Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
27. nov 2009

v obchode urcite nie...ale kukni kolko ma hodnoteni a akych,sice ty podla toho nenakupujes 😀 ,šišino co kazdemu uveri 😝 😀

nikollette
27. nov 2009

Mukky, ke´d to tak nazývaš, tak ja sa nudím skoro stále 😀 😅

nikollette
27. nov 2009

Inak aké hračky ste nakúpili v tom madarsku? Si ani nenapísala, a ja som už bola taká zvedavá 😅

mukky
27. nov 2009

. 😀

nikollette
27. nov 2009

Už pozerávam tie hodnotká, pre istotu 😉

nikollette
27. nov 2009

Ja som aj teraz na MMB 😀

mukky
27. nov 2009

kupili sme taku hraciu zirafu,podobne ako ten hrosik co som davala len je to vacsie,hracky do vane,do vodicky...taku hracku husenku co sa da na snurku a taha sa za sebou,neterke taky kolotocik na snurku co ked tahas tak take motyle sa tocia dookola,a aj tu husenku,neterke este tie kruhy na tyc co sa davaju...to jej na vianoce a mojmu aj nieco na vianoce a mikulasa..a uz vlastne nic,lebo tu som este chcela pokupit knizky a nejake hracky co rozpravaju slovensky a ma este 2 hracky nove zabalene v krabici z leta ale bol na ne maly,ma este ten vysavac 😀 ..uz nic nekupim 😀 a este som tie ceruzky kupil a a aj neterke..fuha neviem ci este daco..
no a 6 krabic tusim nutrilonu,ci 8?uz ani neviem...a hlavne ze uz pije mliecko..ten plastovy podbradnik,som sa mu dlho vyhybala..

no a potom vela vin 😝 a potravin,mm koselu elegantnu,ja svetrik,tricko a take nieco s dlhym rukavom,mi vypadol nazov ako sa tomu vravi 😀
len sme neboli velmi vsade kde sme chceli lebo nasi nevladali.. 😝

krpito
27. nov 2009

mukky, ja som raz kúpila tester a neviem, možno blbá náhoda ale to sa na originál nechytalo ☹ som sa musela každú chvíľu "frckať", teraz som si objednala tú morgan psychedelice, originál a tá je fakt dobrá, ale už ma neprovokujte parfémami, lebo idú vianoce a ja míňam na seba 😀

mukky
28. nov 2009

no ale tu mi uz treba kupit vetrovku novu,lebo sa mi moja nejak jak to pisali,aha,zbehla 😀 ,teda neviem,radsej neskusam 😀 som uz bola hladat,taku peknu pumu a nike som si skusala len boli nejake zbehnute 😀 😀
a mam este kabat a jednu vetrovku ale ked mne je v tom teplo,som chcela nieco tenke 😝

nikollette
28. nov 2009

Mukky pekne, pekne 🙂
To je na nič ked musíte so sebou ťahať niekho kto v tom nakupovaní nemá také tempo ako ty, však 😀

Krpi neprovokujeme 😉

mukky
28. nov 2009

krpi 😀
juj ale ta je bozska co som sem dala link,fakt,teraz mi tu vsade rozvoniava 😀 je slahnuta na papieriku 😀

mukky
28. nov 2009

ja som na make-upy 😀
stale mam novinku nejaku 😀 a mm mi minule rozbil uplne novy astor ten najnovsi 😝 ale mi nejak ani luto nebolo 🤐 lebo som mala dalsie asi 4 😀 🤐 a aj tak mne zatial naj rimmel sa pozdava..a puder astor..licka rimmel,riasenka rimmel..
a teraz som bola v tej tete drogerii a tam su pri pokladni take letaky s kuponmi akcie 😀

nikollette
28. nov 2009

My ideme zajtra do Ba...
chcem také tie plyšové kvetinky so ohybnou stonkou, určite viete.
Malému na postielku... ale kto vie čo ešte padne do ruky. Ale nechcem inak nič kupovať, si to nehávam na predvianočné obdobie 😉

som ale včera objednala prietelovmu bratovi takú adidas zimnú čiapku s malým šiltom, adidas penazenku.
Mojmu bratovi tiez takú adidas penazenku,a vonavku. A priatelovi nike penazenku. Som mu kupila pred dvoma mesiamu takú nike, svetlomodrú, a mna blbú nenapadlo, že bude hned špinavá. Tak musím kupiť ciernu 😅

