Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
28. nov 2009

krpi , neflakam len kazde poobede chodim na 3 hodky aj s cestou na rehabku.tak len v rychlosti precitam .to da prace precitat celodenne klebetenie v 5temach 😀 .

a k tym temam len tolko.blby lidi taky lidi , pan boh jich ma taky rad 😉

mukky
28. nov 2009

lenka urazila som sa 🙄

ja idem o chvilu varit rizoto,len kde šupnem drobca 😒 😀 ,asi do klietky 😀 ,mm spi po nocnej a ked vstane nech uz ma navareny obed,ked my MUSIME s malym spať 😀 ,juj ale sa premaham ked s nim musim chodit hajíííí 😀

mukky
28. nov 2009

dnes sme vstali o 7.15,ale ja som sa zdrzala az do 4.30 😖 na nete,som vela čítala a študovala.. 😝 kavicku este nemam za sebou,ale uvarim si ked pojde drobec hají
od vcera si pekne sam umyva zubky 😀

mukky
28. nov 2009

leni neurazila,.. 😀

mukky
28. nov 2009

maly spinka,ja mam dovarene,pijem kavicku ale vela si nedavam,tak pol hodku a idem sa pridat ku chlapom 😀 a vy co ste dnes varili?

vinifera
28. nov 2009

Dočítané🙂 Uff ste mi dali zabrať.

Večer bol super.Stretlo sa nás 22 a triedny.Dobre sme sa zabavili. 🙂 Malého som nakoniec nechala spať u svokry. Teda neviem či spali alebo nie ale ja isto nie. Došla som domov ráno o 5 jak divá sviňa. Kozy mi išlo urvať. Zvyknuté sú celú noc kojiť. A prísavník bol u svokry tak sa nalievali a nalievali.... Malého mi tatiko ráno doviezol čosi pred deviatou. Dala som mu cicky a spali do pol jedenástej. Inak som ráno o 5 tej ešte skladala odsávačku na mlieko. Tak ked som bola triezva a mala naávod som t nevedela a ráno keď som mala tak 3 promille som to zložila na prvý šup 😀

Kukla som aj tú tému hrozné matky. Ty kokso šak to včera založili a už je tam 15 strán!!!

Malému som varila zemiačky a zajačie masko na obed.

nikollette
28. nov 2009

Cavte, o chvilu sa idem uz chystať ideme papa.. 🙂

ja som včera išla spať o 4tej ráno 😕 😝 som nevedela spať 😒

No to je pravda, že tam sa v tej téme zbierajú maminy, ako huby po daždi 😅 😕

Tak želám pekný den, ved ja prídem

zuzka1.
28. nov 2009

Ahojte,

tak vcera sme mali asi vsetky neskoru vecierku.

vini super, ze si sa zabavila 😉

niki kam idete??darceky, obchody volaju?

lenka_66
28. nov 2009

niki , mukky vy ste maniacky.mate taky prehravac abo je to blbost?
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

nechce sa mi stravit hodinu v obchode tak skusam teraz kuk nech to mam hned kupene.

lenka_66
28. nov 2009

vini , no az raz nieco nepojde das frtana a zvladnes lavou zadnou 😀

mama.wolfka
28. nov 2009

ahojte 😀
našla som u mukky tip na tému Hrozné matky ... tak idem prečítať čo všetko by už naše mimi mali papať 😀

zuzka1.
28. nov 2009

jeeeej wolfka, ahoj,

uz si ok?zdrava??tehu?

si sa vytratila, a len tak ssa zjavis

lenka_66
28. nov 2009

wolfi necitaj bo sa budes citit hrozne o co vsetko si samka ochudobnila 😀

mama.wolfka
28. nov 2009

😀
zuzi - tak sa vždy poteším, keď sa potešíš 😀
zdravá relatívne som, už len trochu kašel
nejak zasa nemám na nič čas a posledné večery vždy odpadnem s krpcom spať, keďže zalomí o 23. po ťažkom boji 😀 ... no a cez deň sa nedá pri ňom
tehu ani nepotvrdzujem ani nevyvraciam 😀 ...

lenka - no teda sa tam našla zasa partička 😀

mama.wolfka
28. nov 2009

teraz chrapoší sám už vyše 2 hoďky, tak už len čakám, kedy mám koniec vegetu ... po dlhej dobe nespím s ním, tak sa teším z pár chvíľ voľna 😀

vinifera
28. nov 2009

No moje dieťa tiež spí a celkom to nechápem. Ráno spal od 8.30 do 10.30. Poobede tiež dve hodky. A už zasa spí 😕 😕 😕 Už to vidím vnoci. Príde na to aký je feest vyspatý a nebudeme spať vôbec. 😠

krpito
28. nov 2009

ahojte 🙂 som zbitá ako pes, horšie hádam ako vinifera po opici 😀 od rána som kmitala, konečne finito, ruky mám ako sušienky od čistiacich prostriedkov ☹

vinifera, tak ja by som menohla fungovať minimálne deň, klobúk dole pred Tvojou "kondičkou" 😀

lenka_66
28. nov 2009

vini, to je zo solidarity k mamke neboj aj noc bude ok(hehe mozno)

nikollette
28. nov 2009

Ahojte, už sme doma.

Boa, toľko ludí bolo že až 😕 🙄
ale nakúpili sme čo to, čo padlo do ruky.. zase na vianoce malému, aj oblečká nejaké, knižky, riekanky pre najmenších, manušky na ruky, lampu na stenu do detskej, xylofonik, malý môže do toho buchnátovať, hračku na kočík, na madlo, frajerské gatuse s vačkami a taký štýlový károvaný svetrík, ponožticky, podbradbíčky, .....

Lenka ten prehrávac nemáme, máme doma už kúpený iný. Kde sa dá nahrávať a počúvať tam kazety a tak 😉
je k tomu aj mikrofon.

Konečne som uvidela na živo celkom pekny kočík Mark 4, splonal celkom kritéria, ktoré požadujem, výzoro tiež super, je od 6m, ale nemali v čiernej farbe. 😒
Tak ho asi objednám z netu...

A čo vy tu ako??
Moc ste toho nepopísali...

zuzka1.
28. nov 2009

niki hod link na tie kociky, ja objednam buduic wek, som muza spacifikola, asi viper4, ale ese hladam.

dobre ste nakupili,

mukky ty si gruntovala uz k Vianociam, ci??

my sme boli u segry, decka sa hrali, my debatili.

cakame na pizzu, mame s mm televizny ecer 😉

prsia ma bolia jak besne, nic ine, uvidime teda uduci tyzden, len mi nejde do hlavy, e by zase mimo plodnych, hak mam vysadenu ani nie mesiac 😕

krpito
28. nov 2009

zuzka1. nie mukky, ale ja som gruntovala, mukky pila kávu a chystala a spať 😀

nikollette
28. nov 2009

Zuzi, je to babypoint mark 4. Ja chcem v čiernej jednoznačne. Je velmi pekný na živo, kvalitná latka, nekrčivá hrubá, je v nom dost miesta aj pre vacsie bábo, ide skoro do lahu, co so msa cudovala, ma nakupny košík, nánožník, madlo, a z madla este je medzi nohami aj taká látka, ktorá tam nemusí byť, ak nechces, ale nám sa to zíde, aby sa malý nevyšmykol, ked nebude pripútaný. Má to aj tie bezpečnsotné pásy, a váhu iba 6,8kg 😉 rozopínací nánožník na zips, otočné kolieska, a výzorro sa mi veľmi zapáčil, ked som ho uvidela na živo 🙂

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6549597

Tiež som chcela viper, ale nevidela som ho na živo, tak radšej nie, sa bojím aká bude tá látka na strieške a tak.
Lebo niektoré tieto kočíky majú takú tenkú, šitnú látku, aj ked na ilustračnom obrázku to nevidno.
Preto som rada že som henten videla na živo, a hned sme sa s priatelom zhodli 😉

mukky
28. nov 2009

krpi 😀 😀 😀 a spala som 4 hodky s drobcom 😀 😀

ja som este nepratala,ale ja tak postupne,nie vsetko v jeden den ako moja mama,berie na poriadky a pecenie dovolenku par dni kazdy rok 😝 a vzdy jej vravim ze my chceme na Vianoce vidieť mamu oddychnutu a nie vyštavenu a odpadavajucu od unavy 🙄 a či ma umyté okna a nema 30 druhov napečeného je nam uplne fuk,teda aspon mne... 😀

minulý rok sme boli prvý krat samy doma a bolo fajn,boli sme už rodinka 😵

zuzka1.
28. nov 2009

dnes som ho pozerala, idem kuk ake maju farby, nejak sme sa rozohodli , ze ho kupime teraz.
tak hladam uz od vcera.

asi ti uverim, ze je to kvalitka, nevies do kolkych mesiacov alebo kg to je?

krpi ty sikovnica, dojdi ku mne, nechodis na tento smer??zeby sme dali tu kavu konecne aj spolu?

mukky
28. nov 2009

nikol tak dobre ste nakupili,ale nejak kratko ste boli 😀 ,od obeda teda je pre mna kratko na nákupy 😀
a más link na ten detský prehrávač?Ja som tamten čo som povodne chcela fischer price ako sa pyta na neho lenka tiež zavrhla...
oblečko ja malému nekupujem,,mame toho vela,tak aspon toto nemusím riešiť aspon na rok..

mm začal kychať a smrkať pred chvilou a riadne 😝

nikollette
28. nov 2009

Zuzi, vyzerakl fakt kvalitne, nebudem riskovať z netu, co som nevedela na živo okuknuť, pre istotu 😉

Mukky, na čo link??? Na to rádio co máme my? To som kupovala v Senci, v hračkárstve 🙂
no hej okolo 14tej sme vyrazili a okolo 20tekj sme dosli. Ale cesta nám trvá tak do 15min iba. Avion máme za rohom, aj ked nie sme z ba, je to fakt kusok 😉
a boli sme len v avione a v Ikei. to je hned pri sebe.

nikollette
28. nov 2009

Zuzka, takže uvažuješ nad Markom, čo Viper? Ktorý teda? 🙂
co budeme mať rovanké kočíky? 😀 😉

mukky
28. nov 2009

wolfka tak opať večer 😀 ked nebudes spinkat...vcera my hore nesvietilo nic a dnes ajajáááj 😀
a čo čítala si o hroznych matkach?

radit hlupákovi je jako pomáhat vrahovi 😖
genius většinou znici jenom sam sebe. Hloupý člověk svou hloupostí nakazí ostatní.

ani tam nemam zaujem absolutne niečo napísať...smeju sa na vlastnej hluposti

mukky
28. nov 2009

nikol hej na ten prehravač link ,ved len kukni krabicu a značku a ja uz si "vyguglim" 😀 ,lebo este niečo aj neterke chcem kupiť a ma rada tiež take hracky hracie