Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

petka035
15. máj 2010

aj u nás je hnusne,doobeda aj slnko svietilo ale teraz nič 😝 zuzka ved tak si v dákom obchode vyskúšaj niečo podobne a uvidíš 😉

zuziiiicek17
15. máj 2010

A myslis ,ze to v nejakom obchode maju ??

petka035
15. máj 2010

zuzka no určite v nejakom so spodnou bieliznou takom kvalitnejšom budú mať, alebo niečo na ten štýl,push up,že či to vyzdvihne ale nezväčší o moc, ved nekupiš len vyskúšaš a že sa ešte rozhodneš 😅

zuziiiicek17
15. máj 2010

hm,skusim poobzerat 😉

mukky,ako je v kosiciach ? u nas je akosi zamracene

nikollette
15. máj 2010

Mne nedá neskopírovať choré vyroky tej ženy:
Len čítajte, čovšetko popísala, raz to, a raz ono 😔

My ho mame a paci sa nam je prakticky ja aj mazel mame velke auta takze na nerobi problem ho dat do kufra a nase spolocne auto ma velky priestranny kufar takze tak.Paci sa my ze Philipko ma 4 mesiace a Vanesska 1 rok aj daco takze nemusim chodit s 2 kocikmi.

JA som Vanessku porodila vecer o 21:05 a ledva sme stihli dojst do porodnice.vanesska mi uz cely den dala zabrat ale uz o 20:00 som citila silne bolesti tak sme ledva prisli lebo bola husta premavka.Este mi dal zabrat aj porodnik ktory sa rozhodoval medzi prirodzeny alebo cisarskym lebo som bola na rizikovom tehotenstve.
A Philipka som porodila v Anglicku tam ma hospitalizovali o tyzdem skor kvoli nejakym problemom.A dosli kontrakcie ale dost silne.a rodilam som prirodzene a narodil sa 21:15 my mame stastie na 21 ja som 21:05 tak ako Vanesska a manzel 21:30

Ahojte
Mam Philipka maxima ktory ma 7 mesiacov.
Cakame dalsie babo a zaujima ma ktory je narocnejsi porod?Pretoze co som zazila pri prvom hrozne katastroficke bolesti?Ako vy ktory bol narocnejsi?

Ja som1.krat rodila v Prahe u Apolinara a bolo som spokojna.Rodila som prirodzene sice som mala ist cisarskym lebo som mala rizikove tehotenstvo ale aj som sa bala cisarskeho ale Vanesska sa vypitala o 2 tyzdne skor (mala som silne kontrakcie) tak ma "zachranila" pred cisarskym ale sice gynekolog premyslal ked ma manzel doviezol nad cisarskym ale nakoniec prirodzena cesta.A Philipka som porodila v Londyne zase prirodzene.Mame tam rodinu tak mi moja sestranica mi tam poradila.Zvazovali sme ale teda nakoniec v Londyne.Tam som bola velmi spokojna.

(Pritom iným babám v ich téme písala že všetky deti porodila na SK)

moni no co mam 28 rokov no budem mat v juny 29,muzicek coskoro 30 pracuje v otcovej firme preto zijeme na uurcitej urovni (to neni chvala),teraz sa mu crta tu v NY prac.prilezitost,mame 2 zdrave krasne deticky a dievcatko cakame
Byvame v BA v Trnave mam rodicov takze tam chodim pomerne casto Zajtra odlietame na dovolenku do Chorvatska v july na Kanarske ostravy a tak pytajte sa

(hlavne že inej téme písala, že musia šetriť na výbavičku tak asi nebudú tak na "úrovni")

no ja som to tak myslelano napriklad ze by som mne detom a muzickovy nekupila veci zo sekaca ...........uz chapete??? JA som to zase tak nemyslela.....no neviem ako vam to vysvetlit No a ked muzicek je v tatkovej firme ako manazer a robi mu papierovacky takze je aj zastupca riaditela-mojho otca takze "dobre zaraba"chapete??? Uz neviem ako to vysvetlit

Babe ktorá jej napísala o smrti jej dieťatka, odpísala smajlíkov!!!! Ako retardovaná 😖

Pridáva sa do všelijakých tém, kde ju ešte nemajú prekuknutú 😒
Je toho proste omnoho viac....

