Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
4. jún 2010

@bashenka tak len ho budes musiet nahradit zltkom,alebo obcas sojovými produktami pokial nemate alergie,strukovinami,semenami,semiačkami,obilinami
mozno časom skusiť nejakú zdravsiu faširku urobiť,bez pečenia na oleji,skusila by ju papať v rúčke,či by sa jej to náhodou nezapáčilo a nezachutilo..

zuziiiicek17
4. jún 2010

@mukky ved ani moj drobec absolutne nechce maso 😖 a zltko tiez nie.

Inac onedlho tu u nas zacnu privalove vlny 😢 uz som si dnes aj poplakala z tej situacie a to sme relativne v bezpeci.ale sme odrezani od seta z kazdej strany 😔

mukky
4. jún 2010

@zuziiiicek17 ja som nestihala sledovat spravy po ostatné dni,ale vcera som si pozrela z archívu a tiez som vyronila slzu,bolo mi luto tých ludí,velmi...je to velke nestastie ☹ ☹ ,bolo mi z toho tazko ☹

zuziiiicek17
4. jún 2010

neviem si predstavit ,ze by som teraz nemala kvoli vode kde byvat ☹

saskarisko
4. jún 2010

Ahojte,
ak mozem. Jej, mukky znova som ta zbadala medzi poslednymi prispievajucimi 😉
Bashenka - skus maso uplne rozmixovat nahladko (ja to takto robim pri hovadzine) pri synovi, ako tak vezme na milost pecene kura, a sem tam kuracinu z perkeltu. inak hroza. ale ja mam v poslednom case doma hrozneho nejedlika, vahovo je na spodnej hranici svojho veku. a to som do dvoch rokov s nim nemala ohladom jedla ziadny problem. ovocie, ktore dovtedy jedol nechce, zje maximalne ananas.
a na podporu chuti mi odporucili pikovit od 1 roka

saskarisko
4. jún 2010

a malej sme do roka nedavali ziadne vajicko. na zaklade odporucania od dokiny, lebo mala v okoli vela salmoneloz prave zo zltka

bashenka
4. jún 2010

Oooo super😀 take rady som ani necakala, len skoda ze sa mi uz pomaly vybija telefon😀 zajtra si docitam keby daco. Mukky tu fasirku som skusala a ta jej chuti nejakym zazrakom🙂 len ma mrzi ze to jedenie je jej taka slaba stranka ale vidim ze niesom sama, aj mlieka mi vypije len 180-tku...ja chcem mat väcsieho jedliika
😅

mukky
4. jún 2010

@saskarisko ahoj moja 😅

ja tiež zltko nedávam casto,mali sme spustu vajec a velmi ich nejeme,neriskujem..
a celkovo som dávala velmi málo krát

uz ste ok?boze hadam som ti odpisala na tu peknu ip co si mi davnejsie pisala 😕

mukky
4. jún 2010

@bashenka
a
@saskarisko urcite sa to papanie skor či neskor upraví,ked prospievaju,nevadí ze takto papaju..

vinifera
4. jún 2010

@bashenka nič nie je idálne. Môj by papal všetko a kvôli tej prašivej alergii nemôže ☹

bashenka
4. jún 2010

Hej aj ja si to myslim 🙂 len tym mamickam co sa netrapia v kuchyni celkom aj zavidim...hlavne ze chees z mekáču by si dala aj o pol noci😀

saskarisko
4. jún 2010

@mukky - dakujem (klop,klop), vyzera to tak, ze zatial ano. inak drobcovi si urobila krasnu izbicku podla foto. odkial mas ten koberec ?

@vinifera - hm, ja som zhliadla nejake prispevky od teba. to je fakt na porazenie, ze sa ti maly pomaly zo vsetkeho vyhadze. moj synator ma mat tiez dietu, ktora by mu neprekyslovala organizmus (kvoli moznemu refluxu, a dychacim chorobam). ale evidentne sa ukazalo, ze problem je kdesi inde, takze ju nedodrzujeme

mukky
4. jún 2010

@bashenka ,to som akože nečítala 😀

saskarisko
4. jún 2010

@bashenka - u nas je problem hlavne s obedom (akymkolvek), a dostane do seba aspon nieco len pod hrozbou, ze mu neprecitam rozpravky pred spanim (to je pre neho momentalne riadny trest)

mukky
4. jún 2010

@saskarisko dakujem,no momentalne si neviem spomenut na nazov obchodu,ale potom ti napisem a urobili sme ju s polu s mm 😀

mukky
4. jún 2010

@saskarisko no,pre mojho by bol trest keby som mu jesť nedala 😀

mukky
4. jún 2010

idem si ja urobiť kávičku a idem po svojom,ak tu bude nejaký pohyb zapískajte,kuknem

mm je chorý,tak dufam ze nebudeme vsetci,hlava ma už bolí 😕

mukky
4. jún 2010

zjedla som magne B6 a magnezium,ked hlava neprestane boliet,budem musiet si dat ibuprofen co by som nerada..

spapkala som aj kyselinu listovu a vigantol,veceru mám za sebou 😀 😀 😀

mukky
4. jún 2010

teraz idu mimoriadne spravy 😲 😲 ,evakuuju hypertesco a severnu cast košíc 😲

maatkka
4. jún 2010

No tak my chori budeme ☹ Mna skriabalo v krku a asi to preskocilo aj na Julinku lebo sa stale budi s placom a akoby ked sa snazi prehltnut zacne tak kaslat az ju natahuje ☹ Asi ju to tak drazdi... Idem jej za chvilu znerat teplotu sa mi zda trochu tepla ale teraz ju necham kym chvilocku haji ☹ To mam za to ze som sa tak velmi tesila na tento pekny vikend a robili sme si plany zajtra na grilovacku u sestry a v nedelu sme chceli ist do Bojnic do ZOO...
Inak aj ja som pozerala spravy a zaslzila si ☹ Som dufala ze dnes to uz bude veselsie ked u nas cely den svietilo slnko... a nie ☹ Je to hrozneee ☹

zuziiiicek17
4. jún 2010

@mukky a to najhorsie este len pride o polnoci .mala by byt privalova vlna

mukky
4. jún 2010

@maatkka nech ste čím skor zdarvučkí 😔

mukky
4. jún 2010

@zuziiiicek17 a kde?

zuziiiicek17
4. jún 2010

od ruzina smerom do ke 😢 u vas to uz nebude take velke ako u nas

mukky
4. jún 2010

idu na ta3 mimoriadne spravy

mukky
4. jún 2010

@zuziiiicek17 verme ze to nebude nikde vazne ☹ ☹

zuziiiicek17
4. jún 2010

no duuufam ☹

zuziiiicek17
4. jún 2010

aj tvnoviny.sk su dobre

janac1974
4. jún 2010

ahojte,znovu som sem nakukla,mozem sa k vam niekedy pridat?
pozeram TA3...je to hrozna katastrofa na vychode...zaplavene domy,neprejazdne cesty,vystraseni
ludia...je mi z toho smutno ☹
co sa tyka toho maska,ja ho malemu mixujem,inak mi ho tiez vypluva...uvarim spolu so zeleninkou
a rozmixujem...vecer bol uz vyhladoveny,tak zjedol aj vcelku...ryzu s kukuricou a kuracim maskom...

mukky
4. jún 2010

@janac1974 samozrejme ze sa mozes pridať
no,je to smutné co sa deje ☹ ,ako tí ludia bude dalej zit a v čo a z čoho?? ☹