Kde nájdem zoznam pomôcok pre stredoškoláčku?

petulisko
20. aug 2020

Ahojte,
mám doma čerstvú stredoškoláčku. Neviete mi poradiť kde nájdem zoznam pomôcok? Tvrdí mi že tam to je jedno. Že už sa to nerieši. Nikde na nete to nie je. Viete mi poradiť?
Ďakujem (e)

petulda333
20. aug 2020

Pochybujem, ze je to jedno. Zalezi od skoly. Ja som chodila na elektrotechnicku a mali sme speci zosity, pomocky. Na stranke skoly to nemaju? Resp im povedia v prve dni

lenka2710
20. aug 2020

@petulisko povedia v prvé dni, ale pokiaľ nejde na nejakú speci školu, tak je to v podstate jedno, nám na každom predmete povedal učiteľ co vyžaduje, nekupuj zbytočne dopredu 😊

strela7
20. aug 2020

@petulisko ježiš mária, to sú rodičia, choď za ňu aj do školy, takýmto správaním so ju len znepriateliš

lenka2710
20. aug 2020

@petulisko a inak, je to už skoro dospelý človek, mala by sa o seba vedieť postarať, ja som si kupovala veci do školy už sama, resp dostala som peniaze na pomôcky do školy a pokupila som co som potrebovala! Veď papiernictvo je na každom rohu, idem zo školy a kúpim co potrebujem 😉

caroline_
20. aug 2020

no ked som chodila ja na strednu, ozaj to bolo jedno :D

benit
20. aug 2020

U nas ani na 2.stupni nedavaju zoznam pomocok. Kazdy vyucujuci povie co potrebuje a dokupi sa. So stredoskolackou sa teda fakt uz nestresujem, ta len pride, ze ma nakupene a kolko € jej mam dat. 😉

eriksonka1234
20. aug 2020

@petulisko syn ide do karty na gympli a fakt je im jedno, aké pomôcky má. Jasne, ze pravítka, uhlomer, kruzidlo, ale nič špeciálne nežiadaju. On chodí do školy s dvoma perami.

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskooo1987
20. aug 2020

@petulisko a kam ide na strednú? Lebo nejako ja keď som išiel na strednú, tak sa už rodičia veľmi nestarali... vyfasoval som nejakých 20 kusov A4 zositova že keď niečo ďalšie, tak sa mám ozvať...

Ale bol som matematické gymnázium, asi jedine špecifikum bolo árovom nastaviteľné krúžidlo a špecifické ceruzky na deskriptívnu geometriu... inak to bolo celé totálne jedno... nikto neriešil ani či mame poznámky spravene ani či sú dostatočne ani nič...

79viktoria79
21. aug 2020

ved im povedia v prvý deň v škole,zositov je dosť, načo kupovať do predu?

veronikaszabova
21. aug 2020

@petulisko no na strednej som si uz kupovala pomicky sama, podla toho, co ucitel kazal.

petulisko
autor
27. aug 2020

@strela7 moja dcéra

strela7
27. aug 2020

@petulisko aj tak to prehaňaš neskutocne, evidentne si príliš zatazena na vzdelanie, fakt je ze v zivote to je nepodstatna vec, a v dnesnej dobe za tych 5r co je clovek na VS moze spravit pekný kapital, a tvoja dcera este len bude prvacka na strednej, vzdelanie su vyslapane chodníčky kde ta ucia z 80% ludia co stroskotali so svojim oborom v praxi. Ale tebe to asi nevysvetlim, a ako tvrdim za tym si stojim len si znepriatelis dobrú dceru a ona bude robit vsetko inac nez budes chciet ty.. potom ale neplač