Ako vymazať kartu na Netflixe?

pudlahudla
28. jan 2020

Baby zase ja, uz sa mi podarilo zaplatiti len dalsi problem ako vymazat tu kartu 😂

danielahamar
28. jan 2020

Nedá sa, to sťahujú automaticky z karty, ako inkaso, však sme ti to hovorili😁

pudlahudla
autor
28. jan 2020

@danielahamar nestahuje sa to automaticky 🙂 kedze som tam dnes musela vypisat udaje

danielahamar
28. jan 2020

@pudlahudla určite si si nevytvorila nový účet? Teraz som to pozerala a nejde len tak vymazat🤔

pudlahudla
autor
28. jan 2020

Nie mevytvorila,ved ani mne to nejde vymazat 😂 ty si ppvedala ze sa to stahuje automaticmy ja som napisala ze nie ze musis tam zadat vsetky udaje.... to som aj spravila ale ta karta tam tostala teda posledne tri cisla karty

danielahamar
28. jan 2020

@pudlahudla nechcem ti to od fotiť, lebo sú tam údaje, ale ja viem, keď sme to dávali, že tam bolo písané, že písomne musíš požiadať o zrušenie účtu, aby ti nestrhavalo😉, ale nechápem stále, ako si sa napojila na jeho účet, keďže on pri vytvorení uctu musel zadať udaje, z kade pôjdu platby

pudlahudla
autor
28. jan 2020

Uuuf nechapeme sa, on mi daj normalne heslo a gmail ( on plati kazdy mediac mechanicky nie automaticky) a dnes sa mi tam dalo ze proste neni zaplatene a ci cchem zaplatit dala som ze ano a tam mi vyhodilo:
Drzitela karty, potom hviezdicky cislo a tieto blbosti. Ja som to zmazala a dala tam vsetko svoje lenze ono to tam zostalo ( meno priezvisko a potom take ze hviezdicky a posledne tri cisla, ale ten cv ci aky kod nie 😂😂😂) len som myslela ci nejde vymazat aj to meno platnost karty atd

pudlahudla
autor
28. jan 2020
acrobaleno
28. jan 2020

Neda sa vymazat, bud vymazes ucet alebo zmenis kartu.

pudlahudla
autor
28. jan 2020

Dakujem

pudlahudla
autor
28. jan 2020

Baby a ked ste uz takto tu neporadite mi nejaky dobry serial ?

nenne9
31. jan 2020

@pudlahudla working mums si videla?

pudlahudla
autor
1. feb 2020

@nenne9 Prave to pozeram, som dopozerala prvu seriu 😂😂

nenne9
1. feb 2020

@pudlahudla ja som to vcera dopozerala🙂terax hľadám ďalší seriál 😝