknite, je v albume : Christopherko...

Miska kde maš fofto spievajuceho macka??? 😀 😀 😀

blesk44
5. aug 2009

asi som tu prisla neskoro

jevel
5. aug 2009

nikol - podľa mňa keď ti malinký už bude cupitať sám , tak chodítko nebude chcieť a bude v ňom len vymýšlať. A hlavne pre jeho bezpečnosť by som ho tam nedávala , lebo by sa mohol v ňom prevrátiť. Deti sú v tomto veku živé striebra.
Ja by som sa držala rád tvojho doktora 😉 .

miskachrumka - každý deň doktori prídu s niečim novým - čo už vývoj nezastavíš 😉

nikollette
5. aug 2009

No nemalo by sa prevrátiť to chodítko,caspon tak píšu ze spna normy a čo javiem aké certifikáty, kvoli bazpečnosti.. tak neviem.. idem zalahnuť, na dnes končím..
brú 😵

mukky
5. aug 2009

Ahojte,my mame tieto 2 odrazadla a su super,malemu sa strasne pacia a to je hlavne.Vie sa na nich pekne odrazat,pusta si hudbu,hraje sa s odkladacim priestorom,kde mu davam hracky a on ich vyhadzuje 😝 😀
Mozem ich len odporucit,mam ich aj v albume,teda jedno,druhe je na chate.

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

blesk44
5. aug 2009

mukky, aky velky je ten bazen, co mas na fotkach?

blesk44
5. aug 2009

ja mam dvojcata a dnes tu niekto napisal,ze dava dieta do bazenika v obyvacke, co mi pride ako dobry napad na chvilku, kym idem na wc ap. bazenik ma makke steny a ked bude na deke, bude tam aj makko a teplo.
sa mi zda taky dobry rozmer a aj celkom vysoke steny a na leto sa zas zide do zahrady

mukky
5. aug 2009

blesk neviem ktory myslis,ale asi ten maly..ten ma asi priemer 140 cm,uz neviem presne.Kupili sme ho v Madarsku asi za 130 sk.na balkon sa nam ale asi nezmesti,mame ho na chate a berieme ho na dovolenku k moru.ten druhy bazen sme mu kupili na chatu,musime plavat a ten ma 3,65 m krat 78 cm.Vysiel nas v Madarsku na 2.100 sk.

blesk44
5. aug 2009

myslela som ten vacsi, ale ten sa nam asi do obyvacky nezmesti... zdal sa mi na fotke vhodny pre moje dve deticky
som na ne v podstate sama a snazim sa co najmenej ich spustat z oci, ale obcas to proste nejde, jedno sa este da zobrat do kupelne a nosit so sebou ap, ale dve uz nie... a taak bazen sa mi zda fajn, lebo je to makke, aj keby sa tam skotulali...

cestovatelkaandrea
6. aug 2009

jojo niki spavne si to vystihla od piatej mam fofry doma. teraz ked uz drobec chodi okolo nabytku a stvera sa kde sa mu zachce nemam cas ist na net. ked som doma, tak pisem len ked spi, lebo inak riskujem ze sa niekde ovali ☹

zuzka1.
6. aug 2009

dobre ranko, nika kde maju take auticka??je to samochodne, alebo ako?? super vec, krasnucke.

silviamt
6. aug 2009

baby kedy ste zacali prikrmovat, vraj sa uz volaco moze od ukonceneho 3 mesiaca len neviem co, 1-2 x za den uz dokrmujem bebou

cestovatelkaandrea
6. aug 2009

zuzka aj ja rozmyslam ze kupim take auticko tu u nas. aspon si tam maly vybije energiu, lebo doma to co stvara to je niekedy na pocudovanie. vcera robil horolezca na gauci. chodit poriadne nevie ale vylezie na gauc a potom sa stvera hore na operadlo a ked si hore sadne tak sa usmieva na celu izbu. No a potom odtial chyta vsetko co je na stene.

