Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
5. máj 2010

caute , ja len na skok ani nedocitavam bo zivot je svina 😠 .neviete mozem malemu sparglu? vsade pisu ze je vhodne aj pre male deti ale to myslia od 1r. ?

nikollette
5. máj 2010

DObré ránko....

CO zase riešite???
Strie, kilá, ....? 😅 😅 😅

Leni, prečo je moementtálne život sviňa momentálne? 😕

nikollette
5. máj 2010

JA ako píšem... sa opakujem ako papagáj 😝

vevusiatko
5. máj 2010

leni ahoj co sa deje...
zuzi kukla som tu babu.....no sila 🙄

Niki o kilach nehovor teraz len furt zerem a mam uz nie 3 kila navyse ale 4 ☹

nikollette
5. máj 2010

Veve, ja práveže cez deň moc nejem, ale na večer po tej 15-16tej sa to začína 😝
A ide až do pol noci cca 😒

vevusiatko
5. máj 2010

niki to aj ja som mavala tak, ze ja som jedla njprv na obed mozno ani to nie a vzdy az vecer ked chlap prisiel z prace ale teraz jem aj sama 😀 cely dne

petka035
5. máj 2010

Ahojte čo sa to tu rieši? 😕 aj ja sa pridávam,k tomu,že jem celý den, ved ja sa už ráno zobudím hladná 😀 ale nevadí,zas nejaká hroza to nie je, ja by som radšej narástla 😅 ale kebyže mám ísť do práce tak to by som mala inú depku,toby som aj behávať začala 😀

mukky
5. máj 2010

ahojte,idem dočítať

nikollette
5. máj 2010

Baby inak ak by ste mali záujem o tv do auta, zabudované v tej vrchnej časti autosedadla, ktroé pasuje do všetkých áut, čiže je univerzálne, stačí dať vedieť 😉
MY si asi zadovážime, ešte uvidíme aká bude cena.. LEbo už má MPs toho doma, ale ešte nevieme presnú cenu...
Je to super pre drobcov, na cesty, aby sa v aute nenudili... Pustíte im tv, alebo roprávku a je klud. Alebo tam možu hrať aj hry. Je k tomu asi 5 či 6 ovládačov ku hrám... Jedno balenie obsahuje dve vrchné časti sedačky.. Cize ked sedíte vedla drobca, aj vy môžete sledovať ako on 😉
Je k dispozícii celá lod, takže počet kusov nie je problém 😀

mukky
5. máj 2010

mna okolo 1 v noci začala chytať migréna 😝 tak som si šla lahnuť,zobrala som ibuprofen a rano vstal malý asi o 6.25 a hlava ma bolela opať 🙄 ,este že bol mm doma som do 10 lažala ,malý mi pravidelne utekal buchat na dvere a krical mama,mama 😀 a mm že mama je v obchode,nie je doma či čo mu hovoril 😀
ked som vstala opat tabletka 😝 no nejak som sa premohla a sli sme s malým aj s mm von a teraz opat ma zacna pobolievať 🙄
bud zmena pocasia,aj kavu som vcera nepila vobec ale to nebude preto..raz za čas sa mi to stáva a 2 krát som mala spojenu aj s 😝 ble na wc 😝

nikollette
5. máj 2010

Veď aj ja by som možno jedla celý den.. Ale keďže vyliezame z postele po 12tej, prebalíme, najprv nakrmim malého, urobíme rannú hygienu... Pohráme sa a už je aj 15 hodín... Keže vstávam ráno, určite jem aj ja 😅

zuzka1.
5. máj 2010

ahojte,

niki znacka?cena??to sa da potom aj vymontovat klasika a prehodit do ineho auta???