zuziiiicek17
15. máj 2010

Niki ,o tej babe co jej zomrelo babtko som citala aj ja .Ved ta ...ju chuderku tak vytocila ,ze sa vsetci bali ,aby nezacala rodit 😔

petka035
15. máj 2010

Niki ja som len tak zírala 😠 dúfam,že si neskopíruje naše fotky, lebo naše fotoblogy má medzi oblúbenými 😝

petka035
15. máj 2010

A fakt raz Vanesska potom Sofia 😨

zuziiiicek17
15. máj 2010

Peti ,to som si vsimla ,ze ma 😔

petka035
15. máj 2010

No čo už ludia sú kadejakí 😒

zuziiiicek17
15. máj 2010

Ale tak toto...to uz je privela... 😔

mukky
15. máj 2010

dovarené,dopapané,bobačik už buva,operoval macka pooh s perom od magnetickej tabulky 😀 ,potom to pero omotal 2 krat okolo macka a netsusim ako a postavil ho pred tabulku akoze macko kreslí 😀
šikovné mám dieťa,možem sa pochváliť? 😕 😀

inak ja som kupila mm koselu náhodne v sekáči uplne asi novu,podla vysacky to vidno nic sprané nie je •s.oliver• vtedy asi za 180 sk 😕 😕 😕 cca 4 roky spať 😉 a je ako nová stále..

zuziiiicek17
15. máj 2010

mukky ,v sekaci ??? ty nemas uroven 😀 😀 😀 😀 😀

mukky
15. máj 2010

lenka sa hrá asi na frajerku ked šla ku kaderničke a má nový učes,juj tá bude namyslená 😕 😀

mukky
15. máj 2010

hanba mi zuzicek 😔

zuziiiicek17
15. máj 2010

mas velmi sikovne dietatko 😵 ved aj citat pismenka vie 😵

mukky
15. máj 2010

aj chlap už hajííí

zuziiiicek17
15. máj 2010

veru hanba 😝

zuziiiicek17
15. máj 2010

Aj moje dietatko spi 😵

mukky
15. máj 2010

ako vieš? 😀 dakujem 😔 hej ale rozprávať sa mu nechce 😀
na dm drogeriu povie dem a par dní chodí a stale si vraví dnda,dnda,dnda a skor tak spevavo a aj ja lebo sa mi to páci no a som nevedela co to je dnda
vcera mu vravím bobačik a čo je to dnda?ukáž mamke..a viete čo urobil? 😀

postavil sa na stupienok pred prácku kde mám šminky v priesvitných krabičkách umelohmotných a tam mi ukazuje na lak na nechty s malinkým logom dm 😀 😀 😀 😕 😕 dnda 😀

ale aj dem povie no som sa smiala riadne z neho...je strasne vnimavý 😕 ale prisiel na to ze mam tam sminky a mi doniesol stetec na tiene a ja ze mi vypadol a on ho nasiel a on zacal vcera tam upratovať na pračke avytahovat mi veci 🙄

mukky
15. máj 2010

juj ja milujem mázikovu 😀 strasne by som chcela jej energiu a vyzarat tak v 60-tke 😉
ide lets..

zuziiiicek17
15. máj 2010

chrruuustik 😀

zuziiiicek17
15. máj 2010

sranda,moja gerbera z dna matiek este stale vyzera nadherne 😵 akoby bola zo vcera 😵

mukky
15. máj 2010

aj moja čokoláda z dna matiek vyzerá v chladničke stále nádherne 😵

zuziiiicek17
15. máj 2010

Ja ju nemusim ,ale tiez sa mi paci kolko ma energie ... 🙂 ale je asi prilis extravagantna na SK .Inac ,ked bola v bez servitky ,tak nosila ed hardy

zuziiiicek17
15. máj 2010

ty si ju nezjedlaaaa ???? wow

mukky
15. máj 2010

viem ze nosila EH 😀 aj Michalel Jackson nosil EH moja láska 😔 ,vždy ma bolí pri srdiečku ked ho počujem spievať 😔

https://www.youtube.com/watch?v=U36DO_nrJeA


moje oblubené...

toto ma vždy rozcíti k slzám ☹ to je moje naj..

https://www.youtube.com/watch?v=O6P559-Zji0

nezjedla,lebo mam tony iného 😔

mukky
15. máj 2010

ja ju zboznujem od lets ...aj vtedy som ju celkom mala rada ale obdivujem ju a vzdy mi zdvihne naladu 😀

mukky
15. máj 2010

zuz no čo ste mali na obed? 😀 si robila tu brokolicu?

zuziiiicek17
15. máj 2010

Nie,leniva som bola,vyhrabala som z chladnicky nejake kolienka zo vcera 😅