Moja 17 ročná dcéra mučí hmyz a malé zvieratá

katherina529
24. feb 2016

Ahojte. Neviem ci to sem patrí keďže moja dcéra ma uz 17 rokov....
Ale má problém. Poslednu dobu (asi rok a pol) mučí hmyz a malé zvierata.
Cez leto bežne odtrhava muškám / komárom / pavukom nozicky, zapaluje zapalovacom, a robí rôzne experimenty. To ma az tak netrapilo, vsak je to len hmyz. 🙂
Ale keď som našla asi 30 včiel v zavaraninovom pohári tak mi doslo ze to nebude len tak.
Tým to ale nekoncilo. Nejak priveľa času trávila strielanim zo vzduchovky. Keby do stromu tak by to bolo v poriadku. Ale ona strielala do drozdov, potkanov, .... raz strelila do tulavej mačky!
Dnes keď som prišla z práce prichytila som ju doma s kamarátkou ako pitvaju živého potkana! Ukrizovali ho a rozrezali brucho.... To je podľa mňa uz trochu priveľa. Mám obavy ci nie je niaka sadisticka. :(
Neviem co robiť. Co by ste mi poradili?
Manžel hovorí ze to je u deti normálne. Ale ona ma uz 17!
Myslíte si ze to je normálne? Robili ste podobne veci aj vy? Máte s niecim podobným skusenosti?

tiumen
24. feb 2016

Že ukrižovali ho 😂😂 aspoň trocha srandy na večer 😆😆

janette321
24. feb 2016

kokos na nadpise som sa smiala . ale keď už som to čítala celé ... už je psycho aj ten čo to vymyslel a napísal - teda dúfam že je to vymyslené ...

zuz02
24. feb 2016

@janette321 dufam, ze hej. Autorka sa uz vyse 5 hod.neozvala.

mirkaaa80
24. feb 2016

@iplusr v 3.rocniku, aj my sme "pitvali" najprv prasacie oko, potom zabu 🙂

lauricka
24. feb 2016

@katherina529 k psychologovi chodte, jasne, ze to nie je normalne, zajtra bude strielat do deti, nie? 😕 Otras.

janette321
24. feb 2016

@mirkaaa80 živú žabu asi nie , či ... ? :D :D :D

mirkaaa80
24. feb 2016

@janette321 nieeeee zivu 🙂

lili2015
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inull5
24. feb 2016

@katherina529 nič v zlom ale možno by bolo vhodné zájsť za psychológom..neber to ako porovnanie,ale ako priklad-najbrutalnejsi vrah starých žien Ondrej rigo začínal ako 10 ročný mucenim dazdovky..A robilo mu to obrovskú radosť..rovnako ďalší mladistvý vrah Lukáš I.začínal týranim maciek a vrabcov v a ako 12 ročny zabil svoju kamarátku..čudovala by si sa psychologickým profilom páchateľov závažných či menej závažných trestných činov,v spisoch je vždy zmienka o týrani zvierat,prípadne zamernom ničení a "ublizovani" hrackam..možno si spomínaš na prípad 15 ročných dievčat,bolo to medializovane,utyrali psa a robilo im to radosť..jedna z nich to neurobila prvy krát a začínala ako 11 ročná podobne ako tvoja dcéra.videla som veľa spisov a kazuistik a bohužiaľ toto nieje nevinná hra..

inull5
24. feb 2016

@katherina529 ešte čosi,skús si dať do Google forenzna psychológia,je to odbor ktorý sa okrem iného zaoberá rôznymi deviaciami..forenzny psychológ anton heretik ti možno v niektorej svojej publikácií odpovie na tvoje otázky.