Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vevusiatko
19. apr 2010

mukky no ja nie som az taka poctiva ako ty 🙂

zuziiiicek17
19. apr 2010

ja tieez nie,ale snazim sa byt neustupciva v tomto.Sice su krasne hadky z toho 😀

vevusiatko
19. apr 2010

zuziii to aj u nas 😀 ja som sa x krat pohadala s rodicmi so svokrovcami a vlastne s kazdym 😀

zuziiiicek17
19. apr 2010

Ja sa hadams babkou 😀 a potom pocuvam dva dni o ucte k mudrosti starsich 😀 😀 😀 ale nejak mi je to jedno,lebo ja som od malicka mala svoju hlvu a keby sa rodina aj potrhala,tak budem dalej robit po svojom

petka035
19. apr 2010

fú,ja sa už teším ako budem vysvetlovať každému čo malá môže dostať na mikuláša a podobne 🙄 mojej mame to vysvetlím,ale svokrovcom nech to láskavo povie mm 😝 aj ked to sa asi načakám,budem musieť mesiac pred tým nadhodiť čo malá smie a čo nie a nech si myslia čo chcú(si viem predstaviť ich reakciu,,však my jej dáme ked bude u nás"ale nedajú,lebo u nich nebude 😀 )

mukky
19. apr 2010

zuzicek nechc to je len nieco prechodne s malym..

mne je aj luto tych mamiciek co sen pridu sa vyzalovat do temy o netabulkach a my sme taketo harpie 😀 😒
ale stastna by som bola keby nejaka zmenila nazor a dala na nase rady 😅
ak ste tu niektora taka kludne sa ozvite,budeme len rai,vsak kocky 😅
/myslim mamikny ktore citaju a neprispievaju,iste su tu nejake kukucky 😀 /

zuziiiicek17
19. apr 2010

ale nie sme harpie,ved len chceme dobry zdravy zivot pre deti 😉

petka035
19. apr 2010

tak zas podla mna to,že dám dieťaťu zdravo najesť a len to čo môže,to nie sú žiadne tabulky,ale zdravý rozum 😉

mukky
19. apr 2010

moj akurat papa chlebik s lucinou,to je jediny syr co davam,syry nedavam..je len so stipkou soli,ziadne konzervanty a farbiva,len Lucina apetito,tie ostat neluciny nie,zlozenia uz maju ine
je to vlastne toto,ale kostici sa na sk este nedodavaju,pisala som do firmy 😀

http://www.rodina.cz/clanek7081.htm

ked si precitate napr zlozenie syra pre deti,tusim kiri,koniec ake ma zlozenie

😕 😀
odporucam lucinu apetito 😀

mukky
19. apr 2010

strajkuje mi tu nejaky skriatok pisem nejak divne 😀

mukky
19. apr 2010

po dvoch rokoch co je onedlho uz trosku budem upravovat stravu,trosku solit obcas,nieco pridat,inak tepelne upravit ale ziadne extremy 😀

zuziiiicek17
19. apr 2010

🙂 to sa bude drobcovi urcite pacit 🙂

mukky
19. apr 2010

inak my sme dnes mali unavnu noc,sla som si lahnut o 2,maly sa po pol hodke na to zacal budit,poplakavat...asi 10 krat sa zobudil,,takmer som nespala,okolo 4 som ho prebalila,nebol nejak popiskany a mam pocit ze len akurat pred tym ..urobila som mu trochiu mliecka,potom sa opat budil a vstali sme 8.30 obidvaja unavení,spal by asi dlhsie ale hzacal plakat a vyjkakal male tvrde hovienko 😔 🙄 a potom kakal normalne,,
nikdy v noci sa nebudil,neplakal.. ☹
je unaveny,nevyspaty ale zlatucky

