Darček pre 13-ročného chlapca

c0ccodrill0
3. dec 2022

Prosim poradite mi, co teraz fici medzi 13 rocnymi chlapcami...ideme totiz gratulovat znamym a fakt neviem co kupit ich synlvi....do 30-40 euro... rozmyslala som nieco znacky vans(to mi spominala kolegyna, ze teraz ide) alebo potom nejake jedla, napoje, doplnky z tik toku? Tik tok nemam a naozaj neviem co tam tie decka kukaju....dakujem 🙏

mata1001
3. dec 2022

Ano kolegyna ma pravdu...vsetko vans je 👍, najdes do tej ceny aj batoh napr., alebo tricko, mikinu,...tiez znacka champion a jordan...kupili sme na stranke sizeer...popripade, sluchadla, jbl reprak...

onedaynick
3. dec 2022

@mata1001 mam 13 rocneho a uz stacilo Vans, fici na japonskom anime.

mata1001
3. dec 2022

@onedaynick nie vsetci...niektorí fičia aj na vans a jordan...

onedaynick
3. dec 2022

@mata1001 ved pisem o nom, nie o ostatnych

slniecko5
3. dec 2022

Jordan čokoľvek. Mikina, šiltovka, batoh zopár tričiek. Zdá sa mi, že cez Zalando sú celkom fajn ceny.

mata1001
3. dec 2022

@onedaynick ved dobre, píš si čo chceš, ja som iba chcela poradit...

adrikadt
3. dec 2022

Ahoj, chalani v tom veku určite niečo “značkové” …Nike, adidas, puma…Keď nevieš veľkosť, tak kľudne batoh, šiltovku…alebo nejakú kvalitnú myšku k PC.

shogun
3. dec 2022

@c0ccodrill0 Poukazka do dakeho sportoveho obchodu, obchodu s hrami ako Brloh a pod., knihkupectva

katuskapd
6. dec 2022

No napr môj značku Vans nikdy nechcel,takže nie všetci ani na tik toku není. Ta známa a kolegyňa je ta istá osoba?

c0ccodrill0
autor
6. dec 2022

@katuskapd nie je...kolegyna ma synovca v tom veku...len ich maly je knihomol takze jeho cela rodina odbavi knizkami, chalan stastny, vsetci spokojni...takze naozaj nevie poradit...zatial nemam nic pre neho 🙈

katuskapd
6. dec 2022

@c0ccodrill0 aha jasné no to veru ťažko, mojho 14 ročného zaujímajú tanky,zbiera cobi tanky ,poteší sa Ps poukážke,tiez trickam Word of tanks alebo sladkostiam. Ten čaj keď si spomínala nasla som toto viem ze to tu niektoré mamičky kupovali deťom, bývajú stánky v nákupných centrách.

veronikaszabova
6. dec 2022

@c0ccodrill0 nas 13r krpec - cokolvek Jordan, Nike