Jazykový pobyt Fromglobe

mon29
20. mar 2023

Dobrý deň, poznáte ich niekto? Bol cez nich niekoho dieťa? ak áno bola by som rada za info, ako to prebieha, koľko to asi cca stojí, a ci ste boli spokojný. Ďakujem.

sandratn
30. apr 2023

@mon29 aj mňa by to zaujímalo, snáď sa niekto nájde, kto ma reálnu skúsenosť

rommynka
22. sep 2023

Ahojte môj syn 13r bol tento rok cez Fromglobe v Anglicku - škola Royalholloway na dva týždne. Všetko prebehlo v poriadku, nemusíte sa ničoho báť. Túto spoločnosť môžem len odporučiť. O rok ide syn určite znovu 😊

vmartinah
26. dec 2023

@rommynka ahoj prosím ťa chcem tam prihlásiť dcéru ma 12 no mam strach keďže predsa je už vyspelá na svoj vek.Vies mi dať info kľudne aj do správy a koľko si platila

figurka1985
12. mar 2024

@rommynka zdravim. Môžem poprosiť viac info o pobyte? Rozmýšľam, že by som to dopriala dcére. Tiež aká bola cena za tie dva týždne. Budem vďačná za odpoveď ☺️

rommynka
12. mar 2024

@figurka1985 napíšte na fcb fromglobe alebo správu do WP. Reagujú rýchlo. Syn bol veľmi spokojný a tento rok ide znovu. Pošlú Vám komplet cenník na jednotlivé pobyty. Cena sa mení podľa destinácie.

rommynka
12. mar 2024

@vmartinah nemusíš sa vôbec ničoho báť. Počas celého pobytu sú deťom k dispozícii ľudia z fromglobe. Je tam veľa detí. Skamarátia sa. Naozaj odporúčam.