AKo preniesť fotky z icloudu do androidu?

pudlahudla
22. dec 2019

Ahojte, prišla som si pre radu, mala som iphone lenže ten sa mi rozbil a všetky fotky mi zostali na icloude, teraz mam android, nevedelk by ste mi poradiť ako si to preniesť? Nejakú aplikáciu stiahnuť alebo také dačo? Ďakujem moc

mirola
22. dec 2019

@pudlahudla ja myslim ze tieto dva systemy urcite spolu komunikovat nebudu, jednoducho si ich stiahnu z cloudu do pocitaca do fotiek a nasledne do telefonu.

amelie2017
22. dec 2019

@mirola mylis sa, mne samsung pri prvom zapnuti ponukol moznost prenosu vsetkeho zo stareho mobilu, z iphonu. Vsetko co som mala na icloude mam aj teraz v mobile.

bielavlcica
22. dec 2019

@amelie2017 nehovoris spravne aplikacia MOVE TO IOS funguje jak pre android tak pre ios ale na to aby si tie udaje dala do andoidu musim mat tu aplikaciu na oboch zariadeniach.este teoreticky to vies spravit cez ine ios zariadenie

amelie2017
22. dec 2019

@bielavlcica ja hovorim to, co sok spravila ja. Telefon sa ma opytal ci chcem preniest obsah stareho telefonu. Dostala som moznost vybrat si odkial ich chcem preniest, vybrala som iphone, zadala som udaje do icloudu a prenieslo sa. Trvalo to 19 hod, kedze mam strasne vela fotiek a videi v mobile, ale ja osobne som neinstalovala nic ani na jeden mobil.

pudlahudla
autor
22. dec 2019

Ďakujem

bimbina
22. dec 2019

Viem že sa to nejako dá , manžel to robil svokre keď chcela mat z Androidu do iPhonu veci , viem že sa tá appka volala nejako z androidu na iPhone , malo by to fungovať aj opačne si myslím . Treba vyskúšať .

pudlahudla
autor
23. dec 2019

Už som. Si stiahla icloud do PC

pudlahudla
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deer123
28. dec 2019

iCloud do PC, stiahnuť fotky a potom ich cez usb dať do mobilu