dala som novu fotku,vcera nespal cely den,u svokrovcov ani za svet,zdrhal z postele 😀 tak sme prisli domov okolo 17,zobrala som ho von a zaspal mi o 18.15 takto v kociku,akurat ked som sla domov 😀
tak som si pekne sadla na plot 😀 nudila sa a nechala ho spinkat,po 30 minutach dosla mama 😕 ,prisla neohlasene,doniesla malemu krasnu supravu puma,kratasy a tricko...
potom drobec vstal a sli sme domov

vevusiatko
19. apr 2010

mukky ja nestiham citat tie clanky 😝 upratujem ☹

mukky
19. apr 2010

tak upratuj a nečumakuj tu 😀
baby moj maly sa pekne sam hraje a nelieta tak velmi 😅 😕 😲 😅
asi tou unavou 😀 ☹
a zacal sa staviat na stolicke,nechce sediet,zlaté casy skoncili ☹ ☹

lenka_66
19. apr 2010

mukky , davaj pozor tebe tie tety dokonale zoberu aj rodicovske pravo 😀 .
inac , keby ze raz prestalo fukat tak mozme hodit rec na ihrisku 😨

vev,ja som tiez tak upratovala ked mala prist svokra na navsetu.no stale si nieco nasla a cistila.(nie ze som ja zle ale ona ma maniu v upratovani.1x mesacne bola schopna rucne vytepovat koberce v 4izb.byte.okna uz mala scuchane co ich tolko umyvala).tak raz ked mala prist sa ma marian pyta ty neupratujes? a ja - naco . sak mama ked chce nech cisti spinu a nie uz vyluxovane

vinifera
19. apr 2010

kokso lenka pošli tvoju svokru ku mne keď sa tak nudí 😉 Tu by sa teda nenudila 😀

vevusiatko
19. apr 2010

😀 lenka hehe moja nie moja svokra je velmi dobra 🙂

lenka_66
19. apr 2010

vini 😀
a mozes si ju aj nechat

inac prave som sa dozvedela ze svagrina co som o nej pisala je // . , kedze byvaju v dome so svokrou bude veselo 😀

vevusiatko
19. apr 2010

lenka opis situaciu blizsie 😀

vinifera
19. apr 2010

No my sme boli u susedy na záhrade. Malý síce vyzerá jak divá svina ale už aspon nevreští a nepiští a nepajedí.

vevusiatko
19. apr 2010

Co je s niki??? nejak som asi pozadu 😀

zuziiiicek17
19. apr 2010

nika nema notebook pri sebe ,az buduci tyzden asi bude mat a cez mobil to je vraj blbe konikovat 🙂

vinifera
19. apr 2010

No nemala by problém cez mobil ale aj mobil má pokazený☹

vevusiatko
19. apr 2010

ahaaaaa uz chapem, lebo ja obcas preskocim par veci a potom nestiham...co porabte?

lenka_66
19. apr 2010

vev, a co by si chcela blizsie ? hadam uz len to je dost ze mlady a stary su spolu .by ma kleplo.

lenka_66
19. apr 2010

tie jahody musia mat ale prirodnu chut.urcite z domacej zahradky
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/pikino/album...

vinifera
19. apr 2010

slina mi stiekla ....

nikollette
19. apr 2010

Ahojte, ja len na skok, z mobilu 😝 ked nemam net sa cinim😀 sme boli vonku, celu den som upratovala, pulirovala vsetko co sa dalo😅 navarila pravy gulas kym mp prisiel domoc, pretriedila skrine, zem umyvala a co ja viem co vsetko😅 tak ja som sa len ohlasila... Majte sa🙂

zuziiiicek17
19. apr 2010

No tak ja som asi nasla najprepnutejsiu mater na svete.MP brata priatelka (co teraz je u nich) je fakt divna.Vravela som jej ,aky moj maly zlostny stale a ona ,ze mam ho osprchovat studenou vodou !!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 alebo aspon namocit do studenej vody plienku a dat mu ju na tvar!!! 😠