nikollette
5. máj 2010

Jasné... Kedže je to UNI... NO čakáme akú cenu nám povedia, a aj my podla toho uvidíme... Zas enedám za to neviem kolko, aj ked haluz je to riadna 😉 a na cesty pre drobcov fakt super... Hlavne ked sa na dovcu ide.. Ale aj hry su tam take aj na krítke vzdialenosti zabaví deti 🙂 (alebo aj rodičov) 😀 😀 😀
A ked vystupite z auta, a aby to nepichalo oči zlodejom niekde na parkovisku, dá sa ta tej obrazovke zatiahnuť zips, a vôbec nie je vidno že je tam nejaké autoTV 😉

vevusiatko
5. máj 2010

niki nieco take chceme tak ptoom ked budes vediet hod blizsie info 🙂

nikollette
5. máj 2010

To jeden chlap kúpil toho celú loď, ale nevyšiel im podnájom v auparku, (kde by to samozrejme predávali omnoho drahšie) tak navrhli MP či to nechce predávať u nich v obchode alebo cez net... No aj my sme zvedavý na tú cenu...
Ale snád bude dobrá, kedže nebudú platiť zamestnancov, ani drahé nájomné niekde v auparku....

nikollette
5. máj 2010

Ked budem vedieť presnú cenu, napíšem a pridám aj fotky toho 😉

vevusiatko
5. máj 2010

jasne som zvedava 😀

zuzka1.
5. máj 2010

ja tiez, cakame. sme chceli maly dvd s obrazovkou, ale toto by bolo lepsie. ak to bude smaozrejem za nejaku normlanu cenu. koniec koncov mm sa rozhodne, ja mu dam len vediet. viem, ze take zohanal.

vevusiatko
5. máj 2010

mukky ahoj snad ta to prejde ☹

vevusiatko
5. máj 2010

my sme minule chceli kupit take to obycajne dvd do auta lenze to co sme chceli uz nemali v akcii ☹

mukky
5. máj 2010

nikoll ale to asi namontuje nejaká firma do sedadla,alebo sa to len zavesí? 😕
mm kamarát to má v mercedese v obidvoch sedadlách ale to uz mal vo výbave a druhý to má na strope,sa to vyklápa

vevusiatko
5. máj 2010

to budu asi len tie zavesne 🙂
my vyuzivame notebook lenze to musim sediet pri malej...ale tak vacsinou cestujeme v noci

nikollette
5. máj 2010

Mukky, nech to čím skôr prejde...
NO vyzerá to byť haluz...
Pockajte pofotím to narýchlo...

vevusiatko
5. máj 2010

uz to mas?? fot 😀

mukky
5. máj 2010

baby dík hadam ano a uz vecer budem ok,pojdem si lahnut neskor,chlapi uz spia 😅

vevusiatko
5. máj 2010

mne dragana este nespala...ale potesim ta cca po mesiaci sa dragana uz neboji vody....dnes si nechalaj vlasky umyt predtym to bol boj 😉

nikollette
5. máj 2010

Pridávam foto. Pozor (!) Pridávam len jedno dvd, a príslušenstvo k nemu. Ovládače na hry, (je ich dokopy 6 ci viac..) ovládač, hry, a kable a veci k tomu... Ale v balení je to čo som odfotila ešte jeden krát. Cize všetko co je na foto, plus ešte raz to isté. Ale načo by som fotila to isté 2x...

A inak bude na predaj aj tiež tv-dvd pre predného jazdca... Ciže aj tí čo sedia v predu môžu mať v predu tú telku... To je mensie balenie.... a len jedna obrazovka samozrejme 😉

mukky
5. máj 2010

mne malý spáva teraz vacsinou 4 hodiny cez obed comu som rada 😀 no ale ved od rana ked takmer si nesadne a nezastaví sa ani niet divu..
kupanie mame este stale s placom ☹ mm mi vravel nech skusim kupat s plienkami do vody,lebo si drzi pisuliacika asi sa boji ze nesmie sa vypisat do vody alebo čo 😕 ☹
cca 3 týzdne dozadu sa kupkal strasne rad a dlho sa tam vedel pekne pohrat ☹

vevusiatko
5. máj 2010

niki a cenu uz vies?? ako sa to tam montuje? 😀 ja som antitalent 😀

vevusiatko
5. máj 2010

mukky aj mala sa predtym rada kupala milovala to a teraz klop klop je zase vo vode spokojna 🙂