Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
25. máj 2010

Ok odfotím ak chceš a pridám foto, ok??? 😀 😀 😀
Hej nakrájané 🙂 e cele jablčko ti tam tresknú, ako na obedoch v školskej jedálni 😀 😀

mukky
25. máj 2010

@nikollette ty sa más 😀 ze dietne na teba 😀
nugetky a dzusik? 😔 😔 😀 ,malý to papa? 😀 aj ja som minule chcela nieco zdrave malemu tam ale nic som nenasla 😀 tak mal chrumky alebo mava roztek 😔 😀

nikollette
25. máj 2010

Ale ešte vám urobím chute na noc 😀 😀

mukky
25. máj 2010

@lenka_66 kakaja kristína 😀

mukky
25. máj 2010

@nikollette vydrzim..

nikollette
25. máj 2010

Este mal len jogurtík (to je ako danone s ovocím, a ovocnú taštičku, a 2 hranolky 😔 či tak....)
Uviíme ci spapý kuracie nugetky z prsíčok... sú tam iba 4ks v happy meale, ale určite nezje ani 2 z toho 😅

nikollette
25. máj 2010

Dobre, odfotím našu nočnú hostinu 😀 🙂

nikollette
25. máj 2010

Ale potom budem musieť ísť off, chalovať a aby sa MP neurazil, že ešte on ide do Ba kvoli tomu, a ja si bude na nete vysedávať, sa mu musím potom venovať a nie tu trčať 😅

lenka_66
25. máj 2010

idem ja kuknut odsudene .som si dala nahraat.

mukky,

https://www.youtube.com/watch?v=vx0Usjr5QPU

majte sa

nikollette
25. máj 2010

Jediné čo som z mekáča asi nemala a ani si to asi nikdy nedám je filet - O - fish 😝 bleee.. taká rybacina v žemli...
to mi na mekáč vôbec nesedí....

nikollette
25. máj 2010

Leni ahoj 🙂

mukky
25. máj 2010

@nikollette samozrejme,chod..a ja pjdem kuk film a leni ahoj

nikollette
25. máj 2010

Ale pridám este foto ked dojde 😀
nech vám aspon chute narobím 😅 😕

mukky
25. máj 2010

@nikollette 😀 😠

nikollette
25. máj 2010

Čo pôjdeš pozerať aký film? 🙂

nikollette
25. máj 2010

Už mi pár ludí odpísalo na tie opice. Haha jsné, že peniaze dopredu do zahraničia na prevoz...
Podvody 😝 takže opička asi nebude ☹

nikollette
25. máj 2010

Akurát že MPto dopleitol a na namiesto ovocneho vrecuska vypýtal ovocnú taštičku... no čo už...
a ešte coly nie sú na foto 😉

mukky
25. máj 2010

@nikollette taštičku mi pošli 😀

nikollette
26. máj 2010

Čavte!!!
Dnes som tu prvá, wau. To je u mňa premiéra 😀 😕
Nejak som nevedela spať 😖 že by som sa včera moc prejedla? 😕 Som bola plná ako prasa, ma až brucho rozbolelo 😝
MP chudák unavený, ako dojedol, išiel hneď zaľahnúť. A potom aj ja, s plným bruchom 😔
Dnes chystám veľké upratovanie, lebo už je tu ako po výbuchu.....
Ale do kelu, už ,ma chytá únava, že by som išla znova zalahnúť 😕 😅 😔

nikollette
26. máj 2010

Mukky mali sme čučoriedkovú taštičku, dobrá bola, kyselkavá, mňam 😀 😉
túto som ešte nemala... V podstate už dávno som nemala taštičku, lebo mi moc nešmakovala...

zuziiiicek17
26. máj 2010

dobre ranko 😠
mna tu uz ozaj trafi .Maleho tobiasa v noci bolel zub .cize mi asi 15krat zobudil maleho .Ta sprosta krava ho cele dni pcha sladkostami a este sa bude cudovat ,ze preco ho to boli .Keby si aspon umyvali zuby ,ale ani to . 😔
teraz isli k zubarovi ,lebo mal opuchnute licko.

@nikollette vy ste mali fakt hody vcera.Aj ja by som si dala konecne nieco dobre.Mne by stacilo aj jedlo od babky 😔

nikollette
26. máj 2010

Ahoj Zuzka...
A nemôžeš si zbehnúť do obchodu, niečo si kúpiť, alebo objednať, alebo tak? Keď už hentá sa nevie o svojich hostí postarať 😠

vinifera
26. máj 2010

Bré ráno ženy. Ja som teda toho moc nenaspala. Malý sa vnoci škriabal ☹(
Som vstala hore riťou. Drahý ani nestihol oči otvoriť už som nanho navrieskala. Ešte že nemá potrebu mi to vracať lebo by sme sa asi pozabíjali. Dokonca aj rańajky spravil. Hmmm - raz za sto rokov ale predsa. Mama sa ráno záhadne niekam vyparila - nezvyk u nej. Tuším mala ísť do Polska - ale nie som si istá - dnes je streda?
Mačku som ráno nabalila drahému do auta až ju niekam do inej dediny zavezie. Až od hladu nezdochne - alebo si ju zoberie na bazár. Len tam už kraľuje teraz iná mačka a je to mačka a má tam 4 malé mačence tak predpokladám že mu vypráši kožuch a nepustí si ho do revíru 😲

mukky
26. máj 2010

ahojte,idem dočítať a koho tu nevidím??nicoll ráno?? 😕 😲 😲 😀 😀

nikollette
26. máj 2010

Vini, to mi je ľúto, zase ho svrbel ekzém?
Chudák TP 😅 a ešte aj mačku musel brať 😀 Môj by ju tak vyšmaril z auta že až 😀 (neznáša mačky)

Mukky ahoj.... 🙂

zuziiiicek17
26. máj 2010

ja by som vas tiez mala docitat,,ale to asi az doma.

@nikollette teraz som si robila ranajky,ked nie su doma.ona sice vari ,ale tolko ,ze sa z toho nenaje ani decko.A take humusy ze konec.

zuziiiicek17
26. máj 2010

vini ,ozaj ,ten ekzem.ako s nim pokracujete ?

mukky
26. máj 2010

počkať,počkať nikuš kedy si vstala??? 😕 ten čas na konovi je dobrý? 😕 že 7.22 😕
ano ,ta čučoriedkova bola vynikajuca,joj a mam na nu chuť 😀 ale som schudla už 1 kg 😀 ale pre mna to je dobrý zaciatok..,sa tomu teším 😅
ale mám mať dnes placky len rozmyslam ci sa nedaju piecť bez oleja 😕 😔

mukky
26. máj 2010

som mala aj jablkovu ale tá mi velmi nechutila lebo boli jablká sladké a ja radsej kyslé...a ved si vravela ze ju nemáš rada 😀

zuziiiicek17
26. máj 2010

@mukky ty chudneees ?? 😕 😕 😕 TO NIE JE FEEEEER 😢