Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

roka96
19. aug 2009

rastú nám tie babenka pre očami však?? ja niekedy nechápem, že kde mám to bábatko 😲

nikollette
19. aug 2009

Veru pravda.. ide to rýchlo, až velmi...

roka96
19. aug 2009

inak pozerala som to tvoje video na youtube a peknú hudbu si vybrala!!! 😉

roka96
19. aug 2009

ja som sa minule hrala na www.n-joy.cz len som nemala moc času .. musím niečo aj ja vytvoriť!!!

roka96
19. aug 2009

dnes robím Mikinkovi fazuľu.. už raz mal a chutila dúfam bude aj dnes !

miskachrumka
19. aug 2009

roka mas pravdu nieco si nahovarat to nieje bohvie co ale co už ...........ja aspon v kutiku duse verim ze sa to zlepsi! 😉

roka96
19. aug 2009

ved verit treba!! Ja som dúfala najskor do tretieho mesiaca potom do polroka a odvedy si hranice nedávam.. čo má príst príde a na niektoré veci sa oplatí počkat!!! 😉 budem si potom viac vážit veci, ktoré sú pre niekoho samozrejmsot ako je spánok no nie?? 😉

roka96
19. aug 2009

my sme s mužom usúdili, že to máme za to aký sme boli... stále sme boli v práci stažovali sa ako toho máme veľa, ked sme mali voľno tak sme vždy museli niekam ísť.. neobsedeli sme doma.. ked sme mali volno sme vstáli pili kávu aj 3 hodiny a rozprávali sa - to sme mali strašne radi! a stále sme si hovorili, že máme toho vela, vela a preveľa... nuž až teraz sme pochopili, čo to je veľa... ked sme boli sami boli sme síce do večera v práci ale prišli sme domov a bol klud!! telka, spánok, teraz sa cez den narobíme viac ako v práci ale večer relax nepríde!!! večer je u nás total chaozz. no tak si hovoríme, že si budeme viac vážit samozrejmosti!!!

miskachrumka
19. aug 2009

tak ja idem do poradni potoms a uvidime pa

roka96
19. aug 2009

Miška uvidíme?? 😀 😀 😀 na fotkách z pasu.. hádam dopadneš ok!

cestovatelkaandrea
19. aug 2009

Roka mas penku novu fotku, taku dovolenkovu primorsku 😀

nikollette
19. aug 2009

Roka malý je na tej foto chutný, kukala som v albume 😉

cestovatelkaandrea
19. aug 2009

Niki aj nejako oslavite maleho prvy pol rok?

vinifera
19. aug 2009

Čau Niki. Tak gratulujem k malého narodkám🙂

nikollette
19. aug 2009

Ahoj Kati 🙂 dakujeme 🙂

Andy malému sme pokúpili vecičky na jheo prvy pol rok, aj som ho cvakla, kuk album 😉
a dnes som robila takú studenú tortu, smotana, piškoty, ovocie, mnam 😀

cestovatelkaandrea
19. aug 2009

Niki aj ja by som si dala, mnam. Ja som taku robila na manzelove narodky tu v NL a z tej smotany sme dostali hnacky. Bolo nam veselo 😀 Vtedy som sa bala aby to maly nedostal tiez, lebo bol kojeny

nikollette
19. aug 2009

jaj kati ved aj vy máte pol rok 😀 😀 😀 😀 😀

teraz pozerám.. ja som ale trubica 😅

Všetko naj, naj, naj 😉

nikollette
19. aug 2009

Mnam, to je moja jediná torta čo zjem.. inak torty moc nemusím 😝
ale tá smotanová, studené, mňamiky, až sa teším, ked bude dobrá, navečer 😉

cestovatelkaandrea
19. aug 2009

Niki, maly je fakt zlatucky. Vyzera ako taky kludas.
Vinifera tak aj ja sa pripajam ku gratulacii

nikollette
19. aug 2009

Hej je kludas, úplný.. asi po tatovi, lebo ja nejsom...
aj ked som bola mala som revala pre nič, za nič stále 😅

vinifera
19. aug 2009

Dakujeme Andrea a Niki. 🙂 😎 😀
Inak Niki tú tortu by som si aj ja dala. Len keď ja nemám žiaden talent čo sa kuchyne týka. 😖 Minule som sa snažila piecť rezne. 😖 Nakoľko sme sa nasťahovali späť k našim tak v podstate v maminej kuchyni. Má staré panvice. Obľúbené v ktorých pečie rezne. (totižto všetky teflónky čo sme kupili sú doškriabané, lebo môjmu otcovi ťažko vysvetliť, že z tej panvice nemá jesť klasickou vidličkou 🙄 )Tak som teda šla piecť tie rezne na starých klasickkých panviciach.(Veď šak mama na nich pečie fenomenálne rezne - tak prečo by som aj ja nie...) Na jednej bolo zospodu niečo prichytené. Takže mi to začalo horieť. Kým som zachraňovala panvicu tak mi na ďalšej zhorel rezeň.... Keď som šla cediť zemiaky k tým rezňom. Tak mi dierkami, čo je na uško na hrnci vytiekla voda na nohu a ešte som si ju aj obarila. Proste ja v kuchyni to je hotová katastrofa.... 😠

nikollette
19. aug 2009

Aj ja som katastrofa v kuchyni..priatel varí ale dobre 😉
ale ta torta je jednoducha, to neni varenie, ani pečenie, len ukladanie piškotov, ovocia, na sebe, a vrtstyv zalievat ochutenou smotanou 😉

roka96
19. aug 2009

ja tiež takú tortu lubim.. no musím si urobit... tiež nemusím ostatné ale táto je taká svieža!!! no zajtra sa asi robí torta 😀 chute ste mi narobili!!!

roka96
19. aug 2009

Andrea za chvilku si s Damianom!!

roka96
19. aug 2009

no aspon na fotke mám more, ked tento rok na živo asi nebude ale nechýba mi...

nikollette
19. aug 2009

Roka súhlas taká svieža, mnam... najlepšia proste
🙂
ja tam ľúbim veľa jahôd hlavne 🙂

roka96
19. aug 2009

dnes to je aké ticho 😕

vinifera
19. aug 2009

No strašnéééé 🤐 🙄

roka96
19. aug 2009

idem aj ja zalomiť!!

nikollette
19. aug 2009

Hm, upadá téma 😅
Neni už čo písať, všetko sme vyčerpali 😀 😀 😎