No ale to len tak.. Velké nákupy budu az v polke decembra približne 🙂 🙂 🙂

krpito
28. nov 2009

no ja som na max factor, tiene som používala GOSH, ale akosi sa sprznili, tak musím postupne pozisťovať ktoré sú naj ... 🙂

krpito
28. nov 2009

opúšťam Vás dievčence, idú na mňa driemoty 🙂 dobrú nôcku 🙂 🙂 🙂

mukky
28. nov 2009

ja to mam uz davno,a za 1 euro z kauflandu,v baumaxe a inde to stoji okolo 4 ci 4 e 😝

ja som si minule kupila taku peknu nike penazenku svetlu bledu...kremova je...za nejakych 5 e no nekup 😀 a mam ciernu adidas 😀

taky super som nasla z mimibazaru obchodik na kebelky..dam link? 😀
ja som na kabelky 😒 aj okrem ineho 😀

mukky
28. nov 2009

krpi dobru 😔 moja

nikollette
28. nov 2009

Ja make upy vôbec...
ale zato mám dve plné obrovské kozmetické tašky 🤐 všeličoho možného... a kopec takého čo v živote nevyužijem 😒

mukky
28. nov 2009

ja sa licim asi od 13 rokov 🤐 😀

mukky
28. nov 2009

takze uz pozeras hodnotenia? 😀 to je dobre..

mukky
28. nov 2009

a vies ze som na teba myslela minule ked som si pozerala oblecenie xs na tej stranke co ma ta baba aj kabelky?ze reku ti napisem ci nechces kuknut,som na to normal zabudla 😀

nikollette
28. nov 2009

Aj ja sa líčim, ale make up nie e... 😉
iba púder 🙂

Krpi dobrú 😵

Kde majú tie kvetinky??? V kauflande?? Ale ja chcem len z modrými lupenmi - kvetmi...

mukky
28. nov 2009

niki ale to uz som davno kupila...asi aj pred pol rokom..teda mama moja kupila drobcovi

niki tak to musis aj make up a pudrom to zafixujes...uvidis tu zmenu 😀

mukky
28. nov 2009
nikollette
28. nov 2009

no idem aj ja offík...
tak príjemné ponocvanie Mukky 🙂 😉

dobrú

nikollette
28. nov 2009

Už som to videla 😉

mukky
28. nov 2009

moj drobec dnes urobil taku dlhoziznu ryhu cez plavajucu ze az strach 😲 jak toto mm zbada rano 😀 ,ale moja vina..nemala som drobcobi dovolit robit to co nemal.. 😝
a dnes sa sam naucil stverat na tu stolicku na jedenie..som sa tak rehlila...ze ani som nevedela zo seba dostat nono a on videl ze sa tesim 😀 a smejem sa tak stale dookola,,normal sam az vyjde na nu ako horolezec 😀

mukky
28. nov 2009

dobru 😵 ,uz nebudem dlho,asi hodku

lenka_66
28. nov 2009

mukky , no sikulku mas doma 😉

inac ak sa neurazis tak ty by si mohla mat nick - konecnik.bo stale tu konci den 😉

zuzka1.
28. nov 2009

dobre ranecko,

no co kocky???ste debatili, my sme vcera oslavovali, sovkor mal meniny, mm isiel nasich zaviezt o pol 4 rano 😀 😀 susedia tu boli, ozaj super zabava, sa spievalo aj tancovalo, maly vsetko krasne prespal. hore to tak nepocut chvalabohuu.

idem dat kaf e anieco pospat este, lebo som nejaka rozbita a zacina ma boliet hlava 😝

make up pouzivam podla toho, ci mam pred mrchou alebo nie 😀 vtedy sa mi vzdy volaco vyhodi na ksichte.

ale inak, ako sa mi chce, malovatka ja milujem nakupovat, a laky na nechty a potom mi to tam stoji a nic z toho.

aky dnes plan, tu je nejak sychravo, ale von asi pojdeme , nech sa prevetram ja aj maly. mm ma dnes 2 montaze, tak ho uvidme az vecer 😎 😠 😠 😠