Chcem ísť na zdravotnú školu

marcelaga
1. júl 2023

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať ohľadom zdravotnej školy, chcela by som ísť na zdravotnú školu mám jednotky a dvojky ale zo slovenčiny a matematiky mám trojku. Mám šancu sa tam dostať?

deti95060810
1. júl 2023

jasné... len na aký odbor... sú aj odbory na ktoré boli vyhlásené druhé kolá prijímačiek - napr. masér
zdr. škola tento rok brala do úvahy aj výsledky monitoru.. ak niekto mal plný počet 400 bodov tak mal obrovský náskok pred ostatnými ktorý nemali až taký dobrý výsledok...

marcelaga
autor
1. júl 2023

@deti95060810 na odbor praktická sestra by som chcela isť

limoncino
1. júl 2023

@marcelaga ahoj, na praktickú sestru sú prijímačky z biológie 7. Ročník a Slovenčiny a body boli aj za monitor 9

marcelaga
autor
1. júl 2023

@limoncino Ďakujem vám pekné😇.
A neviete či testy sú kružkovacie alebo doplňovacie najčastejšie?

limoncino
1. júl 2023

@marcelaga spýtam sa dcéry a napíšem Ti.
Aaaa nevykaj mi

marcelaga
autor
1. júl 2023

@limoncino Dobre, Ďakujem😇

cindy22
1. júl 2023

@marcelaga ja som študovala na zdravotnej, presne tento odbor. Známky na zš som mala ako ty, na prijímačky som sa nepripravovala vôbec a dala som to bez problémov, nie je to ťažké vôbec. Test je kruzkovaci.

ada309
1. júl 2023

Moja dcéra nastupuje od septembra na odbor Zubný asistent,kde otvárali len jednu triedu (20 študentov a hlásilo sa 120).. prijímačky boli vraj ľahké, ale to nestačí... na praktickú sestru by si sa na školu so svojimi známkami zrejme dostala, avšak ozaj sa priprav na monitor a prijímačky,tam ide veľa bodov(všetko závisí od počtu uchádzačov)..

marcelaga
autor
1. júl 2023

Ďakujem každému🙂

tamaratamaratamara
6. júl 2023

moja dcéra sa hlásila na zdravotnú tento rok, známky zo základnej školy do úvahy vôbec nebrali, dôležitý bol monitor a prijímačky

lenka93542
7. júl 2023

@tamaratamaratamara môžem sa spýtať mala prijmacky len z biologie alebo aj zo slovenčiny ??

tamaratamaratamara
12. júl 2023

bio aj slovenčina

klaudi133333
15. apr 2024

Dobrý deň ,chcem ísť na zdravotnu a mam 1,2 z bio a sjl. Idem na odbor maser,na skolu sa hlasi 72 ludi a beru 18 a pozerala som ,ze koľkí ju maju prioritnu a bolo tam 51 ludi a ja som medzi nimi, bojim sa, že sa tam nedostanem. Tento týždeň maju prist vysledky z testovania, sjl som mala na 90%, myslite že mam sancu sa tam dostat?

tamaratamaratamara
16. apr 2024

neboj to zvládneš, šancu máš určite