roka96
6. aug 2009

andrea moj tak isto nevedel chodit ale s ocinom už liezol na lezeckej stene! No ved je po nom. Ocino sa tešil na obdobie, ked budú liest atd. Tak si teraz užíva. A vieš ako mu to lezenie išlo?? Fakt sme boli v šoku. No a lezie všade jeho nebaví behat, ale vymýšlat má odrážatko na ktorom ho nebaví vozit sa ale šplhat na sedadlo vždy ho držím očami aby sa nestrepal.Teraz čo ma trojkolku to je jedna vec čo ho po dlhej dobe zaujala 😀

roka96
6. aug 2009

no idem rýchlo upratat niečo navarit a snád mi zostane čas aj trošku na internet. Dnes si Miška užíva starka išli spolu von tak musím využit , lebo pri nom sa mi absolutne nedá upratat. Vy kedy upratujete, a stíhate?? Lebo tento moj je živé striebro musím ho mat stále naočiach a mne sa pri nom nič nedá a ešte k tomu málo búva tak som death niekedy..
No čaute zatial potom Vás dočítam

blesk44
6. aug 2009

silvamt, ja mam dvojicky a nekojim, takze som len tak na skusku zacala presne, ked koncili 4. mesiac a celkom im o slo, zachvilu maju 5 mesiacov a uz zjedia ten maly hipp denne
ja som nepocula nic o 3. mesiaci, kazdopadne ma sa zacat mrkvou, ale je to individualne, niekto zacina jablckom

cestovatelkaandrea
6. aug 2009

roka ja upratujem vecer ked spi. alebo cez den ked ho supnem do bjornyho na pol hodinu. vtedy spolu umyvame riad a utieram prach. sem tam sa pri mne plazi ked vysavam ale nie vzdy. no a vacsinou robim vsetko ked sme s muzom doma z prace. on sa s nim hodinku pohra a ja vtedy lietam ako strela a upratujem. no a niekedy je to naopak.

nikollette
6. aug 2009

Ahojte, že je paráande to aftíčko 😀 😀
mne dali baby link v teme, amnia na nakupovanie - vo volenje diskusii.. je to na mimibazere predavaju aj ine typy.. nie len také porche, ale aj jeepi, aebo BMW 😀
moj je na to este maly, je to od 2 rokov, ale mozno neodolam a na vianoce to kupim..
Stoji to od 250-300eur...
Je to na elektrinu, nabijatelna baterka 😉

cestovatelkaandrea
6. aug 2009

roka ta skolka je fakt super. su tam deti od 3 mesiacov az do styroch rokov. strasne su zlate, ked je naraz pokope takych 5 drobcov od pol roka do roka. minule sa nas Damian hral s takym dievcatkom v ohratke na schovavacku, alebo som ho videla ako spolu este s jednym tak starym chlapcom ako on sa plazili ako o zavody k jednej hracke a potom ju spolu natahovali.
inak to ockovanie zvladol super. len v ten den mal zvysenu teplotu a troska ho nozky boleli ale vcera uz ani stopy po ockovani.

nikollette
6. aug 2009

Kde je Miska... ???? 🙂

miskachrumka
6. aug 2009

AHOJ NIKOL CHYBAM TI? 🙂 MAM TOHO TERAZ VELA TAK NSTIHAM NIČ 🙂 AKURAT KRMIMI AJ MALEHO POPRI PAPAME PRESNI DAVKU BANANOVU PAPA AKO DES............A VY AKO? 😉

cestovatelkaandrea
6. aug 2009

no jasne ze nam chybas. vzdy rano citam, ze si tu prva a dnes nic 😉

megi93
6. aug 2009

Ahojte, v dráčiku majú výpredaj na bazéniky, my sme náš kúpili za 5 eur a je taký trošku väčší. Len teda Babu už zistila, že sa z neho dá vyliezť, tak už z neho vylieza 😖 Asi budeme musieť kúpiť ohrádku

zuzka1.
6. aug 2009

niki nevies kde presne to je?neviem to najst, na ktorej strane to je. ten liunk na auticko

miskachrumka
6. aug 2009

anrea dakujem................ 🙂 nejak nestiham fakt popri malom strazim este jedneho rocneho chlapca od vcera vecera na dnes a zajtra.............tak ufffffff da zabrat!baby mne sa teraz mali vykakal ako keby vykakal len tu mrkvu cela stolica bola ako mrkva aj konzistencia aj farba to co znamena? 😒