Kniha pre 13 ročné dievča

sofiast
8. apr 2021

Ahojte viete mi prosím poradiť nejakú knihu pre 13 ročné dievča? Ďakujem

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindous
8. apr 2021

Čo má rada ? Ja som si v tom veku išla klasicky Harryho Pottera, Denník princezny, Traja pátrači, Narnia a z jednodielnych sú pekné knižky napríklad Baletné črievičky od Noel Streatfield alebo Čarodejné šepkanie od Anny Dale čo mi prvé napadli 🙂 bolo to už dávno, takže sú to staršie knižky, ale myslím, že potešia aj dnes 🙂

hanna998
8. apr 2021

Prvá strieborna kniha snov - obsah : Liv Silberovej sa po presťahovaní do nového mesta sníva podivný sen, v ktorom stretne štyroch chalanov zo svojej novej školy. Pozoruje ich pri temnom magickom rituáli, až sa náhodou ocitá priamo uprostred obradu. Chalani si ju druhý deň pamätajú zo sna a aj Liv sa od tejto chvíle začnú snívať zvláštne sny, ktoré sa zdajú byť také skutočné... , ja som túto knihu čítala ako 14 ročná a je to vlastne séria troch kníh a v jej veku podľa mňa veľmi pekná kniha ak má rada fantasy a romantické žanre 🙂

12anonym34
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
just_that_girl
8. apr 2021

Doporučujem (mám za chvíľu 14) Twilight, Všetkým chlapcom čo som milovala a nejaké romány

zitaje
8. apr 2021

Hry o život, Divergencia, Labyrint - moja 13r. dcéra číta takéto tínedžerské killovačky 😀

simca06022011
8. apr 2021

skus si hodit do google, knihy pre 13r dievcata.. ja som tak vcera hladala pre 10 rocne.. ja som v 13 frcala na remarqueovi a inych romanoch vojnovych :D kazdy nieco ine uprednostnuje .. no... :D

bluka2
8. apr 2021

Ja som v tom veku čítala klasickú svetovú literatúru, bavila ma najmä ruská a francúzska. Čo som našla u starých rodičov...

kingstonka
8. apr 2021

Percy Jackson, Za trest trinásťročná,

alexk12
8. apr 2021

@sofiast denník Anny Frankovej, medený jazdec, spočítaj hviezdy...

andy1789
10. apr 2021

@sofiast čo má rada? o čo sa zaujíma. Ak má rada trebárs film Harryho Pottera tak Harry Potter knihu. Myslím si, že také ,,rozprávkové’’ knihy už nie. Ja keď som mala 13 tak som už tajne čítala romantické knihy 😂 ale nemusí to tak mať iné 13 ročné dieťa.