Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

bashenka
10. júl 2010

zuziiiicek17 ... šak jasné že to pivo nepil 😀 ... moja už konečne spí ... dúfam že nebude dlho ťahať chceme ísť k vode poobede tie rukaviky vyskúšať sa viac teším ako malá... no jo lonsdale 😝 to už hej a ešte na miminku to vyzerá super 😝

mukky
10. júl 2010

@lussy23 ahoj

http://www.google.sk/images?hl=sk&q=zivanska+re...

a co je sestre? 😕

neviem ktorý link presne...ja vyzivu som este nedala ani jedlo v poharikoch

zuziiiicek17
10. júl 2010

@mukky ja som ich davala len tu a potom su na fb 🙂

mukky
10. júl 2010

@zuziiiicek17 po 15 rokoch sa budeš 😀

zuziiiicek17
10. júl 2010

@bashenka 😵 aj ja uz chcem take velke dietatko 🙂

lussy23
10. júl 2010

@mukky - má zamotané črevá ☹ neviem, ako sa o správne hovorí. proste mala tvrdé brucho a nemohla sa to. 😔

zuziiiicek17
10. júl 2010

@mukky mne by to vadilo 😀

bashenka
10. júl 2010

Zuzi vážne?? ... ja ked som pozerala v tom velkoobchode pre deti kočíky tak som bola unesená ... bol tam jeden za 1600eur.. .taký parádny že som si hned chytala bruško že chcem dalšie 😀 😀 ... ale taký drahý by som samozrejme nekúpila ... 😅

bashenka
10. júl 2010

Ja zas chcem ešte malé... to tak rýchlo ubehlo ako voda.. za chvílu do školky ja do školy a už to bude to samé každý den ani sa už maznať nebudeme ako kedysi 😖 už to rastie... a za chvílu mi povie že má frajera 😅 ... minule na preliezkaj si ju taký chlapec zatiahol dozadu a pošepkal jej že ju miluje 😀 😀 no ja som sa tak smiala s priatelom 😀

zuziiiicek17
10. júl 2010

@bashenka vies co ? tehu by som chcela byt ...ale dve deti by som nezvladla 😅

a ten kocik bol zo zlata?

bashenka
10. júl 2010

Práveže som pozerala čo je na nom také drahé ... ale mal pekné vajíčko vyzeralo dosť kvalitne ale ten kočík taký ako každý druhý mi prišiel... to by ani nikto nespoznal že máš kočik za také peniaze...myslím že Gott si taký kupil... akože bol parádny ale zas na tolké peniaze mi neprišiel... 😎

bashenka
10. júl 2010

Mne sa tiež lúbilo byť tehu 😝 ... len tam sú zasa tie obmedzenia..... mohli by lietať bociany 😝

zuziiiicek17
10. júl 2010

@bashenka ty by si chcela babbo ??fiha

bashenka
10. júl 2010

a určite nechcem naraz také malé deti odchovávať ... z toho by mi praskla hlava, chcem si počkať kým si všetko dokončím našetríme ešte vela vela penazí nech sa má mimčo dobre a potom možme začať na tom pracovať 😝 to už aj L. bude väčšia. Len sa toho už neviem dočkať prežila by som si to všetko znova hned ...

mukky
10. júl 2010

@lussy23 ☹ to mi je luto,to je sestra z konika tá ktorá sa o teba stará? ☹

lussy23
10. júl 2010

Mukky áno. už sem nechodí. neviem prečo. 😒

zuziiiicek17
10. júl 2010

@bashenka no presne tak nad tym premyslam aj ja 😵

mukky
10. júl 2010

@lussy23 tak ju pozdrav a skoré uzdravenie jej prajem

zuziiiicek17
10. júl 2010

MY SA IDEME VONKU TROSKU POCLAPKAT 😵

bashenka
10. júl 2010

hmm... sa más zuziiiicek ... ja tu teraz na nete brázdim malá mi spí a p. ešte musel zbehnúť do roboty tak nemám čo robiť ... spať sa mi nechce 😔

zuziiiicek17
10. júl 2010

@bashenka ja by som tiez chcela take ...keby maly pospal niekolko hodin 😵

bashenka
10. júl 2010

časom sa to možno ešte upraví... ved moja ked bola menšia tiež mi krátko spávala cez obed hodinku alebo tak.. potom mala jeden čas že absolutne nespávala a večer zalahla už o pol 8-mej a bola jak delo unavená hned ju to zlomilo do 5 minut spala.. teraz ju nechávam nech spí kolko chce a večer ju tiež nenahánam aj tak by hned nezaspala..

bashenka
10. júl 2010

joooj baby, inokedy tolko píšete o takomto čase ..teraz nič 😅 idem asi kávičkovať ... napustím si aj ja bazénik na balkone a budem sa člupkať 😝 😝 ... tie Bojnice asi na zajtra zruším ... sa tam uvaríme v takom teple radšej by som sa išla od rána niekam kúpať ..

lussy23
10. júl 2010

Našla som takýto recept. Bol v kategórií pre najmenších. Ingrediencie
•-3 banány
•-3 broskyne
•-3nektarinky
•-3 kiwi
•jahody,maliny či ríbezle
•-strapec hrozna
•-dve lyžice medu
•-šťavu z jedného pomaranča
•-strúhaný kokos a biely alebo ovocny jogurt
Inštrukcie
Samozrejme,že ovocie umyjem. Broskyne, nektarinky a kiwi nakrájam na približne rovnako veľké kúsky-tak na jeden raz do úst..Pokrájam banán na kolieska. Všetko dám do veľkej misy a pridám umyté jahôdky, ríbezle a na polovičku prekrojené bobuľky hrozna. Premiešam. Ja to robím rukami,vtedy sa mi nepoláme krehkejšie ovocie. Do toho pridám dve lyžice medu,premiešam, posypeme kokosom a zalejem šťavou z pomaranča. Na chvíľu-tak na pol hodinku-dám do chladničky ochladiť. Keď už deti nevedia vydržať, tak šalát vyberiem z chladničky, rozdelím do misiek, polejem bielym či ovocným jogurtom a zaželáme si- DOBRú CHUŤ !!! ..koľkokrát mi z tohoto mňamka-ako to nazvali moje deti- zostane len kokos nalepený na stenách misy..a že tým mojim hladošom chutíííí :-}

lussy23
10. júl 2010

Od koľko rokov niečo také?

lussy23
10. júl 2010

Od koľko rokov niečo také?

zuziiiicek17
10. júl 2010

@lussy23 prepac ,ze sa ta budem tak blbo pytat ,ale preco sa o teba stara sestra? a kolko mas rokov .Vlastne o tebe vobec nic nevieme ...tak ak to nie je tajne ,tak sa popis 😀

lussy23
10. júl 2010

@zuziiiicek17 Keď som mala sedem rokov, zomreli nám rodičia. ☹ Mám 18rokov.

zuziiiicek17
10. júl 2010

@lussy23 ou ,prepac ...to mi je luto ...
NApis este nieco o sebe...

petka035
10. júl 2010

ahojte my sme boli dnes v aquarelaxe v DK,super bolo 😵 malej sa páčilo.hodím dáke fotky

petka035
10. júl 2010