Máte skúsenosť so škôlkou Little stars?

samika
1. mar 2011

Maminky, prosím máte niektorá skúsenosti s touto škôlkou?

miriell
10. nov 2011

Mam. Od augusta mi tam chodi dcerka, vzhladom k jej veku (brali ju ako 1,5 rocnu) som mala velky strach ako sa "aklimatizuje", ale tamojsie pani ucitelky nam velmi pomohli. Pristup majitelky (riaditelky) je excelentny, neviem, ci je to tak vo vsetkych sukromnych skolkach, ale bola som velmi prekvapena..... Ja som skor narocnejsi, skepticky a nie velmi dovercivy clovek a vsetko si musim najskor overit (3 !!! tyzdne som ako "mala" sedela hodiny pred skolkou v aute, ze keby ma mala potrebovala, alebo by ju nahodou ucitelky nevedeli zvladnut). Dodnes, ked mam hocijaku poziadavku na ucitelky, pristupuju k nej velmi ustretovo a ochotne. Uroven anglictiny sa mi momentalne tazsie overuje, kedze mala ma iba 21 mesiacov, ale ked sa jej doma nieco pytam po anglicky, velmi pekne mi reaguje a snazi sa odpovedat (skomolene anglicky, ale uz zacina). Stravu neviem hodnotit, lebo som to osobne nevidela ("papier" o dennom menu na nastenke znesie vsetko), ale na to, ze mala mi predtym nechcela jedavat, tak dostavam info, ze tam je velmi pekne. Jedine, co mi trosku chyba, je, keby mali viacej spolocnych aktivit deti s rodicmi (napr. spolocne vyrezavanie tekvic teraz na jesen atd...), lebo jedina spolocna aktivita od augusta bude vianocna besiedka. Ale dcerka je velmi spokojna, velmi casto doma "hovori" o skolke (skomolene mena uciteliek a deti -dokonca obcas aj riaditelky) -takze podla toho hodnotim, ze sa tam asi citi dobre. Ci ju zoberu na nejaku anglicku zakladnu skolu (t.j. ci ju ucitelky dostatocne pripravili) Vam dam vediet o 4,5 roka 🙂

anonymka5555
1. mar 2022

@miriell dobry den, chcela by som obnoviť tému škôlka 🙂 boli ste spokojná so škôlkou little star v Bratislave? Viete mi Prosim povedat či sa deti naučili dost po anglicky? Ďakujem 🙂