Ako mám získať chalana, ktorý sa mi páči?

15. sep 2020

páči sa mi jeden chalan z triedy ako ho mám získať za frajera?

mareka49
15. sep 2020

Ak sa ty nepacis jemu, tak nejako.
Ak sa mu pacis, staci byt mila a prirodzena v spolocne travenom case

autor
15. sep 2020

som milá ale ako ho mám získať

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dilino
15. sep 2020

Hlavné sa mu nevnucuj bud prirodzena chovaj sa normálne nebud pojašena ak ťa milujem a je do teba zaľubený pride aj sám za tebou to mi ver.A daval ti nejake signály že sa mu páčiš či ty si začala ako prvá.Rozpravate sa spolu ak áno o čom boli ste už niekde spolu vonku myslim po škole ak áno ake ma vyjadrovanie.Všetko máš ešte pred sebou koľko máš rokov TY a koľko ON.Pišeš že s triedy ste už na strednej alebo základnej.To či sa mu páčiš snád vydiš ako sa k tebe chová s toho musiš vedieť.Ved nechaj tak že ako sa bude dalej k tebe správať len sleduj.Ked naňho pôjdeš HRRR a ON to nebude čakať bude efekt opačný.Držim palce.

lenuliatko84
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
15. sep 2020

@lenuliatko84 Ty si normálna? Toto je odpoveď, hodná dospelej ženy? Veď autorka je úplne zjavne maloletá žiačka. 🤦🏻‍♀️

lenuliatko84
15. sep 2020

@h2 som normalna. Je jasne ze je to spam.ziadne malolete dievca nepise na modreho kona o radu,to len zufale zeny alebo mlade hejterky

sindla
15. sep 2020

@lenuliatko84 odpoveď sedláčky 🤦 takto budeš raz aj ty svojej dcére radiť, keď sa ti zdôverí s tým, že sa jej páči chlapec z triedy, aby ho poriadne vyfajcila? 🤦

lenuliatko84
15. sep 2020

@sindla v poslednej dobe su tu sae mlade hejterky.toto je stranka pre zufale mamicky a nie pre 12 rocne dievcatka

h2
15. sep 2020

@lenuliatko84 To, že toto je stránka pre mamičky, neznamená, že sem nepíšu mladé dievčatá. Ani zďaleka to nie je prvý príspevok od nedospelej autorky, ktorý tu čítam. A nemyslím si, že je vymyslený, ak by sa tu niekto chcel baviť, vymyslí si lepší príbeh, než "páči sa mi jeden chlapec". Mimochodom, tiež som bola vo veku, kedy toto bol môj hlavný životný problém. Ty nie? Alebo si už zabudla?

h2
15. sep 2020

@lenuliatko84 A ešte: toto nie je stránka pre zúfalé mamičky. Je pre mamičky všeobecne. Alebo Ty si zúfalá, keď sem píšeš?

sindla
15. sep 2020

@lenuliatko84 prečo by mala byť táto stránka pre zúfalé mamičky? Očividne si aj ty zúfala, keď dokážeš napísať niečo takéto. Bohužiaľ, je to verejné fórum kde má prístup úplne každý, či už mamičky, zúfalé mamičky, dospievajúce puberty či muži. Buď napíšem k veci alebo nekomentujem. Možno sa nemá s kým porozprávať alebo nemá doma matku s ktorou sa môže rozprávať ako s najlepšou kamarátkou, tak napíše na verejné fórum.

kayyaa
15. sep 2020

Ty ho nijako "neziskavaj". Nechaj sa ty "ziskat".
Nech si ta ziska ten, ktory o teba bude stat a bude ta chciet.
Chalan, ktory nechce mna, tak toho ani ja nechcem. To bolo moje heslo odjakziva😄
A oplatilo sa😁

tosomja
15. sep 2020

Či výmysel, či realita, myslím že ešte aj v dnešnej dobe treba nechať chlapcov nech prídu za dievčaťom, nie opačne. Potom vonku počúvam, aká je to "ľahká korisť" ktorá sa sama núka. 😉

martinals
15. sep 2020

Ak nepreberne na oboch stranách "iskra" zrejme nijak. Prepáč za moju úprimnú odpoveď

ratira
16. sep 2020

Ziskat heh, musis nejakso si zistit, ci aj on ma k tebe blizko. No ak ho zas budes uhanat, tak to tiez nie je bohvie co

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
16. sep 2020

@ptmt1011 Napísala to, čo @sindla v závere jej príspevku z 22:27. 🤦🏻‍♀️

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viikkki
16. sep 2020

Nevnucuj sa mu bud milá a nebuď stíhačka, píšete si niekde?

annamarin
20. sep 2020

U mňa vždy zaberalo časté pozeranie do očí a usmievanie sa a po nejakom čase chlapcovi ťuklo a začal sa zaujímať. 😃

lubimukrajinca
10. okt 2022

Prosím🙏 povie mi niekto ako zbaliť 12 ročného ukrajinca?