Mám 14 rokov a chcem si zarobiť peniaze

sofinka722
30. jan 2022

Dobrý deň
Volám sa Sofia a bývam v Banskej Bystrici. Hľadám nejakú ponuku na prácu alebo presne povedané chcem si privyrobiť nejaké peniaze. V podstate už si trochu zarábam vďaka Štátnej opere v ktorej spievam ale chcela by som si trochu viac lebo kvôli korone sa divadlo pozastavilo🙁. Mám veľmi rada deti, hudbu, literatúru a knihy. Tak isto aj dejepis a umenie. Poradili by ste mi prosím alebo napísali by ste mi niekto nejakú možnosť a ponuku? Ďakujem krásne za odpoveď 💗

alexandra10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofinka722
autor
30. jan 2022

@alexandra10 občiansky už mám ale ďakujem za odpoveď ❤️

alexandra10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonah73
30. jan 2022

@sofinka722 to je sice pekne ze obciansky uz mas, ale nemas ho preto ze by si dovrsila 15r. aj moja 10r uz ma obciansky. zarabat oficialne mozes zacat az ked dovrsis ak sa nemylim 16r alebo skoncis povinnu 10r skolsku dochadzku. teraz mozes len v okoli skusit pomoct s nakupmi starsim ludom, vyvencit psov a tak....

jarmila2010
30. jan 2022

https://www.modrykonik.sk/forum/topics/spolocne... skus napisat dopyt do casti podla bydliska...mozno ti niekto nieoc ponukne

loliki
30. jan 2022

@sofinka722 Na to máš rodičov, aby zarábali peniaze. Tvoja cesta k peniazom je štúdium. Ak by si začala robiť, nemáš čas na školu. Teraz ťa tu môže hocikto na kadečo nalákať a privyrobíš si len problémy. Buď spokojná s tým, čo máš. Pracovať budeš ešte dosť. Užívaj si detstvo. Môžeš slobodnej mamičke postrážiť deti a čítať im rozprávky.

brembo
30. jan 2022

@sofinka722 na prácu máš ešte dost času. Radšej si užívaj bezstarostné dectvo. To ti už nikto nikdy nedá.

nefertiijti87
30. jan 2022

Ahoj! Sama viem, že aj keď som bola v tvojom veku, tak sice rodičia mi zadovážili, to čo bolo potrebné, no ak som sama chcela niečo extra, ako napríklad značkové tenisky, alebo lepšie rifle, tak som si musela sama “doplatit”.. moji rodičia nemali peniaze nazvyš na moje “rozmary”… takze chápem, že si chceš zarobiť a komentáre, že to je starosť tvojich rodičov hod za hlavu.. 😉
Ako 13 ročná som každú sobotu roznášala noviny, v 14tich som si našla prácu v jednej pizzerii predávať zmrzlinu, o další rok som pracovala v bare a v lokálnom hoteli..všetko popri skole, ktorá vôbec nebola zanedbaná a dokonca som aj mala čas na kamarátky a tínedžerské vylomeniny..určite sa ti podarí nájsť brigádu( stráženie deti, rôznia letákov..), ktorá nebude na úkor tvojho vzdelania.. držím ti palce 😁

polamanelego
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nwnw
31. jan 2022

@sofinka722 doucovanie alebo strazenie deti jefine

cloviecka
31. jan 2022

@polamanelego to čo je za koment🙄 normálne sa dievča pyta...

ivsoja2020
31. jan 2022

@polamanelego podla seba sudis?ty si strasny dement by som ta chcela vidiet ako vyzeras lebo podla tvojich hnusnych reakcii musis byt zakomplexovany chudacik ktory si tu honi svoje ubohe ego.

ciniiii
Odpoveď bola odstránená
Zobraz