Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
29. jún 2010

@bashenka vidno že nedočítavaš 😀 ahoj 😉
dophilus som kupila,co ste radili

wandeirra
29. jún 2010

@bashenka,ja sa bojim tej salmonely,zmrzku mu radsej ani nedavam,ani jogurty teraz.. maly nastastie nie,nepyta vsetko co mam ja. aj tu uz je riadny hic,T uz je hore,ale nejdeme este do tej horucavy. az tak za hodku.
kamoska kde býva?

bashenka
29. jún 2010

To som JA radila 😝 ... je to super. a dávaš mu tú jednu malú lyžičku čo tam je, nie?? dočítavam len tak zbežne.. šak vy tolko píšete že kým dočítam tak sa mi aj malá zobudí 😝

bashenka
29. jún 2010

wandeirra, niekde na dedine... to aj z jogurtu može byť?? ☹ som ani nevedela...

wandeirra
29. jún 2010

bashenka nie neroztiahlo sa,cakala som ze bude hrozne vyzerat po porode,ale nepribrala som vela v tehu a riadne som to natierala,nemam ani strie dokonca 😅 😅 😅

wandeirra
29. jún 2010

hej salmonela z vajec,z pokazeneho mlieka,majonezy

nikollette
29. jún 2010

Mukky všetko naj k meninkám 😵 😵 😵 zdravíčko, šťastíčko, lásku a všetko čo si želáš 😵 😵 😵

leelo
29. jún 2010

@bashenka viacere sme tu radili ten infant dophillus, je tam omnoho viac kmenov ako bio-gaya.

no ja mam dnes narodky+meniny, takze dolezity den a pre mojho muza vzdy darcekova dilema. ale on na to cely rok kasle, sam si je na vine. ja vzdy pocuvam ludi, po com tuzia, co im chyba, robim si poznamky, pripadne ked da niekto dobry tip na darcek, takze s tym problem nemam 😝

nikollette
29. jún 2010

Wan, ty máš tetko na lítku, tam kde ja??? Teraz pozerám 🙂 🙂
čo tam máš?

leelo
29. jún 2010

baby, ked nemate jogurt niekolko hodin v kufri auta, tak sa salmonely bat nemusite 😉

mukky
29. jún 2010

@nikollette dakujem nikuška 😵

nikollette
29. jún 2010

Juuuj Leelo aj tebe vetko naj, naj, naj.... Aj k meninkám, aj k narodkám 😵 😵 😵 😵

bashenka
29. jún 2010

tak to je super !! ... mna každý odhováral .. nech si nič nedávam dokonca ani pearcing, že to sa mi brucho rozpára a takéto voloviny 😉

nikollette
29. jún 2010

Bashenka ja mám 7 keriek 😀 😀 😀 😀 😕

nikollette
29. jún 2010

aj piercingy som mala 2 😉

mukky
29. jún 2010

@leelo jéj ty mas aj narodky????vsetucko naj,kolko mas rockov?31?

bashenka
29. jún 2010

Tak aj ja sa pridávam ... 😅 všetko NAJ ... to máš super dva v jednom .. tie meniny aj narodky @leelo 😀 a malý bude s vami na večeri??

wandeirra
29. jún 2010

niky,mam na lytku asi mesiac Tobi..este nie je ale dokoncene

bashenka
29. jún 2010

@nikollette ... ja si chcem dať teraz ale ešte rozmýšlam čo presne... a to kde máš 7 keriek?? Máš ich na fotkaćh?? Ja to chcem vidieť !! 😉

nikollette
29. jún 2010

Wan, jéééj.. Ja mám tiež na lítku to meno malého 🙂
nebolelo, že... 😉

mukky
29. jún 2010

@leelo a chcela si nieco na narodky alebo nie?alebo co ta potesí?vie sa mm trafit?

ja si vyberam radsej sama co chcem,ale potesil aj prekvapko 😎

bashenka
29. jún 2010

A ako bude vyzerať @wandeirra ?? .. aj ja chcem niečo spojené s laurinkou ale nenapadá ma čo ☹

nikollette
29. jún 2010

Bashenka kuk tu... Ja tam mám 7, a MP sú 3...
http://www.facebook.com/profile.php?id=13207253...

wandeirra
29. jún 2010

ja tiez piercing aj tatto na bruchu obidve,a prezili porod v pohode

@leelo,jasne ze nenechame jogurt v kufri auta a potom spapame,ide o to,ako ich skladuju v niektorych obchodoch,napriklad ze chladiace boxy idu len na 50% napriklad,aby sa energie usetrili a je o na ukor toho tovaru,ktory ma urcite kriteria ako sa ma skladovat...tu v obchode bezne vidim nafuknute jogurty,aj ked nie su po datume spotreby,preto nekupujem v lete. u vas je mozno vyssia kontrola tohto,ale tu nula bodov

wandeirra
29. jún 2010

niky,nie nebolelo vobec

wandeirra
29. jún 2010

este tam chcem ornament k tomu nejaky,nieco mi v salone vymyslia,nejake navrhy a si vyberiem. alebo este mozno dopisat dve pismena na tobias,neviem este

bashenka
29. jún 2010

@nikollette ... ja niesom na FB... do albumu sa asi nedostanem, že?? ☹ A čo tvoj priatel 3 ?? ..

nikollette
29. jún 2010

Dostaneš, je verejný.

nikollette
29. jún 2010

že on má 3 kerky... že nie všetky na foto sú moje..

bashenka
29. jún 2010

nikollette, nedostanem sa tam lebo niesom registrovaná 😔