Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

petka035
8. júl 2010

vložky 😅

zuziiiicek17
8. júl 2010

@petka035 no presne ...ale pritom mi to vobec nepomohlo 😠 furt sa mi vraali vytoky atd ...no katastrofa ...a este aj mp bol nasraty ,lebo som nemohla mat sex 😀

zuziiiicek17
8. júl 2010

@motylik22 to by malo byt na krabici nie ? skus zadat do googlu 😉

petka035
8. júl 2010

Zuzka ved to,že aj lentilky by pomohli viac 😅

zuziiiicek17
8. júl 2010

@petka035 presne 😀
a neustale mi nieco nove nasla ,stale som mala nejaky proiblem ...neskutocne ma strasila so vsetkym ,vkuse som od nej so strachom chodila 😖 raz nebolo dobre so mnou ,potom s malym ...mala som sice rizikove tehu ,ale ona mi povedala ,ze ked vydrzim do 30tt tak to bude uuuspech ...a nakoniec som prenasala ,lebo lenivcovi sa nechcelo ist von

mukky
8. júl 2010

ahojte 😎

zuziiiicek17
8. júl 2010

@mukky 😎 sewas ...pekna foto 😉

petka035
8. júl 2010

@zuziiiicek17 no tak ja som bola celé tehu ok a z ničoho nič predčasný,ani posličkovia predtým ani nič 😝
mukky ahoj

mukky
8. júl 2010

kecáám s mamkou ale dojdem 😀

zuziiiicek17
8. júl 2010

@petka035 mimochodom vsetko naj k 10mesiacikom 😵

a ako dlho ti trval porod ?

mukky
8. júl 2010

@petka035 vsetko naj Ninke 😵

zuziiiicek17
8. júl 2010

@mukky zase o dve hodiny?nikto tu uz nebude 😀

petka035
8. júl 2010

@mukky dakujeme 😵 veru ja už za chvilku pojdem, mm vstáva o tretej tak počítam s tým,že to už budem aj ja hore 🙄

zuziiiicek17
8. júl 2010

@petka035 ty uz potom nezaspis alebo sa zobudi ninka a ty budes mat po spanku ?

nikollette
8. júl 2010

Baby, neviete čo môžu byť toto za vyrážky? Malý ich má už asi 2 týždne, ak nie viac na nohách...
Myslela som že sú to komárie štípance, lebo aj tých má požehanene.. ale tie mu vždy zmiznú.. ale tieto vyrážky nie... 😖

petka035
8. júl 2010

zuzi možné je aj ja, malá sa zvykne prebrať na aj čo najmenší šuchot ked má slabú fázu spánku a nadránom má už taký lahký spánok,ale zväčša je to tak,že ja sa tiež zobudím ked mu zvoní budík a kým zaspím tak sa zobudí malá a je to v riti 😅

zuziiiicek17
8. júl 2010

@petka035 ahaaa,to ja by som vkuse spala ...teda nad ranom az doobeda

a dnes ,ked sme sa zobudili ,tak sa mi brutane tocila hlava ,ale nemala som nizky tlak 😕

petka035
8. júl 2010

Niki fú na štípanec od komára sa to nepodobá 😖 aj ked komáre sú teraz také zdegenerované že iný hnus.ale my sme pozerali s mm predvčerom na nete,že ako vyzerá ploštica lebo suseda z paneláku vravela,že našla doma, tak sme komplet prehladávali byt a vyzeralo to trošku podobne 😔 ale nechcem strašiť,možno je to len komár fakt

zuziiiicek17
8. júl 2010

@nikollette ja netusim co by to mohlo byt 😕

petka035
8. júl 2010
https://www.youtube.com/watch?v=Ex6bZw_o1Yk


takúto kaskaderku máme doma 😅 inokedy vie pekne vyliezť a zliezť ale dnes bola ako zmyslov zbavená 😝

nikollette
8. júl 2010

Peti nemáš link? Kde se to našli tie fotky????

petka035
8. júl 2010

Niki fúha, normálne cez google ,teraz som našla obrázok kde také štípance vyzerajú ovela horšie 😖 skor si myslím,že to bude dáky komár,skús dávať malému fenistil ale kvapky ak máte a ak to nezmizne po pár dnoch tak to rieš potom. u nás vo fore baby z ba tiež písali,že majú ich malé štípance od komárov strašne dlho aj dva týždne

nikollette
8. júl 2010

No len náš má aj komárie štípance, a aj tieto vyrážky... komárie zmiznú, po pár dňoch, a tieto sa držia na tých nožičkách úplne dlho...

murinka
8. júl 2010

@nikollette prepacte ze sa tu takto vkradam 😅 pre nikollette-nie je to podobne? 😕

http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://rash....

petka035
8. júl 2010

Niki ale nik iný také nič nemá? ani ty či MP?lebo ked tak počkaj pár dní a zbehni k dr. ale napr. na vyrážky po požití nejakej potraviny na kt. by bol alergický mi to nepríde ale fakt na štípanec to vyzerá

nikollette
8. júl 2010

Murinka, nevadí, dík za ochotu 😉
nie, nie sú ani len podobné.... to nie je ono...

nikollette
8. júl 2010

Nie nemáme nič, ani nič nové nejedol, a má to už aj viac ako2 týždne na nožičkách... ☹

nikollette
8. júl 2010

nevyzerajú tak kiahne, alebo niečo podobné??? 😒

leelo
8. júl 2010

caukos, nemam nic docitane, len vidim fotky chrisa.
niki, kedy ste boli na tom ockovani?

nikollette
8. júl 2010

Na očkovaní pred 2 týždnami presne.. Ale tie vyrážky mal skôr, to viem... Mal teda jednu, dve.. Vyzerali ako komári štípanec, neriešila som to... nakolko máme vela komárov ☹