Môj najlepší kamarát je chlapec, ako riešiť posmešky okolia ?

anonymus88
19. jan 2020

Ahojte, som dievča, no môj najlepší kamarát je chlapec. Poznáme sa už nejakú tú chvíľu, a prednedávnom sme sa fakt zblížili, a sme najlepší kamaráti, proste takí bff. Lenže, od okolia počúvame stále samé posmešky, vyhlasujú nás za pár atd....
Viem, že na tom nieje nič zlé a malo by nám to byť jedno, ale ich to baví už min. 2. mesiac.
Prosim o nejaku rozumnu radu a vaše názory

dilino
19. jan 2020

aj ja mám najlepšie kamárata už roky je skvelý môžem sa naňho spoľahnuť ako na svojho priateľa nikdy ma neoklamal je férový a zhodli sme sa na jednom že keby sme si spoli niečo začali nedopadlo by to dobré že je to tak dobré ako je teraz on je spokojný ja tiež a posmešky si nevšimaj to sú len blbci aj do nás tiež na začiatku rypali a potom ich to prestalo baviť každa senzacia trva tri dni ser na každého je to vaša vec ja mám normálne priateľa už 16 rokov žijeme spolu mali sme dcérku a teraz zomrela ale každy deň sa musim stretnuť aj s tým kamáratom a to dokonca sa môj priateľ volá ako môj naj kamoš.

hettinka
19. jan 2020

@anonymus88 rozumná rada - kašli na okolie. Ja dom mala najkamosa na VS, tiež si mnohí mysleli, že spolu chodíme. Nechodili sme, mala som frajera doma a s kamarátom sme sa v života ani nepobozkali.

evittam
19. jan 2020

@anonymus88 Ako píše
@hettinka
A naučiť sa cim skôr ignorovať sprosté reci okolia nech sa tykaju čohokoľvek.

titla
19. jan 2020

Nauc sa filtrovat reci "okolia". Bohuzial este sa ich v zivote napocuvas a nie len ohladne kamarata, ale vzdy sa najdu v podstate cudzi ludia, ktori budu mat potrebu rozoberat a komentovat tvoj zivot. Ako sa obliekas, aku skolu/pracu si si vybrala, ci uz mas/este nemas frajera, preco uz mas/este nenas deti, ako svoje deti vychovavas...
Cize jednym uchom dnu a druhym von😊

sunny8
19. jan 2020

Mať také starosti 🙄 chýbajú mi